Cieślak – Makabu zakłady bukmacherskie

Cieślak Makabu zakłady bukamcherskie


Michał Cieślak w końcu otrzymał szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa federacji WBC w kategorii junior-ciężkiej. Jego rywalem będzie bardziej doświadczony Ilunga Makabu, który miał już okazję walczyć o ten pas w 2016 roku (przegrał z Tonym Bellewem). Jak na dzień dzisiejszy prezentują się Cieślak – Makabu zakłady bukmacherskie? Jakie argumenty przemawiają na korzyść polskiego pięściarza? Kto jest faworytem graczy oraz bukmacherów?


Analizy na walkę Cieślak – Makabu


Faworytem tego pojedynku jest Ilunga Makabu, z czym nie do końca zgadzają się gracze. Trzeba przyznać, że liczne typy na Cieślak – Makabu wskazują naszego pięściarza. Kongijczyk kanadyjskiego pochodzenia stoczył 28 walk, 26 z nich wygrał, w tym 24 przez nokaut. Dwukrotnie przegrywał. Weryfikując analizy na walkę Cieślak – Makabu trzeba przyznać, że bilans Kongijczyka jest doprawdy imponujący. Może się on również pochwalić większym doświadczeniem.


Co przemawia na korzyść Polaka? Kursy i typy na walkę Cieślak – Makabu wskazują przynajmniej kilka atutów. Przede wszystkim, jest on o prawie 10 cm wyższy od swojego rywala. Na rozkładzie ma już kilku dobrych pięściarzy. Ponadto, Cieślak – Makabu typy bukmacherskie wskazują na bardzo dobry bilans naszego zawodnika. Bokser z Radomia stoczył jak dotąd 20 walk, 19 wygrał, w tym 13 przez nokaut. Jedna walk po czasie została uznana za nierozstrzygniętą.


Cieślak w roli gościa, Makabu gospodarzem


Wokół walki panuje spore zamieszanie, które nie pomaga pięściarzom. Termin pojedynku był przekładamy. Długo trwały także dyskusje co do miejsca. Ostatecznie, walka odbędzie się w Kinszasie, stolicy Demokratycznej Republiki Konga. Cieślak – Makabu typy bukmacherskie wskazują tu bardzo silny atut po stronie Kongijczyka, który będzie mógł liczyć na wsparcie swoich kibiców. Będzie to wyjątkowo trudny i wymagający sprawdzian dla naszego zawodnika. Typy na Cieślak – Makabu wskazują, że będzie to pierwsza walka polskiego pięściarza toczona po za terytorium Polski. To może mieć ogromny wpływ na końcowy rezultat.


Jak prezentują się kursy na Cieślak – Makabu?


Wiele osób w roli faworyta wskazuje pięściarza z Polski. Kursy i typy na walkę Cieślak – Makabu uległy jednak zmianom po ogłoszeniu miejsca stoczenia pojedynku. Jest to bardzo istotny czynnik, który daje znaczny handicap Kongijczykowi. Cieślak – Makabu kursy bukmacherskie wskazują zwycięstwo zawodnika z Kongo (1,40). Przy naszym zawodniku widnieje kurs 2,70. Mamy jednak nadzieję, że wstępne kursy na Cieślak – Makabu nie znajdą odzwierciedlania w wyniku pojedynku. Jeśli ten pojedynek byłby rozgrywany w Polsce lub na neutralnym ringu, wówczas, Cieślak – Makabu kursy bukmacherskie prezentowałyby się zgoła inaczej.
Kiedy ostatecznie dojdzie do walki Cieślaka i Makabu?


Jak już wspomnieliśmy, wokół walki wiele zamieszania wprowadził Don King, promotor Makabu. Pierwotnie, pojedynek miał się odbyć 18 stycznia. Termin przełożono jednak o tydzień później. O tym, kiedy walka Cieślak – Makabu odbędzie się ostatecznie, powinniśmy przekonać się w ciągu najbliższych dni. Na ten moment nie wiemy również, gdzie dostępna będzie transmisja walki Cieślak – Makabu. Wiele wskazuje na to, że pojedynek obejrzymy za darmo na platformie online TVP Sport.


Gdzie obstawiać Cieślak – Makabu zakłady bukmacherskie?


Zakłady bukmacherskie na walkę Cieślak – Makabu już dziś możemy obstawiać w legalnych serwisach bukmacherskich Fortuna oraz Lvbet. Znajdziemy tu bogatą ofertę promocyjną, a także wysokie Cieślak – Makabu kursy bukmacherskie, które ułatwią nam tworzenie lukratywnych kuponów. Możemy obstawić nasz typ na zwycięstwo, a także czas i sposób zakończenia walki (przez werdykt, nokaut lub decyzję sędziego ringowego). Obstawić możemy także remis, ale jak wiadomo, takie sytuacje w boksie zdarzają się bardzo rzadko.


Mimo, że to Kongijczyk jest faworytem pojedynku, obstawianie walki Cieślak – Makabu cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony polskich graczy. Mamy nadzieję, że Cieślak – Makabu zakłady bukmacherskie obstawione na naszego zawodnika okażą się wygrane. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne potwierdzenie terminu walki. Przypomnijmy, że obstawianie walki Cieślak – Makabu możemy obstawiać na atrakcyjnych warunkach w serwisie Fortuna, a także u bukmachera Lvbet.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 14.01.2020