Fortuna kod promocyjny Johnnybet

Aktualnie, wielu graczy wymienia Fortunę jako najlepszego bukmachera pod kątem bonusu powitalnego. A to za sprawą aż trzech prezentów, które możemy otrzymać na start w tym serwisie. Bonus bez depozytu na udany początek obstawiania, wysoką premię do pierwszej wpłaty, a jakby tego było mało, zwieńczeniem jest wysoki zakład bez ryzyka. To sprawia, że Fortuna kod promocyjny naprawdę robi niemałe wrażenie i zachęca do wypróbowania możliwości serwisu. Jak otrzymać najwyższy bonus powitalny w zakładach bukmacherskich Fortuna?

Spis treści

Jakie korzyści daje graczom kod bonusowy Fortuna

Fortuna Zakłady BukmacherskieBonusy
Legalny Bukmacher125 PLN bez ryzyka
Wysokie Kursy1000 PLN od pierwszego wkładu
Aplikacja MobilnaDarmowe 20 PLN bez depozytu
Punkty stacjonarneBonus depozytowy + Freebet

Na początek klika słów na temat standardowej oferty powitalnej przygotowanej dla wszystkich użytkowników, którzy założą konto w serwisie eFortuna. Do ich dyspozycji oddany zostanie bonus bez depozytu o wartości 20 PLN, zakład bez ryzyka 100 PLN, a także możliwość podwojenia pierwszej wpłaty. Wykorzystując Fortuna kod promocyjny dostępny na stronie Johnnybet otrzymasz znacznie większy zakład bez ryzyka. Zamiast 100 PLN, możesz postawić aż 125 PLN bez ryzyka straty. To istotna różnica, która pozwala graczom na efektywniejsze rozbudowanie kapitału na grę.

Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie

Warto pokrótce opisać każdy z prezentów powitalnych dostępnych w serwisie eFortuna. Pierwszą korzyścią oferowaną przez kod promocyjny jest bonus bez depozytu. Za samo zarejestrowanie konta otrzymamy 2800 punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Punkty możemy od razu wymienić w sklepie na bonus pieniężny o wartości 20 PLN. Freebet pozwoli nam zapoznać się z pełną ofertą zakładów oraz swobodnie potestować dostępne rynki. Doświadczeni gracze mogą za sprawą darmowego bonusu zbudować całkiem pokaźny kapitał na start.

Zakład bez ryzyka o wartości 125 PLN

Flagową promocja powitalną Fortuny jest zakład bez ryzyka do 100 PLN. Wykorzystując kod promocyjny Fortuna dostępny na Johnnybet otrzymasz możliwość postawienia zakładu za 125 PLN. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty w serwisie. Nie musisz spełniać restrykcyjnych kryteriów promocyjnego kuponu. Możesz stworzyć dowolny kupon single lub combi. Postaw na niego 125 PLN. Jeśli Twoje typy nie okażą się prawidłowe, stawka zakładu wróci na Twoje konto. To świetna okazja by powalczyć o znaczący zastrzyk pieniędzy na grę.


Niestety, w praktyce, nowi użytkownicy Fortuna nie otrzymują trzech prezentów na start. W regulaminie przeczytamy, że ta promocja nie łączy się z bonusem bez depozytu. A zatem, która promocja opłaca się bardziej? Naszym zdaniem dużo lepszym wyborem będzie oczywiście zakład bez ryzyka. Szczególnie, że kod promocyjny Fortuna daje nam możliwość skorzystania z ekskluzywnej oferty. Potencjalne wygrane z tego bonusu mogą być dużo większe niż w przypadku bonusu na start przyznawanego bez konieczności pierwszej wpłaty.

Bonus depozytowy Fortuna 100% do 1000 PLN

W serwisie eFortuna funkcjonuje również charakterystyczny bonus powitalny. Zwykle, po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymujemy bonus, który musimy obrócić. Tutaj zasady promocji są nieco inne. Otóż, gracz ma 30 dni by obrócić trzykrotnie kwotę pierwszej wpłaty obstawiając zakłady combi z trzema wydarzeniami i kursem całkowitym min. 1,91. Jeśli to zadanie zostanie wykonane prawidłowo, gracz otrzyma równowartość pierwszej wpłaty. Jednocześnie, kwota bonusu nie może być wyższa niż 1000 PLN.

Jak wykorzystać Fortuna kod promocyjny?

Zacznij od wizyty w serwisie Johnnybet. Tylko w tym miejscu możesz liczyć na atrakcyjny kod promocyjny Fortuna, który pozwoli Ci odebrać większy pakiet powitalny. Pod kodem znajdziesz link prowadzący do formularza rejestracyjnego. Przejdź do strony i wypełnij niezbędne informacje. Na tym etapie musisz także wybrać kod promocyjny i podjąć decyzję czy wolisz otrzymać bonus bez depozytu 20 PLN czy może zakład bez ryzyka o wartości 125 PLN.


Jeśli wybrałeś pierwszą opcję, otrzymasz punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Możesz je wymienić na bonus 20 PLN. Jeśli wybrałeś drugą możliwość, dokonaj pierwszej wpłaty na konto (pamiętaj, ze możesz podwoić kwotę depozytu!). Twój pierwszy zakład jest pozbawiony ryzyka. Możesz postawić 125 PLN na dowolny kupon, a jeśli przegrasz, stawka wróci na Twoje konto. Ponadto, jeśli w przeciągu miesiąca dokonasz trzykrotnego obrotu kwotą pierwszej wpłaty, otrzymasz bonus depozytowy o wartości depozytu. Jeśli chcesz wykorzystać pełny potencjał promocji, wpłać na konto 1000 PLN. Drugie tyle możesz otrzymać w prezencie.

Promocje i program lojalnościowy dla stałych klientów

Analizując ofertę promocyjną tego bukmachera możemy z przyjemnością orzec, że Fortuna kod bonusowy to nie jedyna okazja do znacznego powiększenia stanu konta. W serwisie dostępny jest szeroki wachlarz promocji dla stałych klientów. Możliwość postawienia zakładów z premią kursową, premie do zakładów akumulowanych oraz inne specjalne oferty przygotowane z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Jest z czego wybierać.


Ponadto, w serwisie bukmacherskim eFortuna funkcjonuje program lojalnościowy. Nasza aktywność w serwisie jest nagradzana punktami, które następnie możemy wymienić na cenne nagrody takie jak np. bonusy pieniężne czy darmowe zakłady.

Zakłady bukmacherskie Fortuna – czy warto zarejestrować konto?

Fortuna to jeden z bardziej doświadczonych bukmacherów na polskim rynku. Na przestrzeni lat przekonał klientów o swojej solidności i wysokiej jakości usług. Naszym zdaniem, serwis na pewno sprosta oczekiwaniom wymagających graczy. Jeśli chcesz wypróbować możliwości tego bukmachera, koniecznie wykorzystaj przy rejestracji kod promocyjny Fortuna dostępny na stronie Johnnybet. W ten sposób możesz otrzymać bonus bez depozytu 20 PLN lub zakład bez ryzyka 125 PLN. Ponadto, premia powitalna pozwala podwoić kwotę pierwszego depozytu.