Polska – Słowenia Zakłady bukmacherskie

Polska - Słowenia Zakłady bukmacherskie


Spotkanie ze Słowenią zakończy Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020. Biało-Czerwoni zapewnili już sobie awans do turnieju, a ostatnie dwa mecze będą dobrą okazją do sprawdzenia nowych rozwiązań. W sieci pojawiają się kolejne Polska – Słowenia typy bukmacherskie. Kadra prowadzona przez Jerzego Brzęczka jest wskazywana w roli faworytów, jednak nie brakuje znaków zapytania, które pojawiają się w aspekcie powołań oraz dyspozycji niektórych piłkarzy.


Analiza na mecz Polska – Słowenia


Biało-Czerwoni chcą pomścić porażkę z Ljubljany odniesioną w pierwszym meczu. Tym razem to my podejmiemy Słoweńców w naszej twierdzy, na Stadionie Narodowym. Polska – Słowenia typy bukmacherskie naszą reprezentację w roli faworytów. Jest jednak kilka wątpliwości. Prawdopodobnie, nasz zespół zagra bez swojego kapitana, Roberta Lewandowskiego, który planuje drobny zabieg. Przerwa na mecze reprezentacji to świetny moment, szczególnie, że jesteśmy już pewni awansu. Wiele wskazuje na to, że Lewandowski opuści zatem mecze z Izraelem oraz Słowenią.


Biorąc pod uwagę, jak ogromne znaczenie ma „Lewy” dla naszej reprezentacji, kursy na Polska – Słowenia mogą się diametralnie zmienić, jeśli zabraknie go w kadrze. Szczególnie, że nasi rywale lubią twardą grę i na pewno nie będą oszczędzać naszych ofensywnych piłkarzy. W związku z tym, warto ostrożnie analizować dostępne typy na Polska – Słowenia. Szczególnie, że Jerzy Brzęczek wykorzysta dwa ostatnie mecze, aby sprawdzić nowe rozwiązania. W kadrze mogą pojawić się nowe twarze. W związku z tym, obstawiając zakłady na Polska – Słowenia powinniśmy uwzględnić wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na grę naszej kadry.


Polska – Słowenia typy bukmacherskie


Kibice reprezentacji Polski jak zwykle są wierni swoim przekonaniom. Ich zdaniem, nawet bez Roberta Lewandowskiego będziemy zdecydowanymi faworytami w nadchodzącym meczu. Naszym największym atutem niewątpliwie będzie Stadion Narodowy i doping kilkudziesięciu tysięcy kibiców. Typy na Polska – Słowenia zakładają twardy mecz, w którym nie zabraknie fauli oraz żółtych kartek. To dobra okazja, aby przemyśleć obstawianie Polska – Słowenia w aspekcie overów. Szczególnie, że już teraz w ofercie legalnych bukmacherów bardzo ciekawie prezentują się kursy na Polska – Słowenia. Już przy over 4,5 na kartki możemy liczyć na kurs w granicy 2,00.

Polska – Słowenia kursy bukmacherskie

zdjecie przedstawia kursy u bukmachera lvbet,pl


Obstawianie meczu jak zwykle jest możliwe z dużym wyprzedzeniem. Kursy na Polska – Słowenia wskazują reprezentację Polski w roli zdecydowanego faworyta. Nasze zwycięstwo jest oceniane kursem 1,50. Decydując się na typowanie zwycięstwa gości, gracze mogą liczyć na bardzo wysokie Polska – Słowenia kursy bukmacherskie w okolicy 6,00. Remis jest natomiast wyceniany kursem w granicy 4,20. Legalni bukmacherzy Lvbet i Fortuna jak zwykle oferują nam możliwość typowania każdego aspektu meczu. Jak już wspomnieliśmy, dobrą propozycją może być przede wszystkim over na żółte kartki. W poprzednim spotkaniu, arbiter pokazał pięć kartek, ale jego sędziowanie było wyjątkowo łagodne, biorąc pod uwagę ostrą grę z obu stron.


Polska – Słowenia Zakłady bukmacherskie


Obstawianie Polska – Słowenia już teraz oferują nam legalne serwisy Fortuna oraz Lvbet. Warto przeanalizować dostępne typy i zastanowić się jak, jakie zakłady na Polska – Słowenia przyniosą nam najlepszy kurs na kuponie. Obstawiając mecz w Fortune lub Lvbet, jak zwykle możemy liczyć na atrakcyjne promocje związane z meczem polskiej reprezentacji. Dzięki temu, Polska – Słowenia zakłady bukmacherskie będą dla nas dużo atrakcyjniejsze. Obaj bukmacherzy oferują również ogromny wybór zdarzeń. Obszerne Polska – Słowenia kursy bukmacherskie pozwolą nam na lepsze dostosowanie kuponu do naszych potrzeb. Mamy nadzieję, że zakłady na Polska – Słowenia przyniosą graczom satysfakcjonujące wygrane.


Gdzie oglądać Polska – Słowenia?


Mecz odbędzie się 19 listopada na Stadionie Narodowym. Transmisja Polska – Słowenia rozpocznie się o godzinie 20:45. Spotkanie będzie transmitowane na kanałach TVP 1 oraz Polsat Sport. Ponadto, do naszej dyspozycji będzie transmisja Polska – Słowenia na platformie internetowej TVP Sport. Mamy nadzieję, że mecz nie zawiedzie oczekiwań kibiców. Skoro wiemy już, gdzie oglądać Polska – Słowenia, przypomnijmy, że spotkanie będzie można obstawiać w serwisach bukmacherskich Fortuna oraz Lvbet. Decydując się na obstawianie Polska – Słowenia możemy liczyć na atrakcyjne promocje, które z całą pewnością umilą nam typowanie wyniku tego meczu.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 08.11.2019