Polska – Macedonia Zakłady Bukmacherskie

Polska Macedonia 13.10.2019

Do końca eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 pozostały już tylko trzy spotkania. Naszym najbliższym rywalem będzie Macedonia, z którą na wyjeździe wygraliśmy 1-0. To spotkanie może przesądzić o awansie Biało-Czerwonych. Warto już teraz przeanalizować Polska – Macedonia zakłady bukmacherskie i znaleźć ciekawe typy na to spotkanie. Mamy nadzieję, że nasza reprezentacja po raz kolejny udowodni swoją wyższość nad rywalem.


Faworyt meczu Polska – Macedonia


Zarówno zakłady bukmacherskie jak i gracze są ze sobą zgodni. Mecz eliminacji Mistrzostw Europy 2020 Polska – Macedonia powinien zakończyć się gładkim zwycięstwem naszej reprezentacji. W meczu wyjazdowym wygraliśmy zaledwie 1-0, ale tutaj musimy uwzględnić atut naszego stadionu. W związku z tym, Polska – Macedonia kursy bukmacherskie z całą pewnością będą nieco niższe niż przy poprzednim spotkaniu tych drużyn. Szczególnie, gdy uwzględnimy wszystkie atuty naszego zespołu i utwierdzimy się w przekonaniu, że faworyt meczu Polska – Macedonia może być tylko jeden.


Analizy na mecz Polska – Macedonia


Wszystkie czynniki wskazują na to, że Eliminacje Mistrzostw Europy Polska – Macedonia zakończą się na korzyść naszej reprezentacji. Gracze już teraz zastanawiają się nad jak najlepszym obstawianiem tego spotkania. Bardzo korzystne analizy na mecz Polska – Macedonia sprawiają, że raczej nie możemy liczyć na wysoki kurs na wygraną naszej reprezentacji. A już na pewno nie na tak wysoki jak przy poprzednim meczu (2,00). Z pomocą przychodzą jednak Polska – Macedonia typy bukmacherskie od doświadczonych graczy, którzy dokładnie analizują wszystkie aspekty tego meczu by znaleźć najbardziej atrakcyjny kurs z dużym prawdopodobieństwem wygranego kuponu.


Polska – Macedonia kursy bukmacherskie


Legalne zakłady bukmacherskie Lvbet i Totolotek już teraz opublikowały ofertę na niedzielne spotkanie Biało-Czerwonych. Polska – Macedonia kursy bukmacherskie wskazują naszą reprezentację jako zdecydowanego faworyta z kursem w granicy 1,30 – 1,40. Dla porównaniu, triumf Macedonii można obstawić z kursem powyżej 7,00. W związku z tym, gracze obstawiający zwycięstwo Polski powinni pomyśleć nad zakładem wielokrotnym, aby zwiększyć nieco kurs całkowity. Szczególnie, że obszerne Polska – Macedonia zakłady bukmacherskie proponują nam ponad setkę różnorodnych typów.


Polska – Macedonia typy bukmacherskie


Niski kurs na zwycięstwo Biało-Czerwonych sprawia, że zakład pojedynczy na wygraną Polski nie będzie szczególnie opłacalny. W takiej sytuacji możemy przemyśleć zakład wielokrotny lub sprawdzić Polska –Macedonia typy bukmacherskie profesjonalnych graczy. Doświadczeni typerzy zastanawiają się nad wskazaniem zwycięstwa Polski z ujemnym handicapem. Bardzo popularne są również zakłady under/over, a także typy na strzelców bramek.


Gracze lubiący duże wyzwania mogą natomiast wytypować dokładny wynik. Jak zakończy się mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020 Polska – Macedonia? Wiemy, że nasz zespół nie strzela w tych rozgrywkach wielu bramek, ale również nie traci goli. Wynik 1-0 w poprzednim meczu był bardzo prawdopodobny, a można było go obstawić z kursem ponad 5,00. Tym razem można się spodziewać większej liczby bramek. W końcu nasza reprezentacja zagra na szczęśliwym dla siebie Stadionie Narodowym i może liczyć na dobrą formę swoich napastników.


Gdzie obstawiać Polska – Macedonia zakłady bukmacherskie


Na pewno warto wybrać legalnych bukmacherów oferujących swoim graczom ciekawe promocje. Obstawianie meczu Polska – Macedonia będzie możliwe w serwisach Lvbet oraz Totolotek. Obie marki są doskonale znane graczom i oferują aktualnie najciekawsze kursy na to spotkanie. Możemy także przypuszczać, że Polska – Macedonia zakłady bukmacherskie obstawione w tych serwisach okażą się dla nas bardziej opłacalne ze względu na korzystne promocje. Warto zatem przed obstawianiem meczu sprawdzić, czy serwis nie przygotował ciekawej oferty na nadchodzący mecz Biało-Czerwonych.


Transmisja meczu Polska – Macedonia


Mecz Eliminacji Mistrzostw Europy 2020 Polska – Macedonia odbędzie się 13 października. Mamy nadzieję, że to starcie przesądzi o awansie naszego zespołu z pierwszego miejsca. Aby przy oglądaniu meczu towarzyszyły nam większe emocje, warto rozważyć obstawianie meczu Polska – Macedonia w serwisach Totolotek oraz Lvbet, gdzie znajdziemy atrakcyjne kursy na to spotkanie. Warto również wspomnieć, że transmisja meczu Polska – Macedonia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport oraz TVP. Na platformie TVP Sport możemy natomiast liczyć na darmowy stream online.