Polska – Finlandia: kiedy mecz? O której godzinie? ME 2020

Polska Finlandia kiedy


Przed nadchodzącymi mistrzostwami Europy, reprezentacja Polski rozegra cztery spotkania sparingowe. Pierwszym przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Finlandia, która wywalczyła historyczny awans na tę imprezę. Spotkanie już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców. Prezentujemy najważniejsze informacje na temat Polska – Finlandia: kiedy mecz? O której godzinie? Gdzie możliwe będzie obstawianie zakładów na to spotkanie?


Kiedy i gdzie mecz Polska – Finlandia?


Nasz zespół podejmie Finlandię 27 marca na stadionie we Wrocławiu. Co ciekawe, dwa lata temu mierzyliśmy się z tym zespołem w ramach przygotowań do Euro 2016. Wówczas wygraliśmy aż 5-0. Czy także tym razem wygrana naszego zespołu będzie tak obiecująca? Oczekiwania są bardzo duże. Wystarczy sprawdzić, jak wielu graczy pyta o to, kiedy i gdzie mecz Polska – Finlandia. Spotkanie we Wrocławiu rozpocznie się już o godzinie 20:30.


Czy po meczu Polska – Finlandia będą powody do świętowania?


Wiele osób pyta o to, o której godzinie mecz Polska – Finlandia, aby dobrze zaplanować sobie ten wieczór. 27 marca to piątek, a zatem, początek weekendu. Jeśli wybierzemy się do Wrocławia, będziemy mieli jeszcze chwilę by pooddychać klimatem stolicy Dolnego Śląska. Przypomnijmy odpowiedź na pytanie: o której godzinie mecz Polska – Finlandia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30. W sieci dostępne są już pierwsze analizy na to spotkanie. Typy na Polska – Finlandia zakładają, że nie zabraknie powodów do świętowania.


Typy na Polska – Finlandia


Przed obstawianiem tego spotkania warto dokładnie przeanalizować dostępne typy na Polska – Finlandia. Kibice są optymistami i zakładają gładkie zwycięstwo Biało-Czerwonych. Warto jednak wziąć pod uwagę, kiedy mecz Polska – Finlandia będzie rozgrywany. Jest to okres przygotowawczy do Euro 2020. W związku z tym, obaj selekcjonerzy będą testować nowe rozwiązania. Typy na Polska – Finlandia zaznaczają, że możemy spodziewać się eksperymentalnych składów z obu stron. Zostały bowiem tylko dwa mecze do momentu ogłoszenia szerokiej kadry na mistrzostwa.


Kursy na Polska – Finlandia


Decydując się na wczesne obstawianie Polska – Finlandia możemy liczyć na atrakcyjniejsze kursy. Prawdopodobnie, po ogłoszeniu powołań na marcowe zgrupowanie, dostępne u bukmacherów kursy na Polska – Finlandia mogą ulec zmianom. W tym momencie, zwycięstwo Biało-Czerwonych możemy obstawić z kursem w okolicy 1,50 – 1,60. Znacznie niższe są szanse Finlandii (ok. 6,00). Z kolei kursy na Polska – Finlandia rezultat remisowy oscylując w okolicy 3,50. Biorąc jednak pod uwagę, że będzie to mecz sparingowy, warto zachować dużą ostrożność. Wynik może być zaskakujący.


Polska – Finlandia zakłady bukmacherskie


Mimo faktu, że jest to mecz towarzyski, wielu graczy planuje obstawianie Polska – Finlandia. Szczególnie, że niektóre kursy prezentują się obiecująco. Warto zatem zapoznać się z pełną ofertą. Zakłady na Polska – Finlandia już teraz możemy obstawić w legalnych serwisach bukmacherskich Lvbet oraz Fortuna. Możemy tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne kursy oraz promocje, które znacznie umilą nam obstawianie Polska – Finlandia i pozwolą zagrać o większe wygrane.


Pamiętajmy również, że cztery dni później nasz zespół zmierzy się z Ukrainą. Polska – Finlandia zakłady bukmacherskie ro dobry sposób, aby już dziś zacząć budować kapitał na nadchodzące mistrzostwa. Jeśli obawiamy się, że zakłady na Polska – Finlandia w obrębie rezultatu okażą się pechowe, sprawdźmy rozbudowaną, szczegółową ofertę. Warto zaznaczyć, że Polska – Finlandia zakłady bukmacherskie dają nam pełna swobodę w budowaniu interesujących nas kuponów. Trzymajmy kciuki, aby sparing poszedł po myśli naszych piłkarzy, a zakłady na Polska – Finlandia zakończyły się dodatnio rozliczonym kuponem.


Gdzie oglądać mecz Polska – Finlandia?


Kibice Biało-Czerwonych liczą na widowiskowy pojedynek oraz przekonujące zwycięstwo naszej reprezentacji. Gdzie oglądać mecz Polska – Finlandia? W sprzedaży wciąż znajdują się bilety, które umożliwią nam śledzenie zmagań prosto z trybun. Transmisja Polska – Finlandia będzie dostępna na kanałach TVP oraz Polsat Sport. Ponadto, mamy dobrą informację dla kibiców, którzy chcą obejrzeć spotkanie przez Internet. Transmisja Polska – Finlandia będzie dostępna także na platformie TVP Sport. Zakłady na to spotkanie oferują nam serwisy Fortuna i Lvbet. Przypomnijmy jeszcze raz, kiedy mecz Polska – Finlandia. Spotkanie odbędzie się 27 marca o godzinie 20:30.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 27.01.2020