Marcin Najman vs Piotr „Bestia” Piechowiak na Fame MMA 6

najman - piechowiak obstawianie

Jedną z najbardziej emocjonujących walk na FAME MMA 6 bez wątpienia będzie starcie Marcina „El Testosterona” Najmana przeciwko Piotrowi „Bestii” Piechowiakowi. O tym, że ten pojedynek dojdzie do skutku wiedzieliśmy już w październiku po zakończeniu poprzedniej gali. Walka Najman – Piechowiak obstawianie LVBet z całą pewnością przyciągnie ogromne zainteresowanie fanów. Sprawdźmy, kto zdaniem graczy jest w tym pojedynku faworytem.


Analizy na walkę Najman – Piechowiak


Zdecydowanie większe szanse na wygranie tej walki powinien mieć Marcin Najman, który dysponuje większym doświadczeniem. Typy na Najman – Piechowiak przypominają o tym, że „Bestia” jest kulturystą i nigdy wcześniej nie walczył. W związku z tym, analizy na walkę Najman – Piechowiak bez wątpienia wypadają lepiej po stronie częstochowianina, nawet pomimo jego wstydliwych porażek. Trzeba przyznać, że wygrana z Bonusem BGC na Fame MMA 5 przysporzyła mu wielu fanów. Typy na Najman – Piechowiak uwidaczniają, że sympatia jest po stronie 41-letniego byłego boksera.


Za kim przemawiają Najman – Piechowiak typy bukmacherskie?


Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Najman – Piechowiak typy bukmacherskie wierzą w zwycięstwo Najmana. „Bestia” Piechowiak nastawił publiczność przeciwko sobie, po kontrowersyjnym wtargnięciu do oktagonu i rzuceniu wyzwania pod adresem „El Testosterona”, gdy ten ledwo co zakończył walkę z Bonusem BGC. Najman – Piechowiak typy bukmacherskie przypominają jednak, że Najman w swojej karierze przegrał już z jednym kulturystą. W 2012 roku pokonał go Hardkorowy Koksu, czyli Robert Burneika. Kursy i typy ona walkę Najman – Piechowiak będą delikatnie po stronie zawodnika z Częstochowy, jednak nie należy lekceważyć dużo cięższego „Bestii”.


Jak prezentują się kursy na Najman – Piechowiak?


Oficjalne Najman – Piechowiak kursy bukmacherskie będą dostępne po ogłoszeniu pełnej karty walk. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak do tego tematu podejdą bukmacherzy. Możemy się spodziewać, że wstępne kursy na Najman – Piechowiak będą wyrównane z lekkim wskazaniem na „El Testosterona”. Następnie, możemy spodziewać się licznych zmian. Najman – Piechowiak kursy bukmacherskie najprawdopodobniej będą spadać na korzyść częstochowianina. To na niego chce stawiać zdecydowana większość fanów. Czy słusznie? Najman wiele razy doznawał wstydliwych porażek, ale z „Bestią” Piechowiakiem powinien sobie poradzić, podobnie jak z Bonusem BGC.


Najman – Piechowiak obstawianie zakładów


Obstawianie walki Najman – Piechowiak będzie możliwe za pośrednictwem oferty bukmachera Lvbet, który jest oficjalnym sponsorem gali. Nie ulega wątpliwości, że Najman – Piechowiak zakłady bukmacherskie przyciągną ogromne zainteresowanie ze strony fanów. Wiemy również, że na Lvbet dostępne będą atrakcyjne Najman – Piechowiak kursy bukmacherskie, a także liczne promocje oraz bonusy, które umilą nam obstawianie tego pojedynku. Mamy nadzieję, że Najman – Piechowiak zakłady bukmacherskie okażą się szczęśliwe dla graczy. Pamiętajmy jednak, że to starcia ma więcej wspólnego z rozrywką niż sportem, w związku z tym, obstawianie walki Najman – Piechowiak również warto potraktować czysto rekreacyjnie.


Kiedy odbędzie się walka Najman vs Bestia?


O ogromnym zainteresowaniu tą walką świadczą liczne pytania o to, kiedy walka Najman – Piechowiak dojdzie do skutku. Pojedynek odbędzie się 28 marca w ramach Fame MMA 6 na Hali Sportowej w Częstochowie. „El Testosteron” jeszcze nigdy nie przegrał w swoim rodzinnym mieście. Kursy i typy na walkę Najman – Piechowiak uznają to za kolejny argument po stronie starszego o 2 lata zawodnika. Warto prześledzić wszystkie Najman – Piechowiak typy bukmacherskie. Być może znajdziemy wśród nich ciekawy pomysł na obstawienie tego pojedynku.


Gdzie obejrzeć walkę Najman – Piechowiak?


Gala odbędzie się już 28 marca. To ciekawa propozycja na spędzenie sobotniego wieczoru w gronie znajomych. Transmisja walki Najman – Piechowiak będzie dostępne za pośrednictwem platformy famemma.tv po wykupieniu dostępu w ramach PPV. Przypomnijmy, że zakłady bukmacherskie Najman – Piechowiak będą dostępne w serwisie bukmacherskim Lvbet. To główny sponsor Fame MMA. Już niebawem ogłoszona zostanie pełna karta walk. Wówczas, Najman – Piechowiak obstawianie na pewno przyciągnie ogromne zainteresowanie ze strony fanów.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Opublikowano: 24.02.2020