Wilder – Fury rewanż zakłady bukmacherskie

Na tę walkę z zapartym tchem czeka cały bokserski świat. Po rewelacyjnym pierwszym starciu zakończonym remisem, Deontay Wilder oraz Tyson Fury ponownie spotkają się w ringu. Czy tym razem jeden z niepokonanych mistrzów zanotuje pierwszą porażkę w zawodowej karierze? Wilder – Fury rewanż zakłady bukmacherskie prezentują się nieco inaczej, niż za pierwszym razem. Obecnie to zawodnik z Wielkiej Brytanii uchodzi za nieznacznego faworyta.

WARUNKI BONUSU KOD PROMOCJI
BONUS ZA REJESTRACJĘEKSKLUZYWNE 20 PLN
LVBET KOD PROMOCJI JOHNNYVIP
BONUS VIPBONUS EKSKLUZYWNY DO 1500 PLN
ZNIŻKOWY BONUSOWY AKONOMINACJA MULTIKOZAK
JESIENNY TURNIEJPULA NAGRÓD DO 20 000 PLN
DODATEK LV PUNKTY100 PKT. = 5 PLN
PROMOCJA DLA KIBICÓWDARMOWE 50 PLN NA ZAKŁADY
LEGALNY BUKMACHER TAK
BEZPIECZNY KUPONPOSTAW KUPON 5 + 1 I ODBIERZ ZWROT 50 PLN JEŻELI JEDNO ZDARZENIE OKAŻE SIĘ NIETRAFIONE


Analizy na walkę Wilder – Fury


Obaj są niepokonani. Obaj są uważani za najlepszych pięściarzy królewskiej kategorii w boksie. Pierwsza walka między tymi zawodnikami zakończyła się remisem, choć wielu kibiców uważa, że nieznacznie lepszy był Fury. To jednak Wilder dwukrotnie posyłał swojego przeciwnika na deski. Przed pierwszą walką, typy na Wilder – Fury nieznacznie wskazywały „Bombera”, który ma na koncie 42 walk, w tym aż 40 zakończonych przez nokaut. To niesamowita statystyka. Tymczasem, Wilder – Fury II typy bukmacherskie delikatnie przeważają na korzyść Króla Cyganów, który w opinii wielu fanów zasłużył na wygraną w pierwszym starciu.


Wilder – Fury II typy bukmacherskie


Profesjonalne analizy na walkę Wilder – Fury są aktualnie bardzo pożądane przez graczy, szczególnie, że możemy liczyć na wysokie kursy. W związku z tym, gracze doskonale wiedzą, że wczesne Wilder –Fury kursy bukmacherskie sprzyjają tworzeniu atrakcyjnych kuponów. Gracze są jednak podzieleni. Wilder – Fury typy bukmacherskie wskazują wiele atutów po stronie Króla Cyganów, ale niesamowita statystyka i siła ciosu zdecydowanie przemawiają na korzyść Bombera. W związku z tym, typy na Wilder – Fury nie pomogą nam szczególnie w podjęciu decyzji. Silne argumenty posiadają obaj pięściarze.


Kursy na Wilder – Fury


W sieci dostępne są już Wilder – Fury kursy bukmacherskie. Na dzień dzisiejszy, nieznacznie faworyzowany jest zawodnik z Wielkiej Brytanii (kurs w okolicy 1,70). Szanse Wildera są wyceniane kursem w okolicy 1,90. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że kursy i typy na walkę Wilder – Fury rewanż wahają się to w jedną, to w drugą stronę. To pokazuje, jak duża rozbieżność fanów narasta wokół tego pojedynku. Niemniej jednaj, Wilder – Fury II kursy bukmacherskie niewątpliwie dają nam duże szanse na stworzenie atrakcyjnego kuponu z dużą wygraną.


Wilder – Fury rewanż zakłady bukmacherskie


W ofercie legalnych bukmacherów już teraz możemy znaleźć Wilder – Fury rewanż zakłady bukmacherskie. Pojedynek znajduje się w ofercie uznanych bukmacherów Fortuna oraz Lvbet, oferujących swoim graczom atrakcyjne Wilder – Fury kursy bukmacherskie. Dzięki temu, obstawianie tego pojedynku będzie dużo bardziej opłacalne. Dołóżmy do tego ciekawe promocje i bonusy.


Możemy obstawić zarówno nasz typ na zwycięzcę pojedynku, jak również Wilder – Fury rewanż zakłady bukmacherskie na sposób zakończenie walki lub rundę, w której dojdzie do rozstrzygnięcia. Liczne typy na Wilder – Fury wskazują na to, że tym razem pojedynek nie potrwa 12 rund, a jeden z pięściarzy zanotuje zwycięstwo przez nokaut. Czy rewanż rzeczywiście pozwoli nam zweryfikować, który bokser jest lepszy? Jeśli tak, kto waszym zdaniem zapisze na swoim koncie pierwszą przegraną?


Kiedy walka Wilder – Fury?


Wciąż nie mamy oficjalnych informacji na temat tego, kiedy walka Wilder – Fury dojdzie do skutku. Promotorzy obu pięściarzy zgodnie twierdzą, że będzie to 22 luty, a zatem możemy przyjąć, że to właśnie w tym dniu dojdzie do wielkiego rewanżu. Transmisja walki Wilder – Fury rewanż najprawdopodobniej znowu będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV. Pierwszy pojedynek pod tym względem pobił rekordy sprzedaży. Dużym zainteresowaniem już teraz cieszy się obstawianie walki Wilder – Fury. Zadaniem graczy, nieznacznym faworytem tego pojedynku jest zawodnik z Wielkiej Brytanii.


Gdzie obstawiać zakłady na walkę Wilder – Fury Rewanż?


Jesteśmy przekonani, że wielu fanów boksu zdecyduje się na obstawianie walki Wilder – Fury. To dobra okazja, aby cieszyć się większymi emocjami oraz mieć szanse na dużą wygraną. Przypomnijmy, że zakłady bukmacherskie Wilder – Fury rewanż proponują nam legalne serwisy Fortuna oraz Lvbet. Dlaczego warto wykorzystać posiadane typy na boks właśnie tutaj? Ponieważ możemy liczyć na atrakcyjne promocje oraz bonusy, które zwiększą opłacalność postawionych kuponów.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Opublikowano: 16.12.2019