Ewiner Kod Promocyjny

strona internetowa bukmachera

Na samym wstępie warto zdać sobie sprawę że posiadanie kodu promocyjnego z reguły wiąże się z dodatkowym bonusem, nie ważne czy jest to kod rabatowy czy inny rodzaj promocji dzięki któremu za posiadanie kodu możemy otrzymać rabat bądź powiększenie oferty bonusowej. W przypadku nowo otwartej strony bukmachera ewinner, możemy napotkać w formularzu rejestracyjnym i to już w pierwszym kroku pole na kod promocyjny. Dzięki któremu prawdopodobnie otrzymamy powiększenie promocji standardowej na stronie bądź otrzymanie dodatkowego bonusu. Na chwilę obecną szczegóły jeszcze nie są znane ponieważ bukmacher dopiero niedawno wystartował.

Rejestracja w Ewinner

rejestracja w ewinner z kodem promocyjnym

Po dość długim oczekiwaniu strona internetowa bukmachera wystartowała i oznacza to możliwość legalnego obstawiania zakładów bukmacherskich u kolejnego bukmachera w internecie. Co to oznacza dla obstawiających? Generalnie dość duża oferta bukmacherów dostępnych w Polsce to dobra oznaka i pozwala to osobom obstawiających zakłady bukmacherskie do wyboru marki gdzie będzie chciała się zarejestrować. Dodatkowo możliwość manewru w wybranych bukmacherach daje możliwość obstawienia danego wydarzenia po najkorzystniejszym dla nas kursie biorąc pod uwagę że możemy posiadać po jednym koncie u każdego bukmachera.

Ewinner to legalny bukmacher w Polsce

Tak, teraz Ewinner.pl to legalnie funkcjonujący bukmacher online posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 30 października 2018 r. pod numerem PS4.6831.29.2017. Posiadanie takiej licencji daje nam gwarancje że jest to legalna marka bukmacherska u któej możemy śmiało zarejestrować konto i mieć pewność że legalnie obstawiamy dane wydarzenia. Należy jednak pamiętać że obstawianie zakładów bukmacherskich dostępne jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Osoby które nie ukończyły 18 lat nie mogą zarejestrować się w serwisie jak i w żadnym innym by obstawić zakład.

Zakłady bukmacherskie Ewinner

Ewinner to już w zasadzie dobrze znana marka. Ewinner funkcjonuje również w innych krajach więc bukmacher świadczy nie tylko swoje usługi w Polsce. Bukmacher posiadając już właściwie bardzo duże doświadczenie w zakładach bukmacherskich posiada bardzo ciekawą ofertę dla swoich użytkowników i w zasadzie bardzo korzystne zakłady po dobrym kursie. Zakłady bukmacherskie na stronie są przedstawione bardzo prosty i przejrzysty sposób więc nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem tego czego akrurat szuka. Zakłady bukmacherskie Ewinner to dla nas na chwilę obecną wielka zagadka. Pomimo już wielkiego doświadczenia marki jaką jest Ewinner strona dopiero co zaczęła funkcjonować więc jeszcze nie została ona sprawdzona dogłębnie na żywym organiźmie czyli osób obstawiających. W miarę upływu czasu użytkownicy sami ocenią ten serwis i sami zadecydują o tym że warto z niego korzystać czy nie.

Spejalna oferta zakładów bukmacherskich Ewinner

bonus 150 pln bez ryzyka w ewinner.pl

Na samym wstępie warto i należy wspomnieć że jako pierwszy Ewinner wprowadził w swojej ofercie ,,Custom Bet”. Co to jest? Jak bukmacher podaje, dzięki niemu będziemy mogli obstawić dowolne wydarzenie jakie będziemy mieli ochotę. Oczywiście taki customowy zakad wymaga zaakceptowania ze strony ewinner.pl lecz wszysko jest możliwe. Jako przyklady które podaje że możemy zaproponować ,,ile metrów w najbliższym meczu przebiegnie robert Lewandowski”. To już daje nam obraz tego jak mogą być one spersolizowane. Co do samych zakładów i ich dalszego funkcjonowania dowiemy sie z czasem jak to będzie wyglądać a i możliwym jest że w ofercie pojawią się zakłady, które były bardzo wyczekiwane w środowisku typerskim. Oferta zakładów bukmacherskich wygląda bardzo standardowo i w zasadzie znajdziemy w niej wszystko
to co znaleźć powinniśmy. Sekcja Zakładów bukmacherskich, zakładów na żywo na pewno pozwoli zająć chwilę by pozostać w serwisie i sprawdzeniem możliwości bukmachera. Brakuje w ofercie sportów
wirtualnych lecz możliwe że pojawią się w miarę rozwoju serwisu.

Promocje w Ewinner.pl


W sekcji promocji w zasadzie znajdziemy tylko trzy oferty promocji, które możemy otrzymać za zarejestrowanie się w serwisie. W pierwszej kolejności bukmacher ewinner oferuje dla swoich nowych użytkowników zakłada bez ryzyka do 150 PLN. Jak na początek jest to dość dużo. Bukmacher podaje że pierwszy kupon zostanie objęty taką ochroną a w przypadku przegranek osoba obstawiajaca otrzyma zwrot w bonusie, przy czym bukmacher zastrzega sobie że minimalna wartość zakładu będzie wynosiła 20 złotych. By wyplacić otrzymane środki z tego bonusu musimy nimi 3-krotnie obrócić kuponami gdzie minimalny kurs będzie wynosił 2,5.

Drugim bonusem jaki widzimy w ofercie promocyjnej bukmachera to bonus 100% do 500 złotych od drugiego depozytu. Tutaj wpłacając minimalnie 20 pln otrzymamy od tej kwoty bonus do 500 pln w wysokości 100% wkładu. Taki wkład należy obstawić minimalnie po kursie 1.5. Poprawne obstawienie wydarzenia i wykonanie wszystkich kroków jego obrotu spowoduje powiększenie konta bonusowego o drugi depozyt. Tutaj podobnie całkiem jak w pierwszym przypadku należy taki bonus obrócić 3 krotnie po kursie minimalnym 2.5 i będziemy mogli bonus wypłacić.

Trzecim i ostatnim bonusem jaki widzimy w ofercie bukmachera to bonus 100% do 500 pln. Tutaj sytuacja wygląda identycznie jak w drugim bonusie z tym że by otrzymać trzeci bonus trzeba wykonać wymóg otrzymania bonusu numer dwa.

Podsumowują łącznie możemy otrzymać bonus 150 pln bez ryzyka jak i bonus w postaci promocji od depozytu 100% do 1000 złotych.


Podsumowanie bukmachera ewinner.pl


Jak narazie dość ciężko ocenić bukmachera ewinner.pl lecz na chwilę obecną można powiedzieć że start ma naprawdę dobry. Możliwość odstawiania customowych zakładów jak i bonus na start zdecydowanie pozwala odstawać od reszty bukmacherów.

Autor: Bonusowekody.pl

Data Publikacji: 27.09.2019