Fortuna oferta kursowa na dziś i na jutro

Fortuna to jeden z najpopularniejszych bukmacherów i z całą pewnością warto wiedzieć o nim jak najwięcej! W serwisie bukmacherskim czeka na nas ogromna kolekcja zakładów sportowych. Aby nasze typowanie było zajęciem jak najbardziej dochodowym, bukmacher dba o liczne atrakcje. Promocyjna oferta na dziś i na jutro zawsze gwarantuje graczom możliwość wydatnego poprawienia wielkości swojego kapitału na zakłady bukmacherskie!

Zakłady bukmacherskie Fortuna – podstawowe informacje

Bukmacher zadebiutował na polskim rynku w roku 1996 pod nazwą Profesjonał. Aktualną nazwę firma przyjęła dopiero na przełomie 2007 i 2008 roku. Bukmacher posiada polską licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych, dzięki czemu, obstawianie wydarzeń sportowych w serwisie eFortuna jest legalne w naszym kraju. Od kilku lat, bukmacher sponsoruje jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce – Legię Warszawa. To jedna z najpopularniejszych marek bukmacherskich na naszym rynku. Głównymi atutami Fortuny jest bogata oferta zakładów sportowych, a także liczne promocje i programy lojalnościowe dla graczy.

Fortuna kod promocyjny dla nowych graczy

WARUNKI BONUSU SZCZEGÓŁY
FORTUNA Kod : Zarejesuj się z kodem promocyjnym
Za Rejestrację: 20PLN Bez Depozytu z punkty
Zakład bez ryzyka: 120PLN
Od Pierwszego wkładu: Bonus do 1000PLN
Rodzaj bonusu: Depozytowty + Freebet

Oferta zakładów sportowych Fortuna

Każdego dnia użytkownicy serwisu eFortuna mogą typować kilkadziesiąt tysięcy wydarzeń sportowych z całego świata. Królującą dyscypliną jest oczywiście piłka nożna. W zakresie tej dyscypliny możemy typować kilkadziesiąt lig, łącznie z tymi najbardziej egzotycznymi. Imponująco prezentuje się także oferta zakładów na tenis, koszykówkę, hokej czy siatkówkę. Oczywiście nie brakuje także mniej popularnych dyscyplin takich jak snooker, curling czy futbol australijski. Fortuna oferta na dziś i na jutro uwzględnia liczne warianty zakładów i możliwość wytypowania niemal każdego elementu w przebiegu spotkania.

W ofercie bukmachera znajdziemy także sekcję Sportów Wirtualnych. To nietypowa forma obstawiania, w której możemy typować zwycięzcę wirtualnych meczów piłkarskich czy tenisowych, a także wyścigów motorowych. Uproszczona forma obstawiania zakładów oraz możliwość śledzenia rezultatu na widowiskowej animacji sprawiają, że sporty wirtualne cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony użytkowników serwisu eFortuna.

Fortuna oferta na dziś i jutro zakłady Live

Bukmacher umożliwia również obstawianie zakładów bukmacherskich na żywo. To niezwykle emocjonująca forma typowania, która pozwala wykorzystać wiedzę na temat przebiegu spotkania. Warto wspomnieć, że w serwisie eFortuna możemy także liczyć na streamy najważniejszych wydarzeń sportowych. W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym: Możemy jednocześnie oglądać ulubione sporty, a także typować ich rezultaty w czasie rzeczywistym.
Zakłady Live są dostępne zarówno za pośrednictwem serwisu internetowego, jak również aplikacji mobilnej, która umożliwia szybki i łatwy dostęp do wszystkich sekcji zakładów. W ten sposób możesz wytypować wynik spotkania, które oglądasz z trybun stadionu! W zakładach live często możemy liczyć na dodatkowe promocje, które pozwalają nam cieszyć się jeszcze większymi wygranymi. Fortuna oferta na dziś i jutro w aspekcie zakładów na żywo oferuje dostęp nawet do kilku tysięcy wydarzeń dostępnych w formie typowania live.

Promocja powitalna dla nowych użytkowników

Fortuna kod promocyjny? Warto wspomnieć o atrakcyjnym bonusie powitalnym dla nowych graczy oferowanym przez serwis bukmacherski eFortuna. Nowi klienci mogą otrzymać aż trzy prezenty na start! Warto przy rejestracji wykorzystać kod promocyjny Fortuna, który pozwala uzyskać jeszcze lepszy bonus. Sprawdźmy, w jaki sposób bukmacher nagradza nowych użytkowników za rejestrację konta i pierwszy depozyty.
Za samo otworzenie konta otrzymasz na start 20 PLN bez depozytu na dowolne obstawianie wydarzeń sportowych. W ten sposób możesz zapoznać się z działaniem serwisu i bez żadnego ryzyka postawić kilka pierwszych zakładów. Prawdziwą grę zaczniesz dopiero po dokonaniu pierwszego depozytu. Im większy kapitał, tym większe możliwości w obstawianiu wydarzeń sportowych. Twój budżet zostanie powiększony nawet do 1000 PLN. Wysokość bonusu to 100% do pierwszej wpłaty. Ponadto, Twój pierwszy zakład będzie zakładem bonusowym. W ten sposób możesz bez żadnego ryzyka postawić kupon o wartości 120 PLN. Nawet jeśli przegrasz, środki wrócą na Twoje konto.

Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Każdy zarejestrowany użytkownik w serwisie eFortuna automatycznie zostaje dołączony do programu lojalnościowego Klub Plus. Za obstawione zakłady sportowe otrzymujesz dodatkowe punkty, które następnie możesz wymienić na cenne nagrody w postaci bonusów pieniężnych, premii kursowych, a także zakładów bez ryzyka. W ten sposób bukmacher premiuje najbardziej aktywnych graczy. Za każde wydane 2 PLN otrzymujesz 1 punkt w programie. Większą liczbę punktów można zdobyć w okresowych wydarzeniach specjalnych. Fortuna oferta na dziś i na jutro jest bardzo rozbudowana w tym względzie i często umożliwia zdobycie dodatkowych punktów w programie. W ramach programu lojalnościowego organizowane są także Mistrzostwa Typerów z atrakcyjną pulą nagród.

Promocje na dziś i na jutro w serwisie Fortuna

Bukmacher często zachęca użytkowników do obstawiania najważniejszych wydarzeń sportowych takich jak chociażby mecz El Clasico między drużynami Realu Madryt i FC Barcelona. W sekcji promocji znajdziemy atrakcyjne oferty okolicznościowe, w których możemy liczyć na dodatkowe korzyści w postaci premii kursowych. Bukmacher często umożliwia także wnoszenie zakładów bez ryzyka na określone wydarzenia sportowe. Warto zatem na bieżąco śledzić pełną ofertę bukmachera by nie przegapić żadnej z lukratywnych okazji.
Czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie w serwisie Fortuna? Jak najbardziej. To renomowany serwis oferujący dostęp do rozbudowanej kolekcji zakładów oraz do licznych promocji. W ten sposób, obstawianie jest nie tylko formą rozrywki, ale także szansą na zdobycie cennych nagród. Pamiętaj, że rejestrując konto z kodem promocyjnym Fortuna możesz otrzymać dodatkowy prezent na start.

Podgląd formularza rejestracyjnego

Summary
Review Date
Reviewed Item
Oferta Fortuny
Author Rating
41star1star1star1stargray