Polska – Rosja 2020 obstawianie. Kto jest faworytem meczu?

polska rosja obstawianie

Przed nami dwa mecze towarzyskie przeciwko Rosji oraz Islandii, które wykażą, w jakiej formie znajdują się Biało-Czerwoni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy 2020. Turniej rozpocznie się już 12 czerwca. Polska – Rosja 2020 obstawianie wyniku nie będzie łatwe, biorąc pod uwagę, że jest to jedynie sparing i żaden z zespołów nie będzie grał na 100%. Wstępne Polska – Rosja typy bukmacherskie wskazują jednak, że faworytem w tym pojedynku będzie reprezentacja Polski.


Mecz towarzyski Polska – Rosja przed ME 2020


Rosjanie zmierzą się na Euro 2020 w grupie B przeciwko Danii, Belgii oraz Finlandii. Kibice Sbornej nie przyjmują do siebie myśli, ze ich zespół może nie awansować do fazy pucharowej. Typy na Polska – Rosja wskazują, że faworytem tego meczu będą Biało-Czerwoni. Mecz zostanie bowiem rozegrany na Stadionie Narodowym, gdzie nasz zespół legitymuje się bardzo korzystnym bilansem. Niemniej jednak, jeśli interesuje nas obstawianie Polska – Rosja 2020, warto zachować ostrożność. Sparingi mają to do siebie, że piłkarze są bardzo asekuracyjni i nie chcą złapać głupiej kontuzji przed ważnym turniejem.


Kogo faworyzują Polska – Rosja typy bukmacherskie?


Po raz ostatni, oba zespoły mierzyły się ze sobą w 2012 roku podczas Euro. Wówczas padł wynik 1-1. Co ciekawe, Polska – Rosja typy bukmacherskie zakładają podobny rezultat także tym razem. Remisy w meczach sparingowych przed dużym turniejem zdarzają się bardzo często. Jednocześnie, typy na Polska – Rosja wskazują na bardzo silną defensywę Sbornej, która w eliminacjach straciła tylko osiem goli, z czego aż siedem z niepokonaną Belgią. Liczne typy na Polska – Rosja zakładają zatem, że w tym spotkaniu nie padnie wiele bramek. Możemy także przypuszczać, że na boisku nie będzie zbyt ostrej gry, a zatem kolejną propozycją jest under na kartki.


Jak prezentują się kursy na Polska – Rosja?


W sieci dostępne są już pierwsze Polska – Rosja kursy bukmacherskie, które faworyzują nasz zespół grający w roli gospodarza. Na dzień dzisiejszy, kursy na Polska – Rosja wyglądają następująco: 2,30 na zwycięstwo Polski, 3,10 na remis oraz 3,20 na zwycięstwo Sbornej. Należy jednak pamiętać, że Polska – Rosja kursy bukmacherskie ulegną jeszcze zmianom. W dniu meczu mogą prezentować się zupełnie inaczej. Wpływ będą miały składu obu zespołów, a także to, jak typować będą gracze. Warto zatem już dziś sprawdzić Polska – Rosja kursy bukmacherskie, aby nie przegapić dogodnej okazji do postawienia opłacalnego kuponu.


Gdzie obstawiać zakłady na Polska – Rosja?


Bardzo dobrą propozycją są Polska – Rosja zakłady bukmacherskie w serwisach Fortuna oraz Lvbet. Możemy tu liczyć na ciekawe promocje oraz wysokie kursy na Polska – Rosja. Wykorzystując podobne udogodnienia możemy sprawić, że Polska – Rosja 2020 obstawianie będzie dużo bardziej opłacalne. Jeśli nie masz jeszcze konta u wyżej wymienionych bukmacherów, Polska – Rosja zakłady bukmacherskie to dobra okazja, by to zmienić. Wówczas wykorzystasz wysoki bonus powitalny na start. Taki zastrzyk środków na pewno przyda się na Euro 2020.


Polska – Rosja 2020 obstawianie na żywo


W serwisach Fortuna oraz Lvbet, obstawianie Polska – Rosja będzie możliwe także w ofercie na żywo. Wówczas, będziemy mogli wykorzystać wiedzę o przebiegu meczu, aby szybko stworzyć opłacalne zakłady na Polska – Rosja. Jest to również dobry sposób, aby umilić sobie oglądanie spotkania. Jeśli zatem interesuje nas Polska – Rosja 2020 obstawianie na żywo, warto już dziś sprawdzić, gdzie oglądać Polska – Rosja w telewizji oraz przez Internet.


Kiedy i gdzie oglądać Polska – Rosja?


Spotkanie odbędzie się 2 czerwca o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Transmisja Polska – Rosja będzie dostępna w telewizji na kanałach TVP oraz Polsat Sport. Jednocześnie, możemy liczyć na stream online. Taka transmisja Polska – Rosja pojawi się na platformie TVP Sport. Przypomnijmy, że już dziś możemy obstawiać Polska – Rosja zakłady bukmacherskie u legalnych bukmacherów Fortuna oraz Lvbet. Ciekawe bonusy oraz promocje sprawią, że obstawianie Polska – Rosja u tych bukmacherów będzie dużo bardziej opłacalne. Mamy nadzieję, że Biało-Czerwoni dobrze wypadną w sparingu przed Euro, a zakłady na Polska – Rosja pozwolą powiększyć kapitał graczy.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Opublikowano: 14.02.2020