Milenium kod promocyjny

milenium kod bonusowy

Rodzaj Promocji Szczegóły
Milenium Kod Promocyjny: MBONUS (Rejestracja przez link)
Rodzaj: Depozytowy
Nazwa: Bonus Powitalny
Min. Wpłata: 10 PLN
Legalny Polski Bukmacher: Tak
Kwota bonusu: do 790zł

Milenium kod bonusowy! Chciałbyś dowiedzieć się jak odebrać milenium kod bousowy na 2018 rok ? Co oferuje? Sprawdź w naszym artykule! Podobnie jak w przypadku większości legalnych marek w naszym kraju, oferujących typowanie zakładów sportowych online, również bukmacher milenium daje swoim klientom bonus na start.

Aby skorzystać z promocji, w formularzu rejestracyjnym należy wpisać milenium kod bonusowy: MBONUS Wspomniany kod promocyjny upoważnia gracza do skorzystania z dodatkowego bonusu, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla użytkowników naszego serwisu.

Spis treści

MILENIUM KOD PROMOCYJNY - Dowiedz się jak otrzymać bonus

TYP BONUSUKod promocyjnyJak otrzymać bonus ?Co otrzumasz?Kod ważny do:
Milenium Kod Promocyjny:JOHNNYBETWarunki bonusu na stronie - - - - - -
Bonus na start: - - - - - -100% do 760 zł - - -
Bonus z kodem: - - - - - -Dodatkowe 20 PLN na zakłady - - -
Zakład bez ryzyka: - - - - - -10 PLN po depozycie30.06.2018

Dodatkowe 20 złotych dla społeczności …

Aby otrzymać dodatkowy milenium kod bonusowy, należy zarejestrować się u bukmachera za pośrednictwem naszego serwisu. Kod promocyjny: MBONUS będzie wpisany w formularzu rejestracyjnym automatycznie. Aby otrzymać specjalny bonus, należy dokonać depozytu na kwotę minimum 50 złotych i obrócić ją jednokrotnie na zakładach w ciągu 30 dnia od rejestracji. Dla przykładu, jeżeli gracz założy konto 30 czerwca, wpłacając 50 złotych depozytu, to do 30 lipca musi obstawić zakłady o łącznej stawce 50 złotych, aby „załapać się” na promocję.

Milenium bonus na zakłady

Milenium kod bonusowy. Informacje o ofercie bonusowej, jaką dla nowych graczy przygotował bukmacher Milenium: Otóż każdy nowy klient milenium może liczyć na bonus przy depozycie o wartości 100% aż do 760 złotych. Jak skorzystać z promocji. Podczas zakładania konta gracza w formularzu rejestracyjny należy zaznaczyć pole „Chcę otrzymać BONUS NA START”. Po weryfikacja konta, której dokonają pracownicy Milenium

Gracz otrzymuje 10 dni na dokonanie pierwszej wpłaty na konto, od której będzie zależała wartość przyznawanego bonusu. Dla przykładu wpłacając pierwszy depozyt o wartości 200 złotych, otrzymamy 200 złotych bonusu.

Przy wpłacie 500 złotych, dostaniemy 500 złotych za darmo na konto bonusowe. I tak maksymalnie do 760 złotych. Gdy nasza pierwsza wpłata będzie wynosiła 1.000 złotych, nasza kwota bonusu i tak wyniesie 760 złotych. Przed wypłatą bonusu z kodu bonusowego, wymagany jest jego czterokrotny obrót, po kursie minimalnym 2.00.

Kolejna oferta promocyjna na stronie bukmachera to darmowy zakład o wartości 10 złotych. Aby otrzymać zakład bez ryzyka, należy zarejestrować się w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium. Należy również wyrazić chęć skorzystania z promocji i w trakcie rejestracji zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”. Aby skorzystać z promocji należy dokonać wpłaty na swoje konto i dokonać pierwszego zakładu. Jeżeli kupon będzie przegrany, bukmacher zwróci nam równowartości wkładu pierwszego kuponu, jednak nie więcej niż 10 złotych.

Milenium kod bonusowy na zakłady

Skoro napisaliśmy już wszystko o promocjach dostępnych u bukmachera, czas omówić sekcję zakładów bukmacherskich milenium. Trzeba przyznać szczerze, że ilość sportów dostępnych tutaj do typowania, jest znacznie mniejsza, w porównaniu z pozostałymi, legalnymi bukmacherami w naszym kraju. W milenium obstawiać można zakłady na niespełna 20 dyscyplin.

milenium oferta bonusowa

Mamy tu między innymi piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie, e-sport, sporty walki czy krykiet. Dużą popularnością cieszą się także zakłady na żywo oraz Wirtualne sporty. Co do samych kursów bukmacherskich, to ich wartości są bardzo zbliżone do tych, jakie oferuje konkurencja.

Milenium zakłady mobile

Klienci milenium mogą typować zakłady sportowe również za pomocą swoich telefonów oraz tabletów. Bukmacher posiada swoją aplikację mobilną do pobrania na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Aplikacja oferuje dostęp do własnego konta gracza, zakłady na wszystkie zdarzenia z oferty desktopowej, pełen dostęp do oferty LIVE, podgląd aktualnych kuponów, wyniki spotkań na żywo oraz powiadomienia PUSH o najnowszych promocjach i najważniejszych zdarzeniach sportowych. Oczywiście zakłady mobile typować możemy również na stronie m.milenium.pl, bez konieczności pobierania jakiejkolwiek aplikacji.

Milenium totalizator

Oprócz standardowej oferty na zakłady, bukmacher oferuje także zakłady totalizatora, które polegają na typowaniu wyników ogólnych (wygrana – remis – przegrana) meczów z zestawu par składającego się z 13 spotkań z główną pulą o wartości 40 000 złotych. Starsi typerzy z pewnością pamiętają zakłady totalizatora sportowego zawierane w punktach stacjonarnych. Podobnie rzecz ma się teraz na stronie internetowej milenium.

Tak więc zakłady można zawierać tradycyjnie w punktach naziemny, a także przez Internet. Cena jednego zakładu prostego wynosi 2 zł. Wygraną można otrzymać za prawidłowe wytypowanie wszystkich wyników oraz w przypadku typowania z błędem. Nawet za kilka błędów w typowaniu można otrzymać wygraną lub też zwrot stawki. Wkład finansowy niewielki, a za wytypowanie poprawnie wszystkich 13 spotkań nagroda naprawdę pokaźna. Zapraszamy do zabawy.

Milenium – Legalny Polski Bukmacher

Milenium Zakłady Bukmacherskie to w pełni legalny polski bukmacher, posiadający koncesję udzieloną przez Ministra Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów oraz w Internecie. Wszystkie informacje dotyczące numeru zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów znajdziemy na głównej stronie bukmachera, w lewym dolnym rogu w zakładce „LEGALNY BUKMACHER”. Milenium od 2016 roku jest także głównym sponsorem klubu piłkarskiego Zagłębie Lubin, czym jeszcze bardziej wzbudza zaufanie polskich graczy.

Metody płatności

Wpłat dokonywać możemy za pośrednictwem przelewu bankowego metodami PayU oraz pay.com. Natomiast jeśli chodzi o wypłatę środków z konta gracza, to tej dokonać możemy bezpośrednio na nasze konto bankowe. Czas realizacji uzależniony jest od banku z którego usług korzystamy. Co ważne bukmacher nie pobiera opłat za żadne transakcje.

Promocje

W razie jakichkolwiek pytań, na stronie bukmachera mamy do dyspozycji czat, czynny codziennie w godzinach 9.00-20.00, więc możemy się dowidzieć więcej informacji o milenium kod bonusowy-m , z wyjątkiem dni świątecznych. Jeżeli nie zdążymy porozmawiać z konsultantem na czacie, to nic straconego. Nasze pytanie możemy zadać, także poprzez formularz na stronie, mając pewność, że rano otrzymamy odpowiedź zwrotną.

Podsumowanie

Plusy – Na pewno plus dla bukmachera należy przyznać za ofertę bonusową na zakłady przy depozycie, a konkretnie za kwotę bonusu. 760 złotych przy depozycie + 10 złotych zakład bez ryzyka + 20 złotych za rejestrację u bukmachera przez nasz link, daje łącznie 790 złotych dodatkowych środków na typowanie.

Takiej oferty nie powstydzili by się nawet topowi Polscy bukmacherzy. Również fajnie, że milenium posiada ofertę na typowanie sportów wirtualnych i to ofertę całkiem dobrze rozbudowaną. Generalnie sporty wirtualne, cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony typerów, chociaż należy pamiętać przy typowaniu, że są to zdarzenia losowe, generowane przez komputer, na które nie mamy żadnego wpływu.

Nie mniej jednak, każdy bukmacher, chcąc liczyć się na polskim rynku, powinien posiadać w swojej ofercie zakłady na wirtualne sporty. Za plus należy uznać także całkiem przyzwoite kursy bukmacherskie na wydarzenia.

Minusy – Żeby nie było, aż tak kolorowo, należy podkreślić fakt, że bukmacher posiada także swoje mankamenty. Pierwszym z nich, jest brak bonusu bez depozytu, co powoli również staje się standardem, wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Dla przykładu Totolotek, oferuje klientom naszego serwisu bonus bez depozytu o wartości 25 złotych. LVBet dla naszych graczy przygotował darmowy bonus za rejestrację o wartości 20 złotych.

Alternatywy

Natomiast rejestrując się w Fortunie przez nasz link możemy liczyć na darmową kasę, aż do 30 złotych (20 złotych za rejestrację przez nasz serwis + 10 złotych za wyrobienie punktów Fortuna). Kolejnym aspektem działającym na niekorzyść milenium, jest ilość dostępnych sportów do typowania.

Niespełna 20 to naprawdę nie jest najlepsza liczba w porównaniu z portalami konkurencyjnymi. Być może kwestią czasu jest, jak milenium dorzuci” dodatkowe dyscypliny sportowe do obstawiania. My jednak oceniamy to co tu i teraz, i chcemy zachować przy tym jak największą obiektywność. Czy wybór milenium jest decyzją dobrą, to już kwestia indywidualna i zależy od tego, czego jako gracz oczekujemy od bukmachera.

Czy zależy nam tylko i wyłącznie na wysokiej premii powitalnej, czy także na mocno rozbudowanej sekcji zakładów sportowych… Osobiście uważamy, że na chwilę obecną istnieją marki lepsze od milenium i są nimi między innymi Totolotek, Fortuna, oraz LVBET. Tak jak zostało napisane wcześniej, wybór marki jest kwestią indywidualną, a my możemy zasugerować jedynie ten najlepszy wybór.