KSW 50 typy bukmacherskie

Gala KSW 50

Organizatorzy KSW odsłaniają coraz więcej szczegółów związanych z obsadą karty walk jubileuszowej, pięćdziesiątej odsłony gali. Już teraz wiemy, że na KSW 50 pojawią się trzy walki o pas mistrzowski! Gala już teraz wzbudza duże zainteresowanie ze strony klientów. Pojawiają się pierwsze KSW 50 typy bukmacherskie, a także spekulacje na temat tego, kto dołączy do karty walk i zaprezentuje swoje umiejętności na jubileuszowej gali w Wembley Arena, która odbędzie się 14.09.2019.


Phil de Fries vs Damian Grabowski Typy


W walce wieczoru spotkają się: Phil de Fries oraz Damian Grabowski. Gdy ogłoszono, że Anglik będzie bronił mistrzowskiego pasa kategorii ciężkiej na KSW 50, początkowo zakładano, że szansę na rewanż otrzyma Karol Bedorf. Ten został jednak pokonany na KSW 49 przez Dawida Grabowskiego, zawodnika, który po nieudanej przygodzie w UFC postanowił zadebiutować w największej organizacji MMA w Polsce. Grabowski pewnie pokonał Bedorfa przez nokaut techniczny i wywalczył sobie prawo walki o pas mistrzowski. Mimo, że będzie to dopiero jego drugi występ w KSW.


Grabowski ma zatem mało czasu by przygotować się do walki z Anglikiem, który po raz ostatni walczył w marcu i pokonał Tomasza Narkuna. We wcześniejszych walkach na KSW pokonał również Michała Andryszaka i wspomnianego już Karola Bedorfa. Czy niepokonany de Fries dopisze do swojego bilansu kolejnego zawodnika z Polski? KSW 50 typy zakładają taki właśnie scenariusz. Kibice uważają, że angielski zawodnik wygra za sprawą dłuższego okresu przygotowawczego, a także lepszych warunków fizycznych. De Fries jest o osiem centymetrów wyższy od Grabowskiego. KSW 50 kursy na tę walką z całą pewnością będą faworyzować zwycięstwo Anglika.


Z kim zawalczy Narkun na KSW 50?

KSW typy online


W obronie pasa mistrzowskiego wystąpi także Tomasz Narkun. Jego dominacja w kategorii półciężkiej jest na tyle wyraźna, że „Żyrafa” postanowił spróbować swoich sił w wadze ciężkiej. Narkun miał szansę stać się pierwszym zawodnikiem, który będzie dzierżył dwa pasy mistrzowskie KSW. W walce z de Friesem było jednak bardzo widoczne, że nie jest on prawdziwym „ciężkim”. Anglik łatwo wykorzystał swoje walory fizyczne i bardzo pewnie pokonał Narkuna.


Nie wiemy, z kim Narkun powalczy na Wembley w kolejnej obronie pasa kategorii półciężkiej. Wyzwanie rzucił mu Przemysław Mysiala. Polski zawodnik, który na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii i dzierży pas Contenders. W przeszłości był także mistrzem organizacji FEN. Z całą pewnością byłby to bardzo trudny przeciwnik dla Tomasza Narkuna. Mysiala nigdy wcześniej nie walczył jednak w KSW i nie wiadomo, czy organizatorzy dopuszczą go do walki mistrzowskiej w debiucie. Zakładając taką walkę, KSW 50 typy bukmacherskie są bardzo ostrożne. Kibice doskonale zdają sobie sprawę, że Mysiala to prawdziwy weteran, który może sprawić sporo problemów „Żyrafie”.


Norman Parke vs Marian Ziółkowski zakłady bukmacherskie


Na koniec kilka słów o walce Norman Parke vs Marian Ziółkowski. Będzie to walka o tymczasowy pas wagi lekkiej. Właścicielem tego pasa od KSW 35 był Mateusz Gamrot. Polak zdecydował się jednak zakończyć współpracę z organizacją co oznaczało automatyczne zwakowanie pasa.
Norman Parke miał dwie okazje do tego, by pozbawić Gamrota mistrzowskiego pasa.

Na KSW 39 przegrał jednak jednogłośną decyzją sędziów. Walka była na tyle dobra, że zawodnik z Irlandii Północnej otrzymał prawo rewanżu już na KSW 40. Nie wyrobił się jednak w limicie wagowym i walka nie toczyła się o pas mistrzowski. Starcie zostało przerwane po faulu Parke’a, który wsadził palec w oko Gamrota. Sędzia uznał, że faul był przypadkowy, a walka została uznana za nierozstrzygniętą. Później, „Stormin” pokonywał Łukasza Chlewickiego, Mylesa Price’a, Borysa Mańkowskiego oraz Artura Sowińskiego.


Ziółkowski ma za sobą trzy walki w KSW. Przegrał z Kleberem Koike Erbstem, a następnie wygrał z Grzegorzem Szulakowskim oraz Gracjanem Szadzińskim. KSW 50 typy wskazują, że zdecydowanym faworytem tego starcia będzie Norman Parke. Znajdzie to za pewne odzwierciedlenie także w kursach bukmacherskich.

Opublikowano: 12.07.2019