Totolotek kod promocyjny kodyzaklady.pl

Spis treści


Totolotek to jeden z popularniejszych bukmacherów na polskim rynku. Serwis posiada ugruntowaną pozycję i od wielu lat zdobywa uznanie klientów bardzo wysoką jakością usług. Jeżeli szukasz dobrego miejsca do obstawiania zakładów, jest to propozycja dla Ciebie. Szczególnie, że teraz Twój start w serwisie może być jeszcze lepszy. Jeżeli wykorzystasz przy rejestracji Totolotek kod promocyjny JOHNNYBET, otrzymasz specjalne bonusy powitalne z kodem!

Wyższy bonus z Kodem Promocyjnym ze strony ikodpromocyjny.pl

 

Warunki Informacje
Kod Promocyjny: JOHNNYBET
Kwota bonusu z kodem 100% do 1111 zł + 25zł bez depozytu
Rodzaj bonusu : Oferta Ekskluzywna
FAQ http://help.totolotek.pl
Legalny Bukmacher TAK
Ocena typerów 10/10


Wykorzystując kod promocyjny Totolotek otrzymasz wysoki bonus do pierwszej wpłaty, a także bonus bez ryzyka przyznawany bez depozytu. Bogata oferta zakładów sportowych oferowana przez bukmachera sprawi, że z całą pewnością szybko znajdziesz właściwe zastosowanie dla otrzymanego bonusu. Ponadto, w serwisie nie brakuje licznych promocji dla stałych klientów, dzięki czemu, zawsze będziesz w stanie zadbać o optymalny budżet na zakłady w serwisie bukmacherskim Totolotek.

Totolotek Freebet na start w wysokości 20 PLN a może więcej?

Jeżeli zarejestrujesz konto w serwisie wykorzystując Totolotek kod promocyjny, Twoim pierwszym prezentem będzie freebet, czyli zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN. Rejestrując się przez inną stronę np, ikodpromocyjny.pl bonus na start jest wyższy o 5zł. Możesz bez żadnego ryzyka obstawić dowolny zakład i zbudować kapitał początkowy, który może zostać powiększony także o bonus powitalny do pierwszej wpłaty. Jedynym warunkiem przy obstawianiu zakładu bez ryzyka jest stworzenie kuponu, którego kurs całkowity będzie wynosił przynajmniej 2,00.

Bonus powitalny Totolotek do 500 PLN czy więcej?

Drugim prezentem będzie bonus powitalny do pierwszej wpłaty. Otrzymasz 100% ulokowanych środków do kwoty 500 PLN. Aby zatem w pełni wykorzystać potencjał tej promocji, wpłać na swoje konto 500 PLN, a drugie tyle otrzymasz w środkach bonusowych. Oczywiście jest to promocja dostępna wyłącznie dla użytkowników, którzy wykorzystali Totolotek kod promocyjny. Uzyskane środki należy obrócić zgodnie z regulaminem, aby potem mogły zostać wypłacone. Bonus powitalny pozwoli Ci na obstawianie znacznie lepszych kuponów z większą ewentualną wygraną.

Jak wykorzystać kod promocyjny Totolotek?

Odwiedź stronę internetową kodyzaklady.pl bądź ikodpromocyjny, na których znajdziesz Totolotek kod promocyjny. Skopiuj go, a następnie przejdź do formularza rejestracyjnego w serwisie. We właściwe okienko wklej otrzymany kod i zakończ proces rejestracji nowego konta. W ten sposób aktywujesz możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka oraz bonusu powitalnego. Te cenne prezenty powitalne są dostępne tylko dla użytkowników, którzy wykorzystali kod dostępny na kodyzaklady.pl. Ekskluzywna promocja z całą pewnością pomoże Ci obstawić korzystniejsze kupony.

Promocje dostępne w serwisie Totolotek

Bonusy powitalne to oczywiście nie jedyna promocja, na jaką możesz liczyć u bukmachera Totolotek. Są tu również inne, korzystne oferty, które pozwolą Ci lepiej wykorzystać otrzymane środki. Przede wszystkim należy pamiętać, że serwis pokrywa za Ciebie 6% podatku od stawki zakładu! W przypadku aplikacji mobilnej, zaoszczędzisz nawet 12%. W serwisie obecny jest także program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na cenne nagrody w postaci dodatkowych bonusów, premii kursowych, a także zakładów bez ryzyka.

Czy warto zarejestrować konto w Totolotku?

Totolotek z całą pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Serwis posiada bardzo pozytywne opinie klientów i od wielu lat uchodzi za jednego z czołowych bukmacherów na polskim rynku. Nie zapomnij o tym, by przy rejestracji podać Totolotek kod promocyjny kodyzaklady.pl , który pozwoli Ci otrzymać dwa prezenty na start. Znajdziesz go na stronie internetowej kodyzaklady.pl. Pierwszym z prezentów będzie bonus powitalny do pierwszej wpłaty do 500 PLN. Drugim zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN. W ten sposób, za samą rejestrację konta otrzymujesz aż 520 PLN w prezencie na dowolne obstawianie zakładów bukmacherskich!