Jędrzejczyk – Zhang typy na zakłady

jędrzejczyk - zhang typy na zakłady

Joanna Jędrzejczyk już w sobotę stanie przed drugą szansą na odzyskanie mistrzowskiego pasa w kategorii słomkowej. Jej rywalką na UFC 248 będzie niezwykle utalentowana oraz wszechstronna Weili Zhang, która może się pochwalić 20 wygranymi walkami z rzędu. Dostępne w sieci Jędrzejczyk – Zhang kursy bukmacherskie faworyzują Chinkę. Wiemy jednak, jak waleczną zawodniczką jest Polka i wierzymy, że ma ona duże szanse na udane zakończenie batalii o pas.


Analizy na walkę Jędrzejczyk – Zhang


Polka stoi w obliczu bardzo trudnego zadania o czym przekonują nas aktualne typy na Jędrzejczyk – Zhang. Chinka przegrała w swojej karierze tylko jedną walką. Był to jej oficjalny debiut w 2013 roku. Od tego czasu wygrała 20 kolejnych walk w tym 10 przez nokaut i 7 przez poddanie. Analizy na walkę Jędrzejczyk – Zhang przekonują nas o wszechstronnych umiejętnościach tej zawodniczki. Będzie to jej pierwsza obrona pasa mistrzowskiego UFC w wadze słomkowej. Zdobyła go w sierpniu 2019 roku pokonując w niespełna minutę Jessicę Andrade. Chinka walczyła wówczas w rodzimym Shenzhen.


Jak prezentują się Jędrzejczyk – Zhang kursy bukmacherskie


Dostępne w sieci kursy i typy na walkę Jędrzejczyk – Zhang typują zwycięstwo Chinki, która może pochwalić się niesamowitym rekordem. Trzeba jednak przyznać, że na swojej rozpisce nie ma takich gwiazd, co Jędrzejczyk. Andrade była na dobrą sprawę pierwszą tak znaną zawodniczką pokonaną przez Chinkę. Nie ulega jednak wątpliwości, że nie jest to przypadkowa mistrzyni. Jędrzejczyk – Zhang kursy bukmacherskie są tego dobitnym przykładem. Bukmacherzy zgodnie twierdzą, że to Chinka ma większe szanse na wygraną. Podobnego zdania jest większość graczy z całego świata.


Typy na Jędrzejczyk – Zhang wskazują Chinkę


Na forach znajdziemy liczny Jędrzejczyk – Zhang typy bukmacherskie, które skupiają się na atutach chińskiej zawodniczki. Nowa mistrzyni UFC jest niezwykle wszechstronna, dysponuje silnym ciosem, a także jest dwa lata młodsza od naszej zawodniczki. Kursy i typy na walkę Jędrzejczyk – Zhang zaznaczają, że Chinka jeszcze nigdy nie miała okazji walczyć na pełnym dystansie. Tymczasem, Polka jest przyzwyczajona do długich rund. Dostępne w sieci Jędrzejczyk – Zhang typy na zakłady przewidują, że olsztynianka będzie starać się przedłużać wymiany, dążyć do klinczu, a także punktować swoją rywalkę na dystans. Jako atut Polski, Jędrzejczyk – Zhang typy na zakłady wskazują, że jest ona nieznacznie wyższa i dysponuje większym zasięgiem ramion.


Zakłady bukmacherskie Jędrzejczyk – Zhang


Legalne serwisy bukmacherskie Fortuna oraz STS publikują Jędrzejczyk – Zhang zakłady bukmacherskie na UFC 248. Nie ulega wątpliwości, że wielu graczy zdecyduje się na obstawianie tego pojedynku. Do naszej dyspozycji pozostają kursy na sposób rozstrzygnięcia, a także czas trwania walki. Wielu graczy planujących obstawianie walki Joanna Jędrzejczyk – Weili Zhang twierdzi, że spotkanie to może zakończyć się na pełnym dystansie. Zakłady bukmacherskie Jędrzejczyk – Zhang to dobra okazja do wykazania się umiejętnościami typerskimi w obrębie MMA.


Gdzie znajdziemy Jędrzejczyk – Zhang kursy bukmacherskie?


Atrakcyjną ofertę na Jędrzejczyk – Zhang zakłady bukmacherskie oferują nam serwisy Fortuna oraz STS. Znajdziemy tu nie tylko ciekawe promocje, ale również wysokie kursy na Jędrzejczyk – Zhang, które pomogą nam zbudować najbardziej opłacalny kupon. Wierzymy, że nasza zawodniczka pokaże się z dobrej strony i będzie w stanie powalczyć o odzyskanie pasa mistrzowskiego. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się, kiedy walka Jędrzejczyk – Zhang dobiegnie końca. Wiemy jednak, że faworytką jest Chinka i wielu graczy typuje jej zwycięstwo. Świadczą o tym zmieniające się kursy na Jędrzejczyk – Zhang. Kurs na Chinkę spadł z poziomu 1,70 do 1,50.

jędrzejczyk - zhang typy na zakłady
Walkę Jędrzejczyk – Zhang obstaw tylko u legalnego bukmachera


Kiedy odbędzie się walka Jędrzejczyk – Zhang?


Walka Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang będzie drugą walką wieczoru na UFC 248. Transmisja walki Jędrzejczyk – Zhang rozpocznie się o godzinie 3:00 czasu polskiego w nocy z 7 na 8 marca. Walkę na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Extra. Dostępne w sieci Jędrzejczyk – Zhang typy bukmacherskie stawiają na zwycięstwo aktualnej mistrzyni UFC. Wiemy jednak, jak ambitną zawodniczką jest Polka i wierzymy, że może sprawić niespodziankę. Obstawianie walki Joanna Jędrzejczyk – Weili Zhang jest dostępne w ofercie legalnych bukmacherów Fortuna oraz STS.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Opublikowano: 06.03.2020