Fortuna Kod Promocyjny bet kodbonusowy

Fortuna kod promocyjny dla nowych klientów

Jeśli zaczynać przygodę z zakładami sportowymi to tylko od wysokich bonusów z Fortuną i kodem promocyjnym! W ten sposób zyskujemy na grę dodatkowe pieniądze, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć dużo lepsze i bardziej lukratywne kupony. Atrakcyjny kod promocyjny dla nowych graczy proponuje legalny bukmacher Fortuna. Możemy go znaleźć na stronie: bet-kodbonusowy.pl ale nie tylko!. Jakie korzyści przyniesie nam wykorzystanie Fortuna kod promocyjny?

Odbierz Bonus

legalny bukmacher efortuna.pl

legalny bukmacher efortuna.pl

Typ bonusuFortuna Kod Bonus
Zakład bez ryzyka115PLN
Bonus od wpłaty100% do 400 PLN
Klub Plus Sprawdź na stronie
Maksymalna wygrana 601 000 PLN
Regulamin Sprawdź na stronie
Min. Wpłata1PLN

Bonus bez depozytu za otworzenie konta w serwisie Fortuna

Pierwsze korzyści czekają na nas od razu po zakończeniu rejestracji konta. Korzystając z kodu bonusowego podanego na stronie bet-kodbonusowy.pl jak też i innych stornach, nie jest to wyznacznik, możemy otrzymać aż dwa prezenty do wykorzystania. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka o wartości 115 PLN. Możemy stworzyć dowolny kupon i zagrać o wysokie nagrody bez żadnego ryzyka! Jeśli wygramy, otrzymane środki przejdą na nasze konto bonusowe i będą podlegać warunkowi obrotu. Po wykonaniu tego zadania, wszystkie pieniądze będziemy wypłacić z naszego bukmacherskiego portfela.

Jaki jest Drugi bonus bez depozytu na zakłady? Za ukończenie rejestracji otrzymasz dodatkowe 10 PLN na postawienie zakładu u bukmachera bukmachera w programie Fortuna Klub Plus. Przynależność do tego klubu przynosi wiele profitów: Możliwość zdobywania dodatkowych bonusów i zakładów bez ryzyka, premie kursowe, a także licytacje nagród rzeczowych i pieniężnych za zdobyte punkty. 10 PLN to równowartość 100 punktów w programie Fortuna Klub Plus.

efortuna pole na kod promocyjny

efortuna pole na kod promocyjny

Bonus powitalny u bukmachera Fortuna

Odbierz Bonus

Jeżeli bonusy bez depozytu przekonają Cię, że Fortuna to optymalny bukmacher dla Twoich potrzeb, możesz wykorzystać kod promocyjny Fortuna na bonus powitalny dla nowych graczy. Potrzebny kod także znajdziesz przykładowo na stronie bet-kodbonusowy.pl. Aby skorzystać z tej promocji, gracz musi dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto w serwisie bukmachera. Prezentem będzie równowartość wpłaconej kwoty w formie bonusu powitalnego. Maksymalnie, bonus powitalny może wynieść 400 PLN. Aby wypłacić te środki, najpierw należy spełnić warunki czterokrotnego obrotu na zakładach akumulowanych (min. 3 zdarzenia na kuponie) z kursem całkowitym 1,90.

Legalne zakłady bukmacherskie Fortuna

Bukmacher działa na rynku od 1990 roku i wywodzi się z Czech. Sześć lat później w Polsce powstała spółka Profesjonał, która następnie w roku 2007 zmieniła nazwę na Fortuna zakłady bukmacherskie. Od kilku lat bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Legia Warszawa, a także tytularnym sponsorem rozgrywek piłkarskich Fortuna I Liga. Operator przyjmuje zakłady wzajemne zarówno przez Internet, jak również w salonach naziemnych, których obecnie w całej Polsce znajduje się ponad 600.

W roku 2012 Fortuna jako jeden z pierwszych bukmacherów na polskim rynku otrzymał licencje Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w zgodzie z funkcjonującą Ustawą Hazardową. To sprawia, że operator jest w pełni legalnym bukmacherem, z którego usług mogą korzystać polscy gracze. Należy pamiętać, że Fortuna jako legalny bukmacher musi pobierać dwa podatki od swoich graczy: 12-procentowy podatek od każdej stawki na zakład, a także 10-procentowy podatek od każdej jednorazowej wygranej powyżej 2280 złotych.

zaklady fortuna

Fortuna zakłady online

Kod promocyjny Fortuna na zakłady na żywo

kod na zakłady

kod na zakłady

Gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na żywo, w trakcie wydarzeń sportowych. Aby zadanie to było prostsze, możemy sprawdzić szereg statystyk oraz komentarz graficzny ukazujący obecną sytuację w meczu. Analizując przebieg meczu możemy przewidzieć następne zdarzenia i obstawić właściwy zakład. Obstawianie zakładów live wiąże się czasami z dodatkowymi bonusami i promocjami okresowymi. Warto także wspomnieć, że środki otrzymane promocji za pomocą Fortuna kod promocyjny bet kodbonusowy mogą być wykorzystane na zakłady na żywo.

Aplikacja mobilna Fortuna Mobile

Bukmacher posiada oczywiście aplikację mobilną, która umożliwia wygodne obstawianie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS lub Android. Dostęp do Internetu pozwoli Ci szybko obstawić interesujący zakład w dowolnym miejscu, także z trybun stadionu, na którym obserwujesz zmagania na żywo! Gracze korzystający z aplikacji mobilnej mogą liczyć na dodatkowe promocje. Oczywiście możemy wykorzystać kod promocyjny Fortuna także na obstawianie zakładów w aplikacji.

Płatności w serwisie bukmacherskim Fortuna

Konto bukmacherskie w Fortunie możesz zasilić już od złotówki. Przelew można wykonać za pośrednictwem jednej z kilkunastu metod. Swój portfel bukmacherski zasilisz kartą płatniczą Visa i Mastercard, przy pomocy wirtualnej portmonetki Skrill oraz TPay, a także za pośrednictwem błyskawicznego przelewu bankowego obsługiwanego przez system PayU. Środki są dostępne na koncie niemal natychmiast po zakończeniu transakcji. Wypłaty realizowane są natomiast tradycyjnym przelewem, który dotrze na Twoje konto bankowe w ciągu kilku dni roboczych.

Pamiętajmy również, że dokonując wpłaty na konto bukmacherskie mamy możliwość zrealizować kody promocyjne Fortuna, które otrzymaliśmy w nagrodę za udział w turniejach lub innych wydarzeniach w programie Fortuna Klub Plus.

Rejestracja Fortuna z kodem promocyjnym? Czy warto ?

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny fortuna i zarejestrować się przez internet? Ponieważ już na start, za samą rejestrację konta otrzymujemy dwa prezenty: zakład bez ryzyka o wartości 115 PLN, a także 10 PLN do wykorzystania w Fortuna Klub Plus. Decydując się na pierwszą wpłatę możemy natomiast wykorzystać bonus powitalny do 400 PLN. W ten sposób znacznie poprawimy nasz budżet początkowy co umożliwi nam bardziej efektywne obstawianie zakładów bukmacherskich. W trakcie gry możemy natomiast zdobywać dodatkowe bonusy i premie kursowe w ramach programu Fortuna Klub Plus dostępnego także w punktach naziemnych.

oferta fortuny

Oferta fortuny

Fortuna

9.2

Pole Kodowe

10.0/10

Promocja

9.7/10

Kursy na zakłady

8.0/10