KSW 52 Kursy Bukmacherskie

KSW 52 Zakłady Bukmacherskie

7 grudnia czeka nas kolejna gala organizowana przez Konfrontacje Sztuk Walki. Tym razem, KSW zawita do Gliwic. Będzie to wyjątkowo widowiskowe wydarzenie, które uświetni powrót Mameda Chalidowa do oktagonu. Dawny mistrz wagi średniej powalczy z aktualnym posiadaczem pasa, Scottem Askhamem. Pierwsze KSW 52 Kursy bukmacherskie pokazują, że czeka nas niezwykle interesujący pojedynek, w którym możemy spodziewać się absolutnie każdego rozstrzygnięcia.


Analizy na KSW 52


Mimo, że nieznana jest jeszcze pełna KSW 52 karta walk, już teraz możemy oczekiwać niezwykle widowiskowej gali. Największe emocje wzbudza oczywiście walka wieczoru, pomiędzy Scottem Askhamem a Mamedem Chalidowem. KSW 52 typy bukmacherskie będą obracać się głównie wokół tego pojedynku mistrzowskiego. Niemniej jednak, warto także sprawdzić typy na KSW 52 na starcie Damiana Janikowskiego oraz Szymona Kołeckiego. Obaj panowie mają na koncie medale olimpijskie, Janikowski w zapasach, a Kołecki w podnoszeniu ciężarów. Typowanie KSW 52 online niewątpliwie jest dobrym pomysłem dla graczy, którzy chcą urozmaicić sobie oglądanie transmisji.

Obstaw KSW 52 na Lvbet z kodem promocyjnym

Warunki BonusuSzczegóły
LVBET Kod PromocyjnyJOHNNYVIP
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Bonus od wpłaty:Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców
Bonus specjalny:Tak
Kupon AKO:Multikozak
TurniejeTak
Punkty za obstawianieTak
Min. wpłata:10 PLN

Typy na KSW 52


Gracze już teraz mogą analizować pierwsze oficjalnie potwierdzone walki. Typy na KSW 52 nie pozostawiają wątpliwości, że czeka nas niezwykle zacięte widowisko. Zarówno w walce Chalidowa i Askhama, jak również Kołeckiego i Janikowskiego, kursy na KSW 52 są bardzo wyrównane i nie wskazują jednoznacznego faworyta. W oktagonie pojawi się także płeć piękna. Karolina Owczarz powalczy z Aleksandrą Rolą. Tuta, KSW 52 typy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Roli.


Bardzo obiecująco zapowiada się także pojedynek Michała Michalskiego oraz Alberta Odzimkowskiego. Obaj mają coś do udowodnienia i chcą pokazać się z jak najlepszej strony przed organizatorami. KSW 52 typy bukmacherskie w roli faworyta nieznacznie wskazują Michalskiego. KSW 52 obstawianie będzie zatem wyjątkowo trudne, ponieważ na ten moment nie mamy walk, w których byłby widoczny jednoznaczny faworyt. Jesteśmy ciekawi, jakie nazwiska uzupełnią kartę walk.


KSW 52 kursy bukmacherskie


W serwisach bukmacherskich Lvbet i Fortuna już teraz możemy znaleźć kursy na KSW 52. Dostępne są na razie cztery ogłoszone pojedynki. Niemniej jednak, warto już teraz przeanalizować zbliżające się zdarzenia, aby obstawianie KSW 52 obfitowało w wygrane kupony. Jak już wspomnieliśmy, KSW 52 kursy bukmacherskie są bardzo wyrównane i ciężko wskazać faworytów. Widać to szczególnie w walce Janikowskiego i Kołeckiego, w przypadku których kursy są niemalże równe. Podobnie zresztą prezentują się kursy na KSW 52 w walce Chalidowa oraz Askhama. Tutaj, nieznacznym faworytem wydaje się Anglik. Nie wiemy bowiem w jakiej formie po przerwie znajduje się Chalidow.


Gdzie obstawiać zakłady na KSW 52?


W ofercie legalnych bukmacherów dostępne są KSW 52 zakłady bukmacherskie. Gracze mogą wskazać swoich faworytów do zwycięstwa, a także wskazać sposób, w jaki zakończy się walka (decyzja sędziów, nokaut, techniczne poddanie. Zakłady na KSW 52 pozwalają cieszyć się większymi emocjami w trakcie oglądania gali. W związku z tym, wielu typerów zdecyduje się na obstawianie KSW 52 kiedy pojawi się oficjalna i kompletna karta walk.


Interesujące nas rynki znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów. KSW 52 zakłady bukmacherskie są już dostępne w serwisie Fortuna oraz Lvbet. Obaj bukmacherzy proponują bardzo atrakcyjne KSW 52 kursy bukmacherskie, dzięki czemu, obstawianie tego zdarzenia będzie bardziej opłacalne. Możemy również liczyć na ciekawe promocje i bonusy, które dodatkowo urozmaicą nam wybieranie KSW 52 zakłady bukmacherskie. Biorąc pod uwagę wysoki poziom nadchodzącej gali, najlepsi typerzy stają przed trudnym wyzwaniem prawidłowego typowania rezultatów walk.


Transmisja na KSW 52


Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia w Gliwicach. W sprzedaży wciąż dostępne są KSW 52 bilety dla osób, które z poziomu trybun chcą obserwować emocjonujące walki. Galę będziemy również mogli obejrzeć w TV oraz przez Internet. Transmisja KSW 52 jest dostępna w systemie PPV, a zatem, wymaga wykupienia dostępu. Gracze już teraz mogą obstawiać zakłady na KSW 52 typując dostępne pojedynki w karcie walk. Jedno jest pewne, czekają nas duże emocje, a obstawianie KSW 52 online dodatkowy czynnik, który zwiększy atrakcyjność widowiska.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 10.10.2019