LvBet Kod Promocyjny 2021

„Jeśli szukasz aktualnego kodu promocyjnego lvbet, to trafiłeś w dobre miejsce! Kod promocyjny lvbet to 20 złotych bez depozytu po rejestracji. Nie zapomnij użyć hasła JOHNNYVIP w formularzu rejestracyjnym.

Warunki Bonusu Szczegóły
LVBET Kod Promocyjny JOHNNYVIP
Za rejestrację 20 PLN bez depozytu na start
Bonus powitalny :  do 3423 PLN
Darmowy zakład: 50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców
Bonus specjalny: Tak
Kupon AKO: Multikozak
Turnieje Tak
Punkty za obstawianie Tak
Min. wpłata: 10 PLn
lvbet rejestracja

lvbet rejestracja

Spis treści

LvBet Kod Promocyjny

Bonus przy wpłacie, podobnie jak w przypadku bonusu bez depozytu, jest promocją z mnożnikiem. Jak skorzystać z oferty? Należy dokonać depozytu o wartości minimum 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem. W ten sposób otrzymamy bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”. Następnie należy aktywować na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100”. Kupon powinien zawierać minimum 3 zdarzenia, a jego kurs łączny powinien wynosić minimum 2.50. Na kuponie nie mogą znajdować się zakłady z kursem niższym niż 1.25. Po spełnieniu wspomnianych warunków możemy typować za środki bonusowe. 

Dodatkowe promocje

BEZPIECZNY KUPON 5+ – Ile to już razy nasze kupony okazały się przegrane tylko przez ten jeden „pechowy” mecz… W lvbet nasz pierwszy kupon obstawiony w nowym tygodniu, jest „ubezpieczony” od takiej ewentualności. Stawiając kupon kombi z minimum 5 zdarzeniami, otrzymamy zwrot stawki do maksymalnie 50 złotych, jeżeli jedno zdarzenie okaże się nietrafione. Zwrot do 50 PLN wypłacany będzie co Poniedziałek na konto gracza, w postaci bonusu. W danym tygodniu będzie brany pod uwagę tylko pierwszy kupon gracza, spełniający warunki promocji i kwalifikujący się do zwrotu.

 

Multikozak

Do wygranego kuponu kombi składającego się z 4 zdarzeń bukmacher doda nam ekstra 7.5%. Za wygrany kupon kombi z 5 zakładami, otrzymamy dodatkowe 10% do wygranej. Do wygranej z 6 zakładami dostaniemy +15%. Za kupon kombi z 7 zakładami, lvbet doda 20% do wygranej, natomiast z 8 lub więcej aż 25%. Aby kupon zaliczał się do bonusu, jego minimalna stawka powinna wynosić 10 PLN, a minimalny kurs kuponu 3.00. Jeżeli masz wygrany kupon z jednego tygodnia, spełniający powyższe wymagania, wyślij go na adres PROMOCJE@LVBET.PL, a we wtorek bukmacher doda do twojego konta bonus o maksymalnej wartości do 1000 PLN.

SIATKARSKI BONUS – Typując tylko i wyłącznie mecze Ligi Siatkówki Kobiet oraz Plus Ligi Mężczyzn gracze zbierają punkty do klasyfikacji. Punkty przyznawane są zarówno za wygrane jak i przegrane kupony (minimalna stawka na kuponie 10 złotych). Pierwszych dwudziestu najaktywniejszych typerów otrzyma cotygodniowy bonus o wartości 20 złotych.

PROMOCJA DLA KIBICÓW – Dla kibiców Wisły Kraków oraz Widzewa Łódź, bukmacher przygotował bonus bez depozytu o wartości 50 złotych. Aby otrzymać darmowe środki na konto gracza, należy przesłać zdjęcie swojego imiennego karnetu na trwający sezon piłkarski na adres e-mailowy PROMOCJE@LVBET.PL .

 

LVBET Zakłady Bukmacherskie

Czas poświecić chwilę na opisanie samych zakładów sportowych na stronie bukmachera. Znajdziemy to praktycznie wszystko do typowania, od piłki nożnej, tenisa, koszykówki, aż po wydarzenia kulturalne. Oferta na zakłady jest naprawdę bardzo bogata, nie brakuje tu niczego. Dość powiedzieć, że na stronie lvbet znajduje się osobna zakładka SPORTY WIRTUALNE – w której to typować możemy zdarzenia losowo generowane przez komputer w kategoriach – Wirtualne Wyścigi oraz Wirtualny Tenis. Na stronie bukmachera mamy także możliwość typowania zakładów na żywo. Podobnie jak w przypadku zakładów przedmeczowych, również sekcja live dopracowana jest tu perfekcyjnie. Ogromna ilość zdarzeń do typowania na żywo sprawia, że każdy typer znajdzie tu coś dla siebie. Ponadto kursy na obstawianie live aktualizowane są bardzo szybko i sprawnie. (kod promocyjny lvbet działa na całą ofertę).

Płatności

WPŁATY – Bukmacher obsługuje następujące formy płatności: Przelewy24, Dotpay, Tpay, Skrill oraz Paymenticon. W szczególności Paymenticon jest bardzo polecaną formą płatności przez lvbet. Na stronie głównej bukmachera znajdziemy między innymi odnośnik właśnie do Paymenticon. Jeśli chodzi o minimalne wartości wpłat, to tu sytuacja wygląda następująco. W przypadku e-portfela Skrill minimalna wartość wpłaty to 40 zł, a w reszcie przypadków 10 zł. Co istotne LVbet nie pobiera żadnych opłat za realizację wpłat.

WYPŁATY – Środki dostępne u bukmachera wypłacić możemy bezpośrednio na własnego konto bankowe oraz za pomocą Paymenticon. Na chwilę obecną bukmacher nie obsługuje innych metod wypłat. Minimalna kwota wypłaty wynosi 25 złotych. Podobnie jak w przypadku wpłat, również za wypłaty bukmacher nie pobiera żadnej prowizji.

Pomoc

W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy skontaktować się z konsultantami za pomocą czatu (dostępny codziennie w godzinach 8.00 – 23.00), formularza kontaktowego lub e-mail pomoc@lvbet.pl. Ponadto na stronie głównej w zakładce pomoc, dostępny jest FAQ, dzięki któremu otrzymamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

LvBet – Licencja Ministerstwa Finansów

Należy wspomnieć o jednej bardzo istotnej rzeczy, mianowicie LVBET to w stu procentach legalnie działający bukmacher w naszym kraju. Marka podlega regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów na podstawie zezwolenia z dnia 13 maja 2016r numer PS4.6831.9.2016.EQK. Bukmacher działa pod adresem: LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice. Ponadto LVBET jest wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047. Ponadto LVBET to główny sponsor klubu piłkarskiego Wisła Kraków, oficjalny partner siatkarskiej Plus Ligii Mężczyzn i Ligi Siatkówki Kobiet, oraz oficjalny sponsor Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Wisły Płock i Piasta Gliwice. Tak ogromne zaangażowanie bukmachera w polski sport, jeszcze bardziej wzbudza zaufanie graczy do marki LVBET.

Czy kody to legalny sposób ?

Kody promocyjne lvbet jak i też inne to legalny jak i popularny sposób na podniesienie swojego kapitału na start. Każdy kod promocyjny może dać inny rodzaj bonusu jak i jego wielkość. Kod Promocyjny JOHNNYVIP w tym przypadku pozostaje bezkonkurencyjny. Na dzień 9.10.2018 jest on najwyższy na rynku.

Marze

     
Marzec 2019 Aktywny Bonus do 1500 PLN

+ 20 PLN bez depozytu na start

Kwiecień 2019 Aktywny 20 PLN bez depozytu na start

+ Bonus do 1500 PLN

Podsumowanie

Z czystym sumieniem możemy polecić nie zdecydowanym, „przyszłym graczom” utworzenie konta u bukmachera LVBET. Wszystko działa tu i wygląda jak należy. Świetna, bardzo obszerna oferta na zakłady. Wysokie kursy bukmacherskie – jedne z najwyższych na rynku. Spory bonus przy wpłacie + darmowy bonus bez depozytu z których przychodzi do nas kod promocji lvbet. Legalność marki. Wszystko to składa się na bardzo wysoką ocenę bukmachera LVBET. Czy marka posiada jakieś mankamenty? Naszym zdaniem nie. Uważamy, że razem z bukmacherami Fortuna, oraz Totolotek – LVBET stanowi TOP 3 na Polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Jeżeli zdecydowałeś się typować legalne zakłady bukmacherskie przez internet, a nie masz pojęcia, gdzie je obstawiać, to marka LVBET jest wyborem idealnym. Pamiętaj aby zarejestrować się u bukmachera lvbet za pośrednictwem naszego serwisu i przy użyciu naszego kodu: JOHNNYVIP. Dzięki temu otrzymasz darmowe 20 za samą rejestrację.