Mobilna aplikacja Legalni Bukmacherzy


Kalkulator zakładów bukmacherskich jest być sporym udogodnieniem dla graczy stawiających na systemowe obstawianie kuponów. Ludzie z większym doświadczeniem doskonale zdają sobie sprawę, że o wynikach w perspektywie długoterminowej najlepiej świadczy nie tyle skuteczność, co wskaźnik yield. Jest to stosunek wygranych pieniędzy do postawionych środków. Kalkulator to praktyczne i przydatne narzędzie dla typerów. Wiadomo że dla zdecydowanej większości przeliczenie zysku i innych statystyk jest proste i łatwe lecz kiedy mamy do przeliczenia bardzo dużo zakładów tutaj może pomóc kalkulator dostępny na telefon za darmo który możemy sobie bez problemu pobrać przez sklep online.


Z pomocą tego kalkulatora możesz sprawdzić, jakie wygrane przyniosą Ci planowane kupony. Co szczególnie ważne, możesz sprawdzić wyniki dla różnych rodzajów zakładów: zarówno pojedynczych, akumulowanych, jak również systemowych. Szczególnie w przypadku zakładów systemowych kalkulator bukmacherski może okazać się nieoceniony. Możesz bowiem sprawdzić, jakie zestawienia wydarzeń zaoferują najlepsze wyniki. Kalkulator zakładów bukmacherskich jest narzędziem które pozwala również sprawdzić yield obstawianych zakładów. Przypomnijmy, że opłacalny zakład powinien mieć dodatki yield. Taka sytuacja ma miejsce, gdy ewentualna wygrana jest wyższa od stawki poświęcanej na zakład.


Jak wykorzystać kalkulator bukmacherski od Legalni Bukmacherzy


Serwis zaprojektował własną aplikację mobilną – odwiedź witrynę, którą można pobrać na smartfony oraz tablety. Biorąc pod uwagę, że coraz większa liczba graczy obstawia zakłady bukmacherskie za pośrednictwem swojego smartfona, mobilny kalkulator bukmacherski to praktyczne narzędzie, z którego skorzystasz nie raz.


Obsługa tego narzędzia jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać stawkę zakładu, kurs, a także liczbę selekcji wchodzących w skład kuponu. Gracze mogą wybrać jeden z trzech formatów kursów: dziesiętny, ułamkowy oraz amerykański. W ten sposób możesz tworzyć hipotetyczne kupony i sprawdzać, czy ich obstawienie jest dla Ciebie opłacalne. Aplikacja jest intuicyjna w obsłudze i na pewno nie sprawi Ci żadnych trudności.


Dlaczego warto stosować kalkulator bukmacherski?


Zyski na zakładach bukmacherskich na dłuższą metę osiągają gracze, którzy skupiają się na systemowym obstawianiu i zwracają uwagę na yield, czyli stosunek wygranych do stawek. Obstawianie pierwszych, lepszych zakładów zwykle kończy się stratą, o czym przekonało się wielu graczy. Kalkulator bukmacherski pozwala na bardziej przemyślane i rozsądne obstawianie zakładów, pozwala sprawdzić szczegóły interesującego nas kuponu i pomaga w podjęciu decyzji. Kalkulator bukmacherski może zatem korzystnie przełożyć się na uzyskiwane wyniki. Należy jednak pamiętać że to tylko kalkulator może to być wyznacznik do podjęcia decyzji ale jest to tylko ułatwienie.


Stawiaj na przemyślane zakłady z aplikacją Legalni Bukmacherzy


Od 2017 roku, w Polsce obowiązuje 12-procentowy podatek od stawki postawionego zakładu bukmacherskiego. Zmienia on kształt każdego kuponu i ma duży wpływ na wyniki. Kalkulator bukmacherski to dobry sposób, aby sprawdzić ewentualne wygrane po uwzględnieniu tego podatku. Aplikacja mobilna Legalni Bukmacherzy to dobry wybór dla wszystkich graczy, którzy pragną obstawiać przemyślane i bardziej opłacalne zakłady bukmacherskie z dodatnim współczynnikiem yield. Narzędzie jest stale aktualizowane i wzbogacane o nowe funkcje.

Sprawdź aplikację mobilną Legalni Bukmacherzy