Forbet Kod promocyjny

Podobnie jak większość polskich legalnych bukmacherów, tak i forbet zakłady bukmacherskie oferuje swoim użytkownikom bonus powitalny na start. Podczas rejestracji napotkamy na pole forbet kod promocyjny… Czy możemy zostawić je niewypełnione, czy też lepiej użyć Forbet kod promocyjny. Otóż wpisanie kodu, aktywuje nasz pakiet VIP, dzięki któremu otrzymamy najwyższy z możliwych bonusów na start. Aby poznać kod promocyjny do forbet, odkryj nasz kod.

ForBet Kod Promocyjny:Opis Promocji:Dostępność kodu Promocyjnego:
Bonusy na zakłady:Bonus do 1200PLN
Dostępny
Kod Bez Depozytu:Brak bonusu bez depozytuNiedostępny
Forbet Kod Promocyjny:Rejestracja Przez LinkDostępny

Dla nowych graczy bukmacher oferuje bonus na zakłady do 1250 złotych, składający się na trzy depozyty. Pierwszy depozyt wiąże się z premią 100% maksymalnie do 400 złotych. Przy drugim depozycie możemy liczyć na dodatkowe 75% od wpłaty również do 400 złotych. Przy trzeciej wpłacie otrzymamy 50% do 400 złotych. Tak więc łącznie zgarnąć możemy aż 1250 złotych za darmo w postaci bonusu. Minimalna kwota depozytu wynosi 20 złotych. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Natomiast aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu obstawiając kupony z minimum 3 zdarzeniami, każde z kursem 1,30 lub wyższym. Na obrócenie bonusu mamy 30 dni od momentu jego aktywacji. Promocja startowa ważna jest do 31.05.2018 do godziny 23:59.

rejestracja w forbet

Spis treści

forBET Legalny Polski Bukmacher

Zanim opiszemy szczegółowo wszystkie promocje dostępne w forbet, ofertę na zakłady, oraz pozostałe sekcję bukmachera, powiedzmy o najistotniejszej rzeczy. Otóż forBET to w stu procentach legalny bukmacher w naszym kraju, w który obstawianie zakładów sportowych jest jak najbardziej bezpieczne i zgodne z prawem, a ściślej mówiąc z nowelizacją ustawy hazardowej z kwietnia 2017 roku. Firma działa w Polsce legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów – Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016. Ponadto forBET jest głównym sponsorem Śląsk Wrocław, ŁKS-u Łódź i Warsaw Sport Group, oraz sponsorem tytularnym klubu żużlowego forBET Włókniarz Częstochowa. Bukmacher wspiera również: GET Well Toruń, Wybrzeże Gdańsk, GKS Tychy, Odrę Opole, Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, Motor Lublin, KSZO Ostrowiec, SKRĘ Bełchatów, oraz Sokół Ostróda. Jak widać, forBET bardzo mocno zaangażował się w Polski sport, czym jeszcze bardziej wzbudza zaufanie wśród typerów w naszym kraju. Skoro mamy pewność, że typowanie u bukmachera jest jak najbardziej legalne, czas opisać ofertę jaką forbet przygotował dla swoich klientów.

forBET Bonus Bez Depozytu

Niestety na chwilę obecną bukmacher nie oferuje swoim klientom bonusu bez wpłaty. Jeszcze jakiś czas temu, mogliśmy liczyć na darmowe 20 złotych za samą rejestrację, jednak oferta została wycofana. Oczywiście nic straconego, przecież forbet to nie jedyny legalny bukmacher w naszym kraju. Przecież są marki oferujące darmowy bonus za samą rejestrację. Mowa tu chociażby o Totolotku, LVBET, oraz Fortunie. Każdy ze wspomnianych bukmacherów, oferuje bonus bez wpłaty, użytkownikom naszego serwisu. W przypadku LVBET jest to 20 złotych. W totolotku możemy liczyć na 25 złotych. Natomiast Fortuna daje 30 złotych za darmo. Aby odebrać darmową kasę, należy zarejestrować konto gracza u wspomnianych bukmacherów bezpośrednio przez nasz link i niekiedy wpisać kod promocyjny, który znajdziemy w naszych recenzjach wspomnianych marek.

Sportowy Tydzień w Forbet

Oprócz bonusu na start dla nowych graczy, forBET oferuje zarejestrowanym graczom, od poniedziałku do piątku każdego tygodnia stałe promocje. I tak w poniedziałek możemy liczyć na zwrot stawki obstawiając sporty wirtualne. Jeżeli nasze pierwsze 5 kuponów obstawionych za 10 złotych okażą się przegrane, bukmacher zwróci nam nawet do 50 złotych. Następnego dnia możemy skorzystać z promocji „WTORKOWY WYŚCIG”.

Wyścig odbywa się w trzech turach. W pierwszej turze pierwsze 150 osób, które po godzinie 12:00 zagra zakład za DOKŁADNIE 15 PLN otrzyma bonus 30 PLN. W drugiej turze pierwsze 150 osób, które po godzinie 16:00 zagra zakład za DOKŁADNIE 30 PLN otrzyma bonus 30 PLN. W trzecie turze pierwsze 150 osób, które po godzinie 20:00 zagra zakład za DOKŁADNIE 50 PLN otrzyma bonus 50 PLN. Środa to typowanie bez podatku. W czwartek możemy liczyć na dodatkowy bonus przy depozycie o wartości 50% maksymalnie do 100 złotych. Na koniec tygodnia możemy liczyć na „PIĄTKOWY BONUS AKO”. Obstawiając 4 zdarzenia na kuponie nasz bonus wyniesie 20 PLN, dla 5-6 zdarzeń 30 PLN, a dla 7 i więcej zdarzeń na kuponie – 40 PLN.

Oferta na zakłady!

Na stronie bukmachera mamy 23 kategorie sportowe do typowania + zakłady specjalne, na wydarzenia kulturalne, polityczne, programy telewizyjne itp.. Oprócz tego w forbet znajdziemy osobną zakładkę „SPORT WIRTUALNE” – w której to możemy typować zakłady na piłkę nożną (Liga Polska + rozgrywki międzynarodowe), koszykówkę, tenis, wyścigi konne, oraz wyścigi psów. Przy obstawianiu tak zwanych „wirtuali” miejmy z tyłu głowy fakt, że są to zdarzenia losowo generowane przez komputer, a nasza wiedza typerska nie zda się tutaj na nic…

Co samych wartości kursów, trzeba przyznać, że nie są one najwyższej w porównaniu z konkurencyjnymi bukami. Oczywiście jak przystało na bukmachera online, forBET oferuje swoim graczom możliwość typowania live. Kursy na żywo są tutaj aktualizowane bardzo sprawnie i szybko. W forBET typować możemy także za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dodatkowo bukmacher posiada własną aplikację mobilną do pobrania na iOS i Androida. Pobranie apki jest oczywiście bezpłatne, a jej posiadanie na swoim telefonie lub tablecie niesie ze sobą sporo korzyści. Dzięki niej otrzymamy dostęp do szybkich płatności, zakładów na żywo, funkcji match tracker, oraz wielu innych bardzo pożytecznych opcji.

Metody Płatności

Oczywiście w forbet typowanie odbywa się na prawdziwe pieniądze, zatem czas napisać kilka słów o metodach wpłat i wypłat dostępnych na stronie bukmachera. Tak więc nasze konto gracza zasilić możemy między innymi za pomocą przelewu bankowego w ponad 30 różnych bankach. Wpłat dokonywać można za pośrednictwem następujących metod płatności: dotpay, PayU, oraz pay.com. Oprócz tego bukmacher obsługuje tak zwane portfele elektroniczne – paysafecard, MPAY, oraz skycash. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 złotych, jednak zależy ona od wybranego sposobu płatności. Wypłata środków od bukmachera możliwa jest tylko i wyłącznie bezpośrednio na konto bankowe. Wypłata na konto bankowe trwa maksymalnie do 3 dni roboczych. Podobnie jak w przypadku wpłat, tak i w przypadku wypłaty, minimalna kwota wynosi 1 złoty. Co ważne, zarówno za wpłaty jak i wypłaty, forBET nie pobiera żadnych opłat.

Support

Gdyby coś „umknęło” naszej recenzji, na stronie bukmachera działa pomoc w postaci czatu oraz infolinii telefonicznej (+48 22 765 64 74), gdzie konsultanci forBET z przyjemnością odpowiedzą na nasze pytania. Czat podobnie jak infolinia dostępny jest siedem dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 22.00. W zakładce „Skontaktuj się” do dyspozycji mamy także formularz zgłoszeniowy, za pośrednictwem którego możemy zadawać pytania. Z formularzu najlepiej korzystać w czasie, gdy czat oraz infolinia są niedostępne. Możemy także napisać wiadomość bezpośrednio na adres e-mailowy bukmachera POMOC@iforbet.pl. Polecamy skorzystać także z zakładki FAQ, gdzie znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

forBET – Podsumowanie bukmachera

Podsumowując markę forbet, trzeba przyznać, że nic szczególnego nie wyróżnia forbet na tle konkurencji. Ok, może bonus powitalny, którego kwota może zrobić na nowych graczach spore wrażenie. Na chwilę obecną, żaden z polskich bukmacherów nie oferuje tak dużej premii na start przy depozycie. Żeby jednak nie było, aż tak kolorowo, marka posiada także swoje mankamenty. Za jeden z nich należy uznać brak bonusu bez depozytu dla nowych graczy z możliwością rejestracji przez link i zaznaczenie pola ,,Chcę skorzystać z bonusu Powitalnego”.

Również kursy na zakłady nie są tutaj najwyższe. Sama oferta do typowania, mogłaby być tutaj także nieco bardziej rozbudowana. Oczywiście, ponad 20 dyscyplin sportowych do obstawiania to rynkowy standard, jednak jeżeli marka chce być numerem jeden na rynku, powinna oferować swoim klientom coś ponad… Generalnie rejestracja konta gracza w forBET jest decyzją jak najbardziej uzasadnioną, aczkolwiek patrząc zupełnie obiektywnie, są na polskich rynku, legalnych zakładów sportowych online, firmy mocniejsze, oferujące typerom wyższe kursy, bonus bez depozytu, bardziej rozbudowaną ofertę na zakłady live, czy też większą ilość darmowych transmisji sportowych. Mam tu na myśli bukmacherów wspomnianych wcześniej przy okazji tematu bonusów bez depozytu: Totolotek, Fortuna oraz LVBET.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Oferta Aktualna: 17.05.2019