Obstawiamy KSW 53 – kto będzie walczył w Łodzi?

Ksw 53 obstawianie


Pierwsze Konfrontacje Sztuk Walki w roku 2020 odbędą się już 21 marca. Główną gwiazdą wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski, który wciąż jest głodny zwycięstw w oktagonie. Jego obecność na gali sprawia, że KSW 53 obstawianie przyciąga duże zainteresowanie ze strony graczy. Sprawdźmy, gdzie możemy obstawiać zakłady oraz kto jeszcze pojawi się w oktagonie?


KSW 53 kiedy i gdzie odbędzie się gala?

KSW 53 odbędzie się 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to pierwsza gala w roku 2020. Niedawno, do sprzedaży trafiły KSW 53 bilety. Jeśli jesteś sympatykiem MMA i nie masz jeszcze planów na sobotni wieczór 21 marca, oglądanie zmagań z trybun areny w Łodzi to całkiem ciekawa propozycja. Jesteśmy bardzo ciekawi, co przyniesie nadchodzący rok w polskich sztukach walki. Oby KSW 53 obstawianie było dobrym rozpoczęciem roku dla wszystkich miłośników największego wydarzenia MMA w Polsce.

Obstaw z kodem promocyjnym u legalnego bukmachera Lvbet.pl

Warunki BonusuSzczegóły
LVBET Kod PromocyjnyJOHNNYVIP
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Bonus od wpłaty:Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców
Bonus specjalny:Tak
Kupon AKO:Multikozak
TurniejeTak
Punkty za obstawianieTak
Min. wpłata:10 PLN


Kto wystąpi na KSW 53 w Łodzi?


Nie znamy jeszcze wszystkich uczestników nadchodzących gali. Jednak KSW 53 karta walk zdradza nam głównych bohaterów wieczoru: Mariusza Pudzianowskiego, Karola Bedorfa oraz Roberto Soldicia, aktualnego mistrza kategorii półśredniej. KSW 53 typy bukmacherskie starają się przewidzieć, kto jeszcze zostanie zaproszony przez organizatorów. Tematem przewodnim w obrębie KSW 53 online jest również potencjalny przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego, który powoli myśli o zakończeniu kariery. Niewykluczone, że będzie to jedna z ostatnich okazji, aby zobaczyć Pudziana w oktagonie. Typy na KSW 53 zakładają również, że rywalem Soldicia będzie Patrick Kincl.


KSW 53 typy bukmacherskie


Już niebawem w sieci pojawią się obszerne analizy na KSW 53. Gracze z niecierpliwością oczekują ogłoszenia pełnej karty walki, ponieważ wówczas pojawiają się profesjonalne typy na KSW 53. To duże udogodnienie dla wszystkich graczy, którzy będą chcieli obstawiać pojedynki. Rzetelne KSW 53 typy bukmacherskie znajdziemy na forach oraz ligach typerskich. Pamiętajmy, że dobry gracz legitymuje się nie tylko wysoką skutecznością, ale również dodatnim Yieldem. Mamy nadzieję, że typy na KSW 53 pomogą nam w zbudowaniu najbardziej opłacalnych kuponów.


Kursy na KSW 53 – co możemy obstawiać?


Legalne zakłady bukmacherskie Fortuna oraz Lvbet jak zwykle z dużym wyprzedzeniem publikują KSW 53 kursy bukmacherskie. Dzięki temu, mamy więcej czasu, aby przygotować się na obstawianie. Atrakcyjne kursy na KSW 53 pozwalają nam obstawić zwycięzcę walki, sposób zakończenia pojedynku, a także czas trwania. Bardzo często dostępne są również KSW 53 kursy bukmacherskie na rynki specjalne, np. techniką wykorzystaną przez jednego z zawodników. Warto zatem dokładnie przeanalizować wszystkie KSW 53 kursy bukmacherskie, aby nie przegapić żadnego value beta.


Gdzie możliwe jest KSW 53 obstawianie?


Zakłady na KSW 53 tradycyjnie będą tradycyjnie dostępne w serwisach Fortuna oraz Lvbet. W tych miejscach możemy liczyć na bardzo atrakcyjne kursy na KSW 53, które umilą nam obstawianie wydarzenia. W ten sposób mamy większe szanse, że KSW 53 zakłady bukmacherskie zaoferują nam satysfakcjonujące wygrane. Jeśli liczysz na opłacalne KSW 53 obstawianie, koniecznie sprawdź dostępne promocje oraz bonusy. Tych w Lvbet i Fortunie nigdy nie brakuje. Dzięki temu, zakłady na KSW 53 będą dobrą okazją do powiększenia stanu konta.


Biorąc pod uwagę, kto wystąpi w oktagonie łódzkiej Atlas Areny, obstawianie KSW 53 na pewno przyciągnie duże zainteresowanie. Warto skorzystać z obszernej oferty bukmacherów Lvbet oraz Fortuna, u których obstawimy zakłady na KSW 53 na znacznie korzystniejszych warunkach.


Gdzie obejrzeć KSW 53 online?


Najprawdopodobniej, transmisja KSW 53 będzie dostępna wyłącznie po wykupieniu dostępu. Możemy to zrobić na kilka sposobów. Po opłaceniu wirtualnego biletu, transmisja KSW 53 będzie dostępna na specjalnym kanale organizacji, a także na platformie internetowej. Przypomnijmy, że obstawianie KSW 53 będzie możliwe w serwisach Fortuna oraz Lvbet. W sieci niebawem pojawią się analizy oraz typy, które ułatwią nam obstawianie. Oby KSW 53 zakłady bukmacherskie okazały się skutecznym sposobem na powiększenie naszego portfela na kolejne wydarzenia sportowe.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 22.01.2020