Szpilka – Radczenko obstawianie Knockout Boxing Night X

szpilka radczenko obstawianie

Artur Szpilka po niespełna 11 latach powraca do wagi junior ciężkiej w poszukiwaniu bardziej prestiżowych oraz intratnych walk. To dobra decyzja, biorąc pod uwagę bolesne porażki z Wilderem, Kownackim oraz Chisorą, które uniemożliwiły dalszą drogę do sukcesów w wadze ciężkiej. Pierwszym rywalem na przetarcie w niższej kategorii będzie Siergiej Radczenko. W serwisach STS i Fortuna możemy już wybrać Szpilka – Radczenko obstawianie. Co warto wiedzieć o tym pojedynku?


Kto jest faworytem walki Szpilka vs Radczenko?


Siergiej Radczenko to zawodnik dobrze kojarzony przez kibiców w Polsce. Miał okazję mierzyć się z Krzysztofem Głowackim, Michałem Cieślakiem oraz Adamem Bilskim. Wszystkie z nich przegrał, jednak tylko z Cieślakiem była to porażka wyraźna. Aktualny bilans Ukraińca to 7 zwycięstw i 5 porażek. Szpilka – Radczenko typy bukmacherskie odnotowują, że rywal „Szpili” nigdy nie przegrał przez nokaut. Po stronie Polaka odnotujemy lepsze warunki fizyczne, większe doświadczenie, a także silny cios. Faworyt walki Szpilka – Radczenko to niewątpliwie zawodnik z Wieliczki.


Analizy i typy na zakłady Szpilka – Radczenko


Eksperci oraz kibice boksu publikują w sieci rzetelne typy na zakłady Szpilka – Radczenko. Niemal wszystkie argumenty przemawiają na korzyść polskiego zawodnika. Jeśli zamierza on spełnić swoje obietnice o „posprzątaniu tej kategorii”, walkę z Radczenką musi wygrać bez najmniejszego problemu. Dostępne w sieci Szpilka – Radczenko typy bukmacherskie zaznaczają jednak, że „Szpila” musiał schudnąć ponad 20 kg, aby ponownie dołączyć do kategorii cruiser. Tak istotna redukcja znacznie obniży siły ciosu. Może także wpłynąć na nieco gorszą dyspozycję fizyczną. Niemniej jednak, Szpilka – Radczenko typy na zakłady przemawiają zdecydowanie na korzyść polskiego zawodnika.


Jak prezentują się aktualne kursy na walkę Szpilka – Radczenko?


Na dzień dzisiejszy, legalni bukmacherzy nie opublikowali jeszcze kursów na tę walkę. Jest to jednak zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że Szpilka po niemal 11 latach wraca do wagi cruiser. Szpilka – Radczenko kursy bukmacherskie powinny pojawić się po oficjalnym ważeniu oraz publicznym treningu, dzięki czemu, będziemy w stanie lepiej ocenić dyspozycję obu zawodników. Możemy jednak śmiało zakładać, że Szpilka – Radczenko kursy bukmacherskie będą zdecydowanie faworyzować zawodnika z Polski. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się zwycięstwo „Szpili” przez nokaut lub po jednogłośnej decyzji sędziów. Dostępne w sieci kursy na walkę Szpilka – Radczenko pozwolą nam obstawić także czas zakończenia walki oraz sposób rozstrzygnięcia.


Zakłady bukmacherskie na walkę Szpilka – Radczenko


Jesteśmy przekonani, że zakłady dostępne w serwisach STS oraz Fortuna przyciągną duże zainteresowanie ze strony graczy. Szpilka – Radczenko obstawianie będzie dosyć jednostronne, ponieważ niewielu typerów daje jakiekolwiek szanse ukraińskiemu pięściarzowi. Warto jednak pamiętać, że nie jest to zawodnik znikąd i stać go na sprawienie niespodzianki. Szpilka – Radczenko zakłady bukmacherskie dostępne w STS oraz Fortunie są opłacalnym wyborem, ze względu na atrakcyjne kursy oraz ciekawe promocje. Dzięki temu, mamy pewność, że obstawianie walki Szpilka – Radczenko będzie wyjątkowo opłacalnym rozwiązaniem.


Gdzie możliwe jest Szpilka – Radczenko obstawianie?


Jak już mówiliśmy, najlepszą propozycją dla graczy są legalne serwisy bukmacherskie Fortuna oraz STS. Jeśli nie masz jeszcze konta u wymienionych bukmacherów, Szpilka – Radczenko zakłady bukmacherskie to dobra okazja, aby zmienić ten stan rzeczy. Nowi gracze mogą bowiem liczyć na wysoki bonus powitalny, który znacznie umili obstawianie innych wydarzeń sportowych. Szpilka – Radczenko obstawianie będzie możliwe najprawdopodobniej po oficjalnym ważeniu zawodników.


Kiedy i gdzie oglądać walkę Szpilka – Radczenko?


Pojedynek Artura Szpilki z Siergiejem Radczenką odbędzie się 7 marca w Łomży. Będzie to główna atrakcja wieczoru na gali Knockout Boxing Night X. Zdecydowanym faworytem typerów jest zawodnik z Wieliczki, który po 11 latach wraca do kategorii junior ciężkiej. Czy będzie w stanie zawojować niższą kategorię wagową? Wiele odpowiedzi poznamy w momencie, kiedy walka Szpilka – Radczenko dobiegnie końca. Poprzednie edycje gali Knockout Boxing Night były dostępne na TVP Sport. Wiele wskazuje na to, że tak będzie również tym razem. Obstawianie walki Szpilka – Radczenko oferują nam legalne serwisy bukmacherskie Fortuna oraz STS.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Opublikowano: 03.03.2020