Fame MMA 5 Typy Bukmacherskie

Gala fame mma 5


Wraz z kolejną odsłoną Fame MMA, zainteresowanie tym wydarzeniem wśród graczy staje się coraz większe. Popularność gali jest tak duża, że od razu po zakończeniu jednej edycji pojawiają się spekulacje, kto wystąpi w nadchodzących pojedynkach. Fame MMA 5 prawdopodobnie odbędzie się już we wrześniu. Fani już teraz udostępniają swoje typy na kto, kto powalczy na piątej odsłonie gali dla youtuberów i celebrytów internetowych.

Kod Promocyjny na fame mma 5

Obstaw z bonusem u bukamchera lvbet i dołącz do grona wygranych jeżeli poprawnie wytypujesz.

Rodzaj Oferty BonusowejLv Bet Kod Promocji
KOD PROMOCYJNYJOHNNYVIP
Za rejestracje z kodem20 pln bonusu bez depozytu
Bonus od 1 wpłaty1000 złotych
Bonus od 2 wpłaty500 złotych
Łączna kwota Bonusu1500 PLN od depozytu + 20
pln freebet


Lord Kruszwil vs Mini Mike typy bukmacherskie


Jedna z walk została już potwierdzono zarówno przez użytkowników, jak również organizatorów. Na Fame MMA 5 pojawi się Lord Kruszwil, jeden ze sponsorów gali. Na pojedynek wyzwał go Mini Mike znany z kanału Ekipa. Będzie to wyjątkowo ciekawe i nietypowe starcie. W zasadzie, nie wiemy nawet, czy gracze będą mogli obstawiać zakłady na tę walkę. Sympatyczny Mini Mike mierzy bowiem 131 cm cierpiąc na karłowatość. Ma jednak wielkie serce i trudną historię życia. Wychowywał się w domu dziecka, a przed trafieniem do Ekipy pracował jako barman w klubach nocnych.


Ostatnie, co można o powiedzieć o Lordzie Kruszwilu, to to, że kojarzy się on z fighterem i gościem chętnym do walki. W związku z tym, Fame MMA 5 typy graczy są po stronie Mini Mike’a! Typerzy twierdzą, że jego niewielki wzrost nie będzie odgrywał istotnej roli w pojedynku. Jego atutem ma być serce do walk i doświadczenia wyniesione z trudnego okresu dzieciństwa. Fakt, faktem, Mini Mike’a jesteśmy w stanie wyobrazić sobie w walce, czego nie można powiedzieć o Kruszwilu. Nasze typy Fame MMA 5 są zatem zbieżne ze zdaniem użytkowników.


Fame MMA 5 typy na walkę Lil Masti


Aniela „Lil Masti” Bogusz zbudowała swój fejm na Youtubie jako Sexmasterka. Teraz postanowiła bardziej zaangażować się w tworzenie muzyki, stąd diametralna zmiana stylu oraz pseudonimu. Lil Masti zadebiutowała na Fame MMA 4 i bez problemów pokonała Martę „Linkimaster” Linkiewicz zdobywając tym samym pas mistrzowski.
Wyzwanie rzuciła jej Esmeralda Godlewska, jednak organizatorzy raczej nie dopuszczą do tego pojedynku ze względu na ogromną przewagę umiejętności po stronie Bogusz.

Wiele mówi się o tym, że rywalką Lil Masti może zostać Pamela znana z kanału Fit Lovers. Sama Youtuberka zdementowała jednak te pogłoski. W związku z tym, fani muszą zmienić swoje Fame MMA 5 typy na rywalkę Lil Masti. Wydaje się jednak pewne, że Bogusz pojawi się na tej gali.


Typy bukmacherskie na Fame MMA 5

fame mma - zapowiedz 5 części


Fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Organizatorzy na ten moment nie zdradzają informacji na temat ewentualnych walk. Jedynym pewnym pojedynkiem wydaje się starcie Kruszwil vs Mini Mike. Możemy się także spodziewać, że gali ponownie pojawi się Lil Masti, Dawid Malczyński, Adrian „Polak” Polański, Bonus BGC oraz Filipek. Karta walki pojawi się prawdopodobnie dopiero w sierpniu wraz z oficjalnym potwierdzeniem terminu Fame MMA 5. Nieoficjalnie mówi się o 14 września. Organizatorzy do tej pory ustalali kolejne daty z trzymiesięcznym odstępem.
Fani snują także domysły na temat ewentualnych debiutów na gali. Kibice chcieliby zobaczyć w oktagonie Sergiusza „Nitro” Górskiego, Marcina Malczyńskiego, a także Sylwestra Wardęgę. Organizatorzy Fame MMA niejednokrotnie udowodnili, że potrafią zaskakiwać zestawieniem walk. Możemy być zatem pewni, że i tym razem Wojciech Gola oraz Boxdel zatrudnią youtuberów, których kanały są oglądane przez setki tysięcy widzów każdego dnia.


Fame MMA 5 zakłady


Fame MMA zrobiło prawdziwą furorę i zanotowało spektakularny sukces. Walki obstawiają także gracze, którzy na co dzień nie interesują się życiem uczestników oraz ich aktywnością w sieci. Sponsorem organizacji jest legalny bukmacher Lvbet, u którego będziemy mogli obstawiać zakłady bukmacherskie na Fame MMA 5. Mamy nadzieję, że już niebawem poznamy wszystkich uczestników nadchodzącego wydarzenia i będziemy mogli analizować konkretne typy na Fame MMA. W najbliższym czasie powinniśmy poznać termin oraz lokalizację piątej gali.