Lord Kruszwil – Mini Majk Zakłady Bukmacherskie

fame mma 5

26 października na Ergo Arenie odbędzie się gala Fame MMA 5, na której nie zabraknie emocjonujących walk celebrytów oraz osób znanych z przestrzeni internetowej. Największe zainteresowanie budzą walki: Marcina Najmana z Bonusem BGC, a także Lorda Kruszwila oraz Mini Majka. W tym artykule postanowiliśmy przybliżyć sylwetki uczestników drugiej wymienionej walki, a także Lord Kruszwil – Mini Majk zakłady bukmacherskie na to wydarzenie.

Kod na Lvbet FAME MMA 5

Warunki BonusuSzczegóły
LVBET Kod PromocyjnyJOHNNYVIP
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Bonus od wpłaty:Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców
Bonus specjalny:Tak
Kupon AKO:Multikozak
TurniejeTak
Punkty za obstawianieTak
Czytaj więcej —>Lvbet Kod promocyjny


Lord Kruszwil na Fame MMA 5


Marek Kruszel znany w przestrzeni internetowej jako Lord Kruszwil to znany youtuber, który lubi przedstawiać się jako młody milioner i jeden ze sponsorów gali. Ile dokładnie zarabia, tego nie wie nikt. Patrząc jednak na jego filmiki, możemy śmiało stwierdzić, że nie brakuje mu pieniędzy. Lord Kruszwil na Fame MMA 5 pojawiał się wyłącznie jako gość na honorowym miejscu. W oktagonie wystąpi po raz pierwszy. Warunkiem postawionym przez Lorda Kruszwila było przekazanie odpowiedniej kwoty na cele charytatywne. Fame MMA zgodziło się przeznaczyć na wskazany cel 50 tysięcy złotych.


Kim jest Mini Majk Fame MMA 5?


Mini Majk pojawił się w oktagonie na poprzedniej gali Fame MMA, jednak nie był uczestnikiem walki. Wszedł do ringu aby publicznie wyzwać na pojedynek Lorda Kruszwila. Wtedy również uzyskaliśmy pierwsze nieoficjalne potwierdzenie, że Mini Majk Fame MMA 5 pojawi się w roli zawodnika. Budzi to spore emocje, ponieważ sympatyczny Mateusz Krzyżanowski, również znany z Youtuba, cierpi na karłowatość. Ma za sobą trudne dzieciństwo w domu dziecka i wiemy, że nie należał do szczególnie grzecznych podopiecznych. Często wdawał się w bójki, które przeważnie… wygrywał. A zatem, niech niski wzrost nie zwiedzie osób obstawiających zakład na Fame MMA 5.


Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 5


Gala budzi ogromne zainteresowanie fanów. Zakłady bukmacherskie na Fame MMA obstawi nawet kilkaset tysięcy fanów. W końcu doczekaliśmy się na upragniony występ Fama MMA Lord Kruszwil. Jesteśmy ciekawi, jak osiemnastoletni chłopak wypadnie w swoim debiucie w oktagonie. Zakłady na ten pojedynek oraz inne walki w karcie Fame MMA 5 możemy obstawiać w serwisie Lvbet, który jest głównym sponsorem wydarzenia. Możliwość obstawiania gali będą mieli również klienci Fortuny. Zakłady na Fame MMA 5 budzą spore zainteresowanie także przy walce Najmana i Bonusa BGC.


Kto wygra w walce Kruszwil vs Mini Majk?

Kruszwil vs Mini Majk


Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta w tej walce. Niech nikogo nie zmyli niski wzrost Mini Majka. Ma on zaledwie 131 cm, ale w aspekcie walki ma dużo większe doświadczenie niż Lord Kruszwil. Mimo sporej różnicy wzrostu (Kruszel mierzy 169 cm), wagowo obu zawodników dzieli zaledwie 8 kg! A zatem, Lord Kruszwil – Mini Majk zakłady bukmacherskie są wyjątkowo wyrównane. Nieznacznym faworytem z kursem 1,8 jest Mini Majk. Zwycięstwo Lorda Kruszwila możemy postawić z kursem 1,92.


Gdzie oglądać Fame MMA 5?


To już piąta odsłona gali Fame MMA, która w błyskawicznym tempie zyskała ogromną popularność w naszym kraju. Amatorska gala zapełniła już Atlas Arenę, a teraz, zadebiutuje na Ergo Arenie w Gdańsku. Transmisja będzie dostępna w Internecie za pośrednictwem platformy Famemma.tv po wykupieniu biletu online. Warto także przypomnieć, że zakłady bukmacherskie na Fame MMA 5 będzie można obstawiać w legalnych serwisach bukmacherskich Lvbet oraz Fortuna. Kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko z walki Lord Kruszwil vs Mini Majk?


Sprawdź również inne wydarzenia:

Fame MMA 5 Typy Bukmacherskie – 26.10.2019

Najman – Bonus BGC kursy bukmacherskie – 26.10.2019

Wybory parlamentarne 2019 Zakłady Bukmacherskie – 13.10.2019


Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 11.10.2019