Loteria Świąteczna Lotto Kody

loteria świąteczna lotto kody

Okres świąteczny bardzo często wiąże się z dużą ilością ponadprogramowych wydatków. Warto zatem zadbać także o dodatkowe pieniądze. Taką możliwość oferuje nam loteria świąteczna Lotto. W puli nagród przewidziano zarówno talony na gry liczbowe, jak również cenne nagrody rzeczowe. Sprawdźmy, jak pozyskać loteria świąteczna Lotto kody promocyjne oraz jak wziąć udział w zabawie, która umili nam okres świąteczny.


Loteria świąteczna Lotto zasady zabawy


Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zakupić dowolny produkt sygnowany marką Lotto za min. 6 złotych. Oprócz walki o nagrody przewidziane w wybranej grze, będziemy mogli zagrać także o cenne wygrane przewidziane w loterii świątecznej. Na początek warto zapoznać się z regulaminem. Zabawa rozpoczęła się pod koniec listopada, a loteria świąteczna Lotto kody będziemy mogli realizować do 2 stycznia. Organizator przewidział aż cztery losowania nagród. Odbędą się one w dniach: 9 grudnia, 17 grudnia, 30 grudnia oraz 7 stycznia.


Na głównej stronie zabawy możemy sprawdzić szczegółowy regulamin loterii świątecznej Lotto. Dowiemy się z niego o sposobie losowania, a także o obowiązku złożenia oświadczenia przez osoby, które wygrają jedną z nagród rzeczowych. Loteria świąteczna Lotto zasady są jasne i klarowne, dzięki czemu, nie będziemy mieli problemów, aby szybko odnaleźć się w tej zabawie. Możemy przejść do kwestii, która interesuje graczy najbardziej. Co możemy wygrać?

loteria świąteczna lotto kody


Główne nagrody loterii świątecznej Lotto


Przede wszystkim, wszyscy uczestnicy zabawy biorą udział, w której do wygrania pozostają loteria świąteczna Lotto kody promocyjne do wykorzystania. Możemy je wymienić na dowolne gry liczbowe, a także zdrapki znajdujące się w ofercie organizatora. Ponadto, loteria świąteczna Lotto nagrody przewiduje prezenty rzeczowe: samochody osobowe Toyota Yaris, laptopy ASUS ZenBook, a także karty upominkowe o wartości 1000 oraz 500 PLN. A zatem, biorąc pod uwagę wszystkie loteria świąteczna lotto nagrody, w pulu znajduje się kilka milionów złotych do wygrania! To doby sposób, aby umilić sobie okres świąteczny i zadbać o ciekawe prezenty dla siebie i bliskich.


Jak wziąć udział w świątecznej zabawie Lotto?


Jak już wspomnieliśmy, zasady loterii świątecznej Lotto są bardzo proste. Wystarczy dokonać zakupu dowolnego produktu lotto za min. 6 PLN. Dzięki temu, otrzymamy kody do wykorzystania na stronie głównej zabawy. Należy założyć konto oraz wykorzystać posiadane kody Lotto do dnia 2 stycznia. Odbędą się cztery losowania, w których wezmą udział zarejestrowane przez Ciebie losy. Regulamin loterii świątecznej Lotto informuje nas o tym, że zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem maila lub telefonicznie.

Loteria świąteczna lotto kody


Loteria świąteczna Lotto Kody nagrody do odebrania


Do wygrania pozostaje milion blankietów na dowolne gry liczbowe oraz zdrapki Lotto. Szanse na wygraną są zatem naprawdę duże! Jeżeli wygramy blankiety, pamiętajmy o tym, że możemy je zrealizować wyłącznie do 7 stycznia. A co, jeśli kody Lotto okażą się dla nas bardziej szczęśliwe i wygramy jedną z nagród głównych? Wówczas należy ściągnąć i wypełnić oświadczenie zwycięzcy i wysłać na adres mailowy zabawy. Organizator skontaktuje się z nami, aby wybrać najbardziej dogodny sposób przekazania nagrody. Zasady loterii świątecznej przewidują, że prezenty rzeczowe powinny zostać przekazane zwycięzcom w ciągu najbliższych tygodni po ostatnim losowaniu.

Loteria Świąteczna Lotto kody


Czy warto wziąć udział w zabawie organizowanej przez Lotto?


To świetna okazja dla wszystkich miłośników gier liczbowych oraz zdrapek, aby zdobyć dodatkowe nagrody loterii świątecznej Lotto. Wystarczy jedynie zakupić dowolne produkty, zarejestrować się na stronie loterii oraz wykorzystać swoje kody Lotto do dnia 2 stycznia. Mamy aż cztery szanse na zgarnięcie atrakcyjnych wygranych, które na pewno umilą nam okres świąteczny. Trzeba przyznać, że loteria świąteczna Lotto nagrody prezentują się bardzo okazale.


Na początku warto odwiedzić główną stronę zabawy i dokładnie sprawdzić wszystkie zasady loterii świątecznej Lotto, tak aby wykonać wszystkie zadania konkursowe zgodnie z instrukcją organizatora. Losowania odbędą się 9, 17 oraz 30 grudnia, a także 7 stycznia. Na stronie znajduje się lista zwycięzców, aczkolwiek zostaną oni poinformowani także mailowo lub telefonicznie, o tym, że loteria świąteczna lotto nagrody czekają na szczęśliwych odbiorców.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Opublikowano: 11.12.2019