Polska – Słowenia zakłady bukmacherskie

polska słowenia zakłady

19 listopada Biało-Czerwoni rozegrają ostatni mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Nasza reprezentacja zagwarantowała sobie awans z pierwszego miejsca na dwie kolejki przed końcem eliminacji. O ile nie zawsze przekonywał nas styl, o tyle jest to rekordowo wczesny awans do dużego turnieju. Jak prezentują się Polska – Słowenia zakłady bukmacherskie dostępne w LVbet? W ostatniej kolejce Polacy będą mogli zrewanżować się za jedyną porażką w eliminacjach.

Kod Promocyjny Lvbet na Obstawianie

Sprawdź kod promocyjny do Lvbet o obstaw to wydarzenie za darmowy bonus bez wpłaty do 20 pln

Warunki BonusuSzczegóły
LVBET Kod PromocyjnyJOHNNYVIP
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Bonus od wpłaty:Bonus do 1500 PLN
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców
Bonus specjalny:Tak
Kupon AKO:Multikozak
TurniejeTak
Punkty za obstawianieTak
Min. wpłata:10 PLN


Analiza na mecz Polska – Słowenia


Reprezentacja Słowenii
zagrała u siebie bardzo dobry mecz i całkowicie zdominowała Biało-Czerwonych. Mimo, że kursy na Polska – Słowenia bardzo wyraźnie wskazywały wówczas zwycięstwo naszej kadry, mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla gospodarzy. Teraz będziemy mieli okazję zrewanżować się za tę porażkę. Słowenia po świetnych występach z Polską i Izraelem zanotowała dwie porażki: z Macedonią oraz Austrią. Ich szanse na awans są czysto teoretyczne. Typy na Polska – Słowenia wskazują jednak na wysokie ambicje naszego rywala, który na pewno zrobi wszystko aby pokazać się z jak najlepszej strony na Stadionie Narodowym.


Polska – Słowenia typy bukmacherskie


Wiele wskazuje na to, że Jerzy Brzęczek w końcu znalazł swój pomysł na tą kadrę. Teraz trwa testowanie nowych rozwiązań i przygotowania do turnieju głównego. Typy na Polska – Słowenia są bardzo optymistyczne, ale uwzględniają również to, że Biało-Czerwoni nie muszą już walczyć o punkty. Kluczową rolę odgrywa optymalne przygotowanie zawodników. Polska – Słowenia typy bukmacherskie w aspekcie czysto sportowym stawiają oczywiście Polskę w roli zdecydowanych faworytów. Jednak uwzględniając wszystkie czynniki, decydując się na obstawianie Polska – Słowenia warto zachować dużą ostrożność, gdyż może paść zaskakujący wynik.


Przypominając sobie ostatni mecz, Polska – Słowenia typy bukmacherskie wskazują na to, że kluczem do zwycięstwa będzie twarda i nieustępliwa gra. Słoweńcy lubią ostre zagrania na granicy faulu. Nasi piłkarze muszą odpowiedzieć podobną agresją i szybko pokazać naszym rywalom, że Stadion Narodowy to nasza twierdza. Mamy nadzieję, że typy na Polska – Słowenia okażą się szczęśliwe dla graczy i przyniosą wiele lukratywnych kuponów.


Kursy na Polska – Słowenia


Na stronach bukmacherskich pojawiają się pierwsze Polska – Słowenia kursy bukmacherskie. Stawiają one Biało-Czerwonych w roli zdecydowanych faworytów do zwycięstwa w tym spotkaniu. Jak już mówiliśmy, obstawianie Polska – Słowenia jest jednak bardziej złożone, biorąc pod uwagę, że Jerzy Brzęczek może wykorzystać ostatnie spotkania eliminacyjne do swobodnego testowania nowych rozwiązań oraz sprawdzenia dyspozycji zmienników. Mamy jednak nadzieję, że kursy Polska – Słowenia są adekwatne, do obrazu meczu, jaki zobaczymy we wtorek. Warto nadmienić, że Polska – Słowenia kursy bukmacherskie znajdziemy już w serwisach Lvbet oraz Fortuna


Gdzie obstawiać Polska – Słowenia zakłady bukmacherskie?


Zakłady na Polska – Słowenia
z całą pewnością przyciągną zainteresowanie wielu typerów. Szczególnie, że dostępne u legalnych bukmacherów Polska – Słowenia kursy bukmacherskie pozwalają na stworzenie bardzo ciekawych kuponów. Gdzie najlepiej jest obstawiać Polska – Słowenia zakłady bukmacherskie? Naszym zdaniem, dobrą propozycją będą serwisy Fortuna oraz Lvbet, które za sprawą ciekawych promocji oraz bonusów sprawią, że obstawiane zakłady na Polska – Słowenia będą miały szanse przynieść nam jeszcze większe wygrane. Ponadto, w obu serwisach znajdziemy obszerne rynki umożliwiające obstawienie każdego aspektu nadchodzącego spotkania.
Warto już teraz dokładnie przenalizować nadchodzące spotkanie. Mimo tego, że nie jest to mecz o stawkę, nasi piłkarze na pewno będą chcieli się zrewanżować za porażkę w Ljubljanie. Zakłady na Polska – Słowenia są dobrą okazją do stworzenia większego zakładu wielokrotnego. Do kuponu możemy dodać wiele innych spotkań w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. Szczególnie, że w decydującej kolejce nie zabraknie ciekawych propozycji zakładów.


Transmisja Polska – Słowenia


Tak jak przed każdym meczem polskiej reprezentacji, często możemy usłyszeć pytanie, gdzie oglądać Polska – Słowenia. Mecz obejrzymy zarówno za pośrednictwem telewizji, jak również Internetu. Transmisja Polska – Słowenia będzie dostępna na kanałach TVP oraz Polsat Sport. Ponadto, mecz będzie dostępny za darmo na platformie internetowej TVP Sport. Skoro wiemy już, gdzie oglądać Polska – Słowenia, wspomnijmy jeszcze raz o zakładach bukmacherskich. Obstawianie Polska – Słowenia jest możliwe za pośrednictwem legalnych bukmacherów Lvbet oraz Fortuna.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 15.10.2019