Izrael – Polska Kursy Bukmacherskie

izrael polska


Nasza reprezentacja rozegra jeszcze dwa spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. Jesteśmy już pewni awansu, ale do gwarancji pierwszego miejsca w grupie potrzebujemy jeszcze trzech punków. W serwisie Lvbet pojawiły się pierwsze Izrael – Polska kursy bukmacherskie. Kto w opinii analityków i graczy jest uważany za faworyta tego spotkania? Jak się okazuje, Izrael na wyjeździe może okazać się bardzo niewygodnym i trudnym rywalem.


Analiza przedmeczowa i typy na Izrael – Polska


Patrząc na argumenty czysto sportowe, w tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden. Izrael – Polska typy bukmacherskie jasno pokazują, że jesteśmy drużyną mocniejszą i dysponujemy znacznie lepszymi zawodnikami. Typy na Izrael – Polska biorą również pod uwagę imponujący wynik 4-0 na Stadionie Narodowym. Nasi sobotni rywale na pewno będą się starali zmazać tą plamę na swoim honorze. Bukmacherzy twierdzą jednak, że to Biało-Czerwoni są faworytami tego meczu. Izrael – Polska kursy bukmacherskie oddają to w najlepszym stopniu.


Analizując dostępne Izrael – Polska typy bukmacherskie musimy pamiętać o bardzo istotnej kwestii. Nasz najbliższy rywal w tych eliminacjach nie przegrał ani jednego meczu na swoim boisku. Zwyciężał z Austrią oraz Łotwą, a także remisował ze Słowenią i Macedonią Północną. Powinniśmy o tym pamiętać i z pewną rezerwą traktować zbyt optymistyczne Izrael – Polska typy bukmacherskie. Szczególnie, że styl gry naszej kadry wciąż jest daleki od optymalnego.


Jak prezentują się Izrael – Polska kursy bukmacherskie?


W serwisach Fortuna oraz Lvbet znajdziemy już pierwsze kursy na Izrael – Polska. Są one najlepszym odzwierciedleniem tego, o czym pisaliśmy przed chwilą. Biało-Czerwoni są faworytem meczu, jednak Izrael – Polska kursy bukmacherskie nie są bardzo zróżnicowane. Zwycięstwo naszego zespołu możemy obstawić po kursie w granicy 2,10 – 2,20. Szanse naszego rywala są notowane kursami w przedziale 3,40 – 3,60. naszym zdaniem, całkiem realnym scenariuszem wydaje się również remis. Tutaj, kursy na Izrael – Polska oscylują w okolicy 3,50.


Zakłady na Izrael – Polska


Obstawiając ten mecz warto zachować dużą ostrożność. Mimo, że kursy jasno wskazują faworyta, musimy uwzględnić, że będzie to ciężki wyjazd. W związku z tym, Izrael – Polska zakłady bukmacherskie muszą uwzględniać spore prawdopodobieństwo remisu. Nie wiemy również, na jaki skład zdecyduje się Jerzy Brzęczek, który dwa ostatnie mecze może potraktować jako sprawdzian dla zmienników oraz dla nowych rozwiązań taktyczny. To sprawia, że obstawianie Izrael – Polska wcale nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się początkowo wydawać.


Mimo wszystko sądzimy, że zakłady na Izrael – Polska to dobry pomysł. Przede wszystkim, urozmaicą nam oglądanie transmisji, a także stworzą szansę na poprawie nie stanu konta. Zawsze możemy również postawić na obstawianie Izrael – Polska w bardziej szczegółowych aspektach gry, np. liczbie goli lub rzutów rożnych. Rozbudowana oferta dostępna w Lvbet i Fortunie sprawia, że Izrael – Polska zakłady bukmacherskie możemy postawić w dowolnej formie. Dzięki temu, znacznie łatwiej o stworzenie kuponu, który w pełni oddaje nasze oczekiwania względem meczu.


Kiedy i gdzie oglądać Izrael – Polska?


Mecz odbędzie się 16 listopada w Jerozolimie na Stadionie Teddy. Transmisja Izrael – Polska rozpocznie się o godzinie 20:45. Pozostaje jeszcze jedno pytanie: gdzie oglądać Izrael – Polska? Mecz będzie pokazywana na kanałach TVP oraz Polsat Sport. Do naszej dyspozycji pozostaje również platforma internetowa TVP Sport. Aby transmisja Izrael – Polska była dla nas ciekawsza, możemy się pokusić o wytypowanie wyniku spotkania. Wstępne kursy na Izrael – Polska pokazują, że jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu. Realnym scenariuszem wydaje się również remis.


Gdzie obstawiać Izrael – Polska zakłady bukmacherskie?


Zakłady na Izrael – Polska znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów Fortuna oraz Lvbet. To uznane marki słynące z ciekawych promocji oraz bonusów, dzięki którym, obstawianie Izrael – Polska będzie dużo bardziej opłacalne. Gracze na chwilę obecną mogą również liczyć na bardzo atrakcyjne kursy na Izrael – Polska: 2,10 na zwycięstwo Biało-Czerwonych, 3,50 na remis oraz 3,40 na wygraną Izraela. Mamy nadzieję, że nasza kadra w dobrym styl zakończy eliminacje i zdoła wygrać grupę, a optymistyczne typy na Izrael – Polska przyniosą graczom oczekiwane profity.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 21.10.2019