Noblebet kod bonusowy

rejestracja u bukmachera noblebet


Zakłady bukmacherskie w połowie września zadebiutowały w polskim Internecie. Oczekiwania użytkowników względem tego serwisu były bardzo duże. W końcu już sama nazwa przywodzi na myśl ekskluzywnego bukmachera z ofertą skierowaną do najbardziej wymagających graczy. Nowi klienci już teraz mogą wykorzystać Noblebet kod bonusowy by odebrać pakiet powitalny o wartości 1650 złotych. Czy bukmacher rzeczywiście przygotował nam prawdziwie szlachecką ofertę?


Bonus powitalny w Noblebet


W pierwszej kolejności sprawdzamy oczywiście bonus powitalny. W końcu nowy bukmacher na rynku musi zadbać o coś specjalnego, by przyciągnąć do siebie zainteresowanie ze strony klientów. Noblebet wita nas widokiem mężczyzny o typowo arystokratycznym wyglądzie, który oferuje nam bonus powitalny w wysokości 1650 złotych. To ambasador marki Noblebet, przedstawiany nam jako Sir Richard McCavin. Postanowiliśmy zatem wgłębić się w regulamin, aby sprawdzić, czy Noblebet kod bonusowy jest opłacalnym wyborem dla nowych użytkowników. W praktyce okazuje się, że bonus startowy jest podzielony na trzy części:


– Bonus 100% do 800 PLN przy pierwszej wpłacie
– Bonus 50% do 800 PLN przy drugiej wpłacie
– Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN przy trzeciej wpłacie (na sporty wirtualne)


Noblebet zamiast klasycznej premii depozytowej proponuje swoim klientom bonus kursowy. W praktyce, gracz otrzymuje środki bonusowe w wysokości 5% wpłaty, a ponadto, bonus kursowy, który pozwoli pomnożyć kurs całkowity pierwszego obstawionego zakładu x20. W tym celu musimy stworzyć kupon combi z przynajmniej dwoma zdarzeniami i kursem min. 3,00. Obrót bonusem polega na 4-krotnym obstawieniu zakładów po kursie 1,85. Nie jest to zatem specjalnie wygórowany wymóg.


Jak wykorzystać Noblebet kod bonusowy?


Bonus kursowy jest już znany na polskim rynku bukmacherskim, ale wielu graczy wciąż nie do końca wie, jak należy go wykorzystać. Na szczęście jest to bardzo proste. Zacznij od rejestracji konta, wykorzystaj Noblebet kod bonusowy i dokonaj pierwszej płatności na min. 10 PLN. Załóżmy, że wpłacasz 500 PLN. Otrzymasz bonus o wartości 5% tej kwoty, a zatem 25 PLN. Otrzymane pieniądze możesz wykorzystać na obstawienie kuponu promocyjnego, którego warunki opisaliśmy powyżej. Na kuponie zaznacz, że chcesz skorzystać z bonusu kursowego. Kurs całkowity zostanie pomnożony x20. A zatem, z kursu 3,00 zrobi się nagle 60,00. Obstawiając 25 PLN możesz wygrać nawet 1500 PLN!


Bonusy kursowe działają nieco na zasadzie: wszystko albo nic. Jeśli dobrze obstawisz promocyjny kupon, możesz zgarnąć potężny zastrzyk środków na start w serwisie. Jeśli obstawisz źle, zostajesz z niczym. Trochę jak zakład bez ryzyka. Tyle tylko, że tutaj w grę wchodzą dużo większe pieniądze. Szczególnie, że Noblebet kod bonusowy proponuje nam dwa bonusy kursowe o łącznej wartości 1600 PLN. Dodatkiem jest zakład bez ryzyka do 50 PLN na sporty wirtualne.


Promocje Noblebet dla stałych klientów

promocje w noblebet


Na chwilę obecną, bukmacher Noblebet ma w swojej ofercie kilka promocji dla stałych klientów. Niektóre rozwiązania na pewno przypadną do gustu bukmachera, który postawił na arystokratyczną otoczkę swojego serwisu:


Funkcja Cash-Out – ciężko obecnie wyobrazić sobie serwis bukmacherski bez tej funkcji. Cash-Out pozwala na wcześniejsze zamknięcie otwartego kuponu i zgarnięcie gwarantowanej kwoty. Im bliżej do pozytywnego rozstrzygnięcia, tym większa kwota Cash-Out.


Zakłady dotowane – pod tą nazwą kryje się klasyczna premia do zakładów wielokrotnych. Możemy otrzymać premię do 5% przy 3 zdarzeniach do 20% przy kuponach z min. 6 zdarzeniami. Maksymalny bonus w tej promocji wynosi 500 PLN.


50 PLN od obrotu – to promocja dla najbardziej aktywnych graczy preferujących zakłady na wysoką stawkę. W każdym tygodniu możesz otrzymać dodatkowe 50 PLN za obrócenie kwoty 1000 PLN.


Zwrot za 0-0 w Ekstraklasie – obstawiłeś mecz polskiej Ekstraklasy, a po nudnym spotkaniu padł bezbramkowy remis? Jeśli nie zakładałeś takiego rozstrzygnięcia, otrzymasz zwrot stawki.


Oferta zakładów bukmacherskich Noblebet


Wiemy już, jak wygląda Noblebet kod bonusowy. Czy w tym serwisie będziemy mogli odpowiednio wykorzystać otrzymane środki? Jak najbardziej. Główną atrakcją są oczywiście zakłady przedmeczowe. Znajdziemy tu kilkadziesiąt dyscyplin sportowych oraz liczne sekcje specjalne i esportowe. Dobrze prezentują się również zakłady na żywo, w których możemy codziennie obstawiać ponad tysiąc różnorodnych wydarzeń. Bukmacher nie zapomniał o sekcji sportów wirtualnych, na którą możemy otrzymać dodatkowy bonus przy rejestracji konta w serwisie.


Noblebet pozostawia po sobie dobre pierwsze wrażenie. Mamy bardzo duży bonus powitalny w formie premii kursowej, promocje dla aktywnych graczy, a także szeroki wybór zakładów sportowych. Mamy także nowoczesne funkcje, takie jak: Cash-Out, szybka rejestracja oraz szybkie płatności. Czy to wystarczy by mianować się arystokratą wśród bukmacherów? Na to pytanie będziemy mogli odpowiedzieć za jakiś czas, gdy Noblebet ustabilizuje swoją pozycję na rynku.

Sprawdź również – https://twitter.com/kodbonusowy/status/1192749298028597249

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 7.10.2019