Szpilka – Tuiach Zakłady Bukmacherskie

ring bokserski

Szpilka kontra Tuiach. Kolejna z ostatnich szans na przełamanie.
Po dotkliwej porażce z Dereckiem Chisorą Artur Szpilka szybko wraca na ring. Ma wszak sporo do udowodnienia. Czy równie szybko wróci na zwycięską ścieżkę? Jakie są zakłady na Szpilka-Tuiach? Okazją na przełamanie złej passy może przyjść już 26 października, kiedy to pochodzący z Krakowa pięściarz zmierzy się z Włochem Fabio Tuiachem. Sprawdź typy na Szpilka-Tuiach.

Jakie są typy bukmacherskie na Szpilka-Tuiach? Zakłady na Szpilka-Tuiach z Fortuną.

Zawodnik skończył w kwietniu 30 lat i jego szanse na spektakularne wygrane wydają się już coraz mniejsze. Z drugiej strony Fabio Tuiach nie jest raczej bokserem należącym do światowej czołówki i ewentualne zwycięstwo „Szpili” stanowić może punkt zwrotny w jego karierze. Należy jednak uważać z nazywaniem październikowego pojedynku „ostatnią szansą”. Artur niejednokrotnie pokazywał swoją determinację w chęci powrotu na właściwe tory. Świadczy o tym na pewno tak krótki odpoczynek od ringu pomiędzy porażką z Chisorą a nadchodzącym starciem z Tuiachem. Do tej pory nie potrafił niestety przełożyć tego na dobry wynik. Jednakże kursy na Szpilka-Tuiach dają jak na razie większe szanse polskiemu zawodnikowi.


Kim jest przyszły rywal Artura? Kursy bukmacherskie na Szpilka-Tuiach

Urodzony w Trieście Fabio Tuiach to 39-letni pięściarz. W swoim dorobku ma na koncie zdobycie tytuły mistrza Włoch w wadze półciężkiej (w 2006) i ciężkiej (w 2014). Osiągnięć na krajowym podwórku nie był w stanie przełożyć na międzynarodowe sukcesy – tutaj szczytem była walka o mistrzostwo Europy w kategorii junior ciężkiej w 2008 roku. Tuiach przegrał wtedy z Marco Huckiem i to zdecydowanie najbardziej znany przeciwnik, z jakim miał okazję mierzyć się włoski bokser. Według tego, jak kształtują się kursy na Szpilka-Tuiach obstawianie wydaje się pozornie proste. Im dalej w las – tym więcej czynników mogących zaważyć na ostatecznym rezultacie pojedynku.


Jakie kursy na Szpilka-Tuiach? Wypróbuj obstawianie Szpilka-Tuiach z LVBet

W przypadku walki Szpilka-Tuiach obstawianie końcowego rezultatu nie jest takie proste. Z jednej strony na korzyść Polaka przemawiają wiek (oraz wiek rywala) i – jak się zdaje – większe umiejętności. Z drugiej strony Artur wraca na ring bardzo szybko. Do tego wszystkiego dołożyć należy ostatnią porażkę, która nie wiadomo w jakim stopniu zaważy ostatecznie na psychice boksera. Sam Artur zapewnia, że po lipcowej porażce z Dereckiem Chisorą najgorszy moment ma już za sobą i jest zdolny wrócić do boksowania w odpowiedniej formie. Zwraca jednak uwagę, że – jak w przypadku walki z Brytyjczykiem – przygotowanie to jedno. O wszystkim zadecydować może jeden skuteczny cios i wówczas typy na walkę Szpilka-Tuiach mogą się nie sprawdzić.


Ostatnie walki Szpilki. Obstawianie Szpilka-Tuiach

rękawice bokserskie


Na zawodowym ringu Artur przegrał do tej pory cztery walki, w tym pamiętne starcie z Deontayem Wilderem czy właśnie ostatnie z Dereckiem Chisorą. „Szpila” potrafił po dotkliwej porażce wrócić na zwycięską ścieżkę, jednakże zajmowało mu to więcej czasu. Przerwy między walkami miał roczne lub co najmniej półroczne. Teraz powraca po zaledwie trzech miesiącach od nokautu. Przeciwnik z racji wieku, długiej przerwy czy sporej anonimowości (przynajmniej jak dla polskich kibiców) – nie ma tej renomy, co poprzedni rywale Polaka. Czynnikiem, który zaważy o zwycięstwie, może być nie tyle dyspozycja Fabio Tuiacha, co przygotowanie samego Szpilki. Chyba że Włoch sprawi widzom nie lada niespodziankę.
„Po prostu muszę wyjść na ring i wygrać”. Zakłady na Szpilka-Tuiach po porażce z Chisorą


Organizatorzy gali, promując ją, odwołują się do „hejtu”, jaki spotyka Szpilkę w ostatnim czasie. Sam Artur wydaje się być na niego w miarę odporny, chociaż odnosi się do nich, pytany o niego w wywiadach. Opisując swoją druzgocącą porażkę z Chisorą, krytykuje takie opinie, jak „wiadomo było, że przegra”. Czy tym razem zamknie usta hejterom? Czy może da im kolejną pożywkę do drwin? Obstawianie Szpilka-Tuiach wydaje się jedynie z pozoru proste.


Transmisja walki Szpilka-Tuiach i zakłady na Galę Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu


Artur pytany o październikową walkę odpowiada zdecydowanie – „po prostu muszę wyjść na ring i wygrać”. Traktuje to jako okazję do odbudowania się po walce z Chisorą i ponowne zasmakowanie wygranej. Walka – z założenia prosta – jest kolejną „decydującą” o losach kariery Artura. Wygrana będzie potężnym zastrzykiem energii i kopem motywacyjnym przed przyszłymi pojedynkami. Przegrana zaś odczytywana będzie jako „koniec kariery”. Kolejny zresztą. Do czego przyzwyczaił nas już nieodpuszczający łatwo Artur Szpilka.


Tak, jak wspomniano – walka Szpilka-Tuiach obstawianie może wywrócić do góry nogami, ale czynnikiem decydującym może być prędzej błąd lub gorsza dyspozycja Artura niż „jeden cios”. Po gali w Sosnowcu okaże się, czy będzie hejterzy będą musieli zrewidować swoje zdanie na temat polskiego boksera. Tego Arturowi Szpilce życzymy!

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 26.09.2019