Rainbow Six zakłady bukmacherskie

rainbow six


Zakłady na esport cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy. Wielu typerów uważa, że niektóre dyscypliny w tej dziedzinie są bardziej przewidywalne niż klasyczne zakłady sportowe. Jednym z ciekawszych aspektów do obstawiania jest Rainbow Six zakłady bukmacherskie. Ta dyscyplina na chwilę obecną jest dostępna w nielicznych serwisach w sieci. W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat obstawiania zakładów związanych z dyscypliną Rainbow Six.


Na czym polega gra Rainbow Six?

rainbow six


Dla graczy, którzy nigdy wcześniej nie spotkali się z tym tytułem, kilka słów wstępu. Rainbow Six to taktyczna strzelanka dostępna w trybie multiplayer. Uczestnicy rozgrywki dzielą się na dwie drużyny: terrorystów oraz oddział terrorystyczny. Następnie toczą między sobą batalię na dostępnych mapach. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że zasady Rainbow Six są bardzo zbliżone do innej dyscypliny esportowej, Counter Strike’a. Największe turnieje międzynarodowe cieszą się ogromną popularnością i przyciągają zainteresowanie także ze strony fanów zakładów bukmacherskich.


Na czym polega obstawianie Rainbow Six ?


Główne zakłady na tę dyscyplinę umożliwiają nam wskazanie zwycięskiej drużyny w meczu. Warto pamiętać, że turnieje międzynarodowe mogą posiadać nieco inne zasady, np. w kwestii tego ile punktów trzeba zdobyć by wygrać mecz. Najważniejsze są rozgrywki Pro League, czyli światowej ligi Rainbow Six. Tutaj od czasu do czasu możemy obstawić także bardziej szczegółowe zakłady np. na dokładny wynik. W gruncie rzeczy, Rainbow Six obstawianie jest zatem bardzo proste. Wystarczy jedynie orientować się w kwestii najlepszych drużyn z całego świata. Jednak i to nie jest konieczne, ponieważ z pomocą przychodzą nam typy bukmacherskie.


Większość turniejów na świecie odbywa się w formacie ligowym. Najlepsze drużyny rozgrywają po kilka, a nawet kilkanaście meczów, aby wywalczyć sobie awans do fazy play-off. Tutaj przechodzimy już do rywalizacji pucharowej o najwyższe miejsca. W takich miejscach gracze mogą obstawić także to, które zespoły ich zdaniem awansują do fazy play-off. Oferta zakładów na Rainbow Six ciągle się poszerza, dzięki czemu gracze mogą liczyć na coraz ciekawsze rynki do obstawiania.


Typy na Rainbow Six


Wydarzenia esportowe w świecie zakładów bukmacherskich są coraz popularniejsze. O ile gracze interesujący się esportem mają uproszczone zadanie, o tyle innym pozostają typy na Raibow Six dostępne w sieci. Tych na szczęście nie brakuje. Znajdziemy liczne strony oferujące obszerne statystyki, a nawet procentowe analizy na to, kto wygra następne spotkanie. W związku z tym, Raibow Six zakłady bukmacherskie mogą być obstawiane także przez graczy, którzy nigdy wcześniej nie interesowali się tą dyscypliną. W czołówce najlepszych drużyn, które najczęściej posiadają niskie kursy na Raibow Six wyróżnimy: G2 Esports, Team Liquid, Team Empire, PENTA Sports, Evil Geniuses czy Rogue. Coraz lepiej w tej dyscyplinie prezentują się również polskie drużyny.


Kursy i typy na Rainbow Six


Wielu doświadczonych graczy twierdzi, że Rainbow Six obstawianie może być bardzo zyskowną formą bukmacherki. Fakt faktem, najlepsze drużyny zwykle nie zawodzą oczekiwań swoich graczy. Dużych niespodzianek, gdzie wygrywają bardzo wysokie kursy jest raczej niewiele. W związku z tym, kursy i typy na Rainbow Six często są związane z zakładami wielokrotnymi z przynajmniej dwoma lub trzema zdarzeniami na kuponie. W ten sposób można uzyskać satysfakcjonujący kurs całkowity i postawić zakład na lepszych warunkach. Rainbow Six zakłady bukmacherskie do czasu do czasu proponują również specjalne promocje. Tutaj dobrym przykładem jest serwis Lvbet.


Gdzie obstawiać zakłady na Rainbow Six?


Jak wspomnieliśmy we wstępie, Rainbow Six wciąż nie jest szczególnie popularny w świecie zakładów bukmacherskich. Dyscyplina przeżywa jednak imponujący rozwój, w związku z tym, zwiększa się liczba serwisów, które umożliwiają typowanie tych wydarzeń. Na legalnym rynku bukmacherów w Polsce możemy liczyć na operatora Lvbet, który słynie z bardzo rozbudowanej oferty na wydarzenia esportowe. W tym serwisie znajdziemy również kursy na Raibow Six. Co szczególnie istotne, bukmacher ma w swojej ofercie ciekawe promocje, które urozmaicają obstawianie turniejów. Dzięki temu, gracze mogą liczyć na bardziej dochodowe kupony.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 18.09.2019