STS aplikacja mobilna

aplikajcja mobilna sts


Wielu graczy uważa, że bukmacher STS posiada jedną z lepszych, o ile nie najlepszą aplikacją mobilną na polskim rynku. Postanowiliśmy zatem uważnie przyjrzeć się wszystkim możliwościom oferowanym nam przez STS mobile. Sprawdźmy, czy obstawianie zakładów za pośrednictwem tej aplikacji mobilnej jest wygodne i pozwala na korzystanie z dodatkowych bonusów i promocji.


Zakłady bukmacherskie STS na telefon

cash out banner


Za pośrednictwem aplikacji możemy skorzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez pełnoprawny serwis. Mamy zatem sekcje zakładów przedmeczowych, zakłady na żywo, sporty wirtualne, zakłady na esport, a także nowość, jaką jest Betgames czyli obstawianie przebiegu gier hazardowych w funkcji live. Aplikacja umożliwia szybką i wygodną nawigację po interesujących nas sekcjach, dzięki czemu, gracze bez trudu znajdą interesujące ich wydarzenia.


Ogromnym plusem są dodatkowe funkcje, które sprawiają, że STS aplikacja mobilna zapewnia wysoki poziom satysfakcji. Możemy skorzystać z funkcji Cash Out, która umożliwia przedwczesne zamknięcie zakładów, co daje większą kontrolę nad stanem konta. Jako jeden z nielicznych bukmacherów, STS oferuje swoim klientom transmisje online pozwalające na oglądanie najważniejszych wydarzeń sportowych na swoim telefonie lub tablecie. To ogromny atut, który sprawia, że z pomocą aplikacji STS możemy w każdym miejscu oglądać interesujące nas mecze. Gracze mogą również dostosować powiadomienia o zmianie wyniku w obstawionych spotkaniach.


Bezpieczne i szybkie logowanie

baner powiadomień


Użytkownicy nieco starszych smartfonów jako zabezpieczenie ustawiają kod PIN, który pozwala na szybsze przejście do swojego konta w aplikacji mobilnej STS. W przypadku nowszych modeli telefonów możemy skorzystać z logowanie przy pomocy odcisku palca lub skanu twarzy. Dzięki temu, możesz bardzo szybko przejść do obstawiania interesujących wydarzeń, co jest szczególnie istotne gdy akurat oglądasz mecze na żywo. Ponadto, z pomocą nowoczesnych funkcji zagwarantujesz swojemu kontu pełne bezpieczeństwo i uchronisz go przed niepożądanymi osobami.


Płatności w aplikacji STS


Z poziomu aplikacji możesz od podstaw zacząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskim STS. Możesz zarejestrować konto, wykorzystać kod promocyjny, a także dokonać pierwszej wpłaty w serwisie. Do dyspozycji klientów pozostają błyskawiczne przelewy bankowe, BLIK, płatności kartą, a także portfele wirtualne. Z pomocą funkcji STS Pay, wszyscy użytkownicy aplikacji mobilnej mogą błyskawicznie wypłacić zgromadzone na koncie pieniądze. W przypadku większości polskich banków, środki zostaną przekazane na rachunek gracza w ciągu kilkunastu minut.


Bonusy i promocje w STS mobile

baner statystyk


Użytkownicy aplikacji mobilnej mogą korzystać ze wszystkich promocji oferowanych przez serwis bukmacherskich STS. A zatem, na samym wstępie możemy odebrać bonus powitalny: Freebet 25 złotych, a także premię depozytową do 1200 złotych. Co szczególnie istotne, bukmacher od czasu do czasu przygotowuje oferty promocyjne, z których można skorzystać wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. To dodatkowo sprawia, że obstawianie zakładów z poziomu telefonu jest bardziej opłacalne i pozwala liczyć na jeszcze większe wygrane.


Jak zainstalować aplikację STS?

 jak zainstalować aplikacje mobilną


Wszyscy sympatycy „jabłuszka” mogą skorzystać z prostego sposobu polegającego na ściągnięciu aplikacji STS a oficjalnego App Store. Jedynie urządzenia z oprogramowaniem iOS dają nam możliwość skorzystania z tego przywileju. Jednak także instalacja na Androidzie nie sprawia trudności.

Wystarczy wejść z poziomu telefonu na adres mobilnej strony STS. Na pierwszej stronie od razu będziemy mogli wybrać pobieranie oraz instalacje aplikacji dostosowanej do naszego urządzenia. Dzięki temu, już w niespełna minutę przejdziesz do konfiguracji aplikacji i obstawiania zakładów.


STS aplikacja mobilna – podsumowanie


Biorąc pod uwagę wszystkie atuty prezentowane przez aplikację mobilną STS, ciężko nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że jest to jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich na polskim rynku. Apka jest bardzo wygodna i łatwa w obsłudze. Szybko możemy przejść do interesujących nas wydarzeń, sprawdzić ustawienia konta, a także zapoznać się z aktywnymi zakładami. Do naszej dyspozycji pozostają liczne promocje i bonusy, które urozmaicają obstawianie zakładów.

Na dużą pochwałę zasługują również udogodnienia proponowane przez STS mobile: transmisje online, funkcja Cash Out, logowanie odciskiem palca lub skanem palca czy też błyskawiczne wypłaty z konta.

Sprawdź również – https://twitter.com/bonasukodo

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 18.09.2019