Kownacki – Helenius obstawianie. Kto wygra ten pojedynek?

kownacki - helenius obstawianie

Adam Kownacki wciąż nie może doczekać się upragnionego pojedynku o pas mistrzowski w kategorii ciężkiej. Ewentualne zwycięstwo z Heleniusem może jednak otworzyć drogę Polakowi i jego promotorom do zorganizowania takiego pojedynku. Fin miał już szansę pojedynkować się o pas, ale przegrał z Dillianem Whyte’em. Już dziś możliwe jest Kownacki – Helenius obstawianie wyniku tej walki. Czy Baby Face utrzyma status niepokonanego na zawodowym ringu? Sprawdźmy jak wyglądają kursy.

WARUNKI BONUSU KOD PROMOCJI
BONUS ZA REJESTRACJĘEKSKLUZYWNE 20 PLN
LVBET KOD PROMOCJI JOHNNYVIP
BONUS VIPBONUS EKSKLUZYWNY DO 1500 PLN
ZNIŻKOWY BONUSOWY AKONOMINACJA MULTIKOZAK
JESIENNY TURNIEJPULA NAGRÓD DO 20 000 PLN
DODATEK LV PUNKTY100 PKT. = 5 PLN
PROMOCJA DLA KIBICÓWDARMOWE 50 PLN NA ZAKŁADY
LEGALNY BUKMACHER TAK
BEZPIECZNY KUPONPOSTAW KUPON 5 + 1 I ODBIERZ ZWROT 50 PLN JEŻELI JEDNO ZDARZENIE OKAŻE SIĘ NIETRAFIONE


Analiza przed walką Kownacki – Helenius


Adam Kownacki w sierpniu 2019 roku pokonał Chrisa Arreole zdobywając w ten sposób pas IBF International. Jest to jednak tytuł niższej rangi. Baby Face wciąż czeka zatem na szansę stoczenia pojedynku o mistrzostwo świata. Jego kolejnym rywalem będzie Robert Helenius. To bardzo wymagający rywal, który stoczył już 31 zawodowych walk, z czego 28 wygrał. Kownacki – Helenius typy bukmacherskie zauważają, że Fin będzie stanowił bardzo trudną przeszkodę dla polskiego boksera, choć jego lata świetności wydają się być za nim. Helenius ma 36 lat, ale borykał się z wieloma kontuzjami, a także przegrał najważniejsze walki w swojej karierze. Ewentualne zwycięstwo z niepokonanym Kownackim diametralnie zmieniłoby jego sytuację.


Kogo faworyzują typy na walkę Kownacki – Helenius?


Biorąc pod uwagę większość dostępnych statystyk, faworyt walki Kownacki – Helenius może być tylko jeden. Eksperci oraz kibice są zgodni, że to Polak wyjdzie do ringu w roli zdecydowanego faworyta. Kownacki – Helenius typy bukmacherskie zwracają jednak uwagę na przewagę warunków fizycznych Fina, który mierzy 200 cm. Kownacki jest niższy o 9 cm. Typy na zakłady Kownacki – Helenius twierdzą jednak, że Polak zdoła zniwelować tę różnicę większą szybkością oraz zwrotnością. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że skreślanie Fina przed walką to duży błąd. Merytoryczne Kownacki – Helenius typy bukmacherskie zwracają uwagę, że Baby Face ma za sobą bardzo trudny pojedynek z Chisorą, podczas którego otrzymał wiele silnych ciosów, które mogą osłabić odporność na ciosy na dłuższy czas.


Jak prezentują się Kownacki – Helenius kursy bukmacherskie?


W sieci możemy już obstawiać zakłady na walkę Kownacki – Helenius. Jak już mówiliśmy, faworytem tej walki będzie Polak, o czym dobitnie przekonują nas wstępne Kownacki – Helenius kursy bukmacherskie dostępne w Lvbet oraz Fortunie. Szanse Polaka są oceniane kursem w granicy 1,20 – 1,30. Z kolei kursy na zwycięstwo Heleniusa sięgają granicy 4,00. Zdaniem niektórych typerów, Kownacki – Helenius kursy bukmacherskie mogą być nie do końca adekwatne. Nie ulega wątpliwości, że Baby Face jest faworytem. Jednak czy kurs w okolicach 4,00 na Heleniusa nie jest zbyt wysoki? Mówimy o zawodniku, który przegrał tylko 3 walki na 31 stoczonych. Ponadto, patrząc na listę pokonanych rywali, nie brakuje tu znaczących nazwisk.


Gdzie możliwe jest Kownacki – Helenius obstawianie?


Obstawianie walki Kownacki – Helenius będzie możliwe za sprawą legalnych bukmacherów Fortuna oraz Lvbet. W tych serwisach możemy liczyć na wysokie kursy oraz ciekawe promocje, dzięki czemu, Kownacki – Helenius obstawianie będzie dużo bardziej opłacalne dla graczy. Decydując się na Kownacki – Helenius zakłady bukmacherskie możemy znacznie umilić sobie oglądanie tego pojedynku. Pamiętajmy, że obszerna oferta bukmacherów pozwala nie tylko wskazać zwycięzcę, ale również postawić Kownacki – Helenius zakłady bukmacherskie na sposób zakończenia walki, a także czas jej trwania. Niski kurs na zwycięstwo Kownackiego sprawia, że jego kibice mogą umieścić ten zakład na kuponie combi z innymi wydarzeniami.


Kiedy i gdzie oglądać pojedynek Kownacki – Helenius?


Wielu kibiców boksu już teraz pyta o to, gdzie i kiedy walka Kownacki – Helenius dojdzie do skutku, a także, gdzie będzie można oglądać ten pojedynek. Starcie Kownackiego i Heleniusa będzie walką wieczoru na hali w Nowym Jorku, która odbędzie się 7 marca. Na ten moment nie wiemy jednak, która stacja telewizyjna będzie pokazywać ten pojedynek. Wiele walk polskich bokserów transmituje kanał oraz platforma internetowa TVP Sport. Wiemy natomiast, że obstawianie walki Kownacki – Helenius już teraz jest możliwe w ofercie bukmacherów Fortuna oraz Lvbet.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Opublikowano: 13.02.2020