Joshua vs Ruiz Kursy Bukmacherskie


Początek czerwca przyniósł nam jedną z największych sensacji w świecie zawodowego boksu w XXI wieku. Niepokonany dotąd czempion wagi ciężkiej, Anthony Joshua, niespodziewanie przegrał przez techniczny nokaut z Andym Ruizem Jr. Wiemy już, że panowie jeszcze w tym roku staną naprzeciwko sobie w rewanżowej walce. Joshua – Ruiz kursy bukmacherskie już teraz prezentują się arcyciekawie. Czy Brytyjczyk udowodni, że pierwsza przegrana w karierze była tylko wypadkiem przy pracy? A może to Ruiz po raz kolejny potwierdzi swoją wyższość?


Analizy na walkę Joshua – Ruiz


Obaj panowie podchodzą do rewanżu z bardzo zbliżonym bilansem walk. Obaj panowie przegrywali w zawodowej karierze tylko raz. Pierwszą porażką Brytyjczyka było oczywiście starcie z Ruizem. Z kolei Meksykanin w grudniu 2016 roku niespodziewanie przegrał z Josephem Parkerem. Joshua ma na koncie 22 wygrane walki, w tym 21 przez nokaut. O jeden nokaut więcej ma na swoim koncie Ruiz, z tą różnicą, że on wygrywał aż 34 zawodowe walki. Obaj pięściarze skończą przed walką 30. urodziny. Ruiz będzie świętował we wrześniu, a Joshua miesiąc później. Analizy na walkę Joshua – Ruiz wskazują, że główną przewagą Brytyjczyka jest wzrost. Jest on o 10 cm wyższy od swojego rywala.


Kiedy walka Joshua – Ruiz?


Promotorzy obu pięściarzy długo nie mogli dojść do porozumienia w kwestii miejsca, w którym powinien odbyć się rewanż. Ostatecznie, w dosyć sensacyjnych okolicznościach wybrano neutralny teren. Starcie odbędzie się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Wielu ekspertów jest zaskoczonych tą decyzją i nawiązuje do słynnej walki „The Rumble in the Jungle”, która odbyła się w 1974 roku w Demokratycznej Republice Konga pomiędzy Muhammadem Ali a Georgem Foremanem. Czy lokalizacja będzie miała wpływ na przebieg walki? O tym przekonamy się w momencie, kiedy walka Joshua – Ruiz rozpocznie się z pierwszym gongiem. Na pewno warto jednak wziąć ten czynnik pod uwagę, gdy interesuje nas obstawianie walki Joshua – Ruiz.


Typy na Joshua – Ruiz


Pierwsze starcie między tymi zawodnikami było najlepszym przykładem na to, że typy na boks potrafią być wyjątkowo zawodne. Zwycięstwo Brytyjczyka było oceniane kursem w okolicy 1,05. Za obstawienie wygranej Ruiza można było zgarnąć nawet 9 PLN za każdą postawioną złotówkę. Kibice Meksykanina mogli zatem liczyć na potężny zysk nawet przy niewielkich stawkach. Typy na Joshua – Ruiz w rewanżowym starciu prezentują się jednak bardzo podobnie.

Warunki BonusuSzczegóły
LVBET Kod PromocyjnyJOHNNYVIP
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Bonus od wpłaty:Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców
Bonus specjalny:Tak
Kupon AKO:Multikozak
TurniejeTak
Punkty za obstawianieTak
Min. wpłata:10 PLN


Po pierwszej walce wypłynęło wiele informacji świadczących o tym, że Joshua kilka dni wcześniej został znokautowany w sparingu i to doprowadziło do porażki z Ruizem. Zdaniem ekspertów, Brytyjczyk powinien tym razem pokonać rywala i odzyskać pasy mistrzowskie. Aktualne Joshua – Ruiz kursy bukmacherskie nie są już tak zróżnicowane jak za pierwszym razem. Zwycięstwo Brytyjczyka możemy obstawić z kursem 1,28 w serwisie Lvbet. Kurs na Meksykanina to 3,15. A zatem, faworyt jest ten sam, ale jego przewaga nie jest już tak ewidentnie ukazywana kursami.


Zakłady bukmacherskie Joshua – Ruiz


Przeglądając aktualne typy na Joshua – Ruiz, możemy się przekonać, że pierwsza walka nie wpłynęła specjalnie na postrzeganie obu pięściarzy. Zdecydowanym faworytem wciąż jest Brytyjczyk. W Lvbet możemy obstawić nasz tym na zwycięzcę, a także bardziej precyzyjne zakłady na Joshua – Ruiz. Kursy wskazują na to, że bukmacherzy spodziewają się walki zakończonej przed czasem. Za najbardziej prawdopodobny rezultat, kursy i typy na walkę Joshua – Ruiz wskazują zwycięstwo przez nokaut zawodnika z Wielkiej Brytanii.


Gdzie znajdziemy Joshua – Ruiz kursy bukmacherskie?


Obstawianie walki Joshua – Ruiz jest już dostępne w serwisie bukmacherskim Lvbet. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne kursy (1,28 Joshua ; 3,15 Ruiz) oraz ciekawe promocje, które sprawia, że zakłady bukmacherskie Joshua – Ruiz będzie można obstawić na atrakcyjniejszych warunkach. Oczywiście kursy na tę walkę mogą jeszcze ulec zmianom na skutek tego, w jaki sposób typować będą gracze. Początkowo, kurs na Joshuę był nieco wyższy i oscylował powyżej granicy 1,30.


Transmisja walki Joshua – Ruiz


Już raz mogliśmy się przekonać o tym, że kursy i typy na walkę Joshua – Ruiz mogą być bardzo dalekie od prawdy. Czy tym razem ponownie dojdzie do sensacji. Rewanż zaplanowano na 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Zakłady na Joshua – Ruiz możemy obstawiać w serwisie bukmacherskim Lvbet. Będzie to wielkie święto boksu na najwyższym poziomie. Transmisja walki Joshua – Ruiz powinna być dostępna za pośrednictwem kanału i platformy TVP Sport. Czy Brytyjczyk odzyska mistrzowskie pasy? Joshua – Ruiz kursy bukmacherskie zakładają taki scenariusz.

Autor: Bonusowekody.pl

Data Publikacji: 10.09.2019