Taniec z gwiazdami Zakłady Bukmacherskie

dancing with the stars


W najbliższy piątek wystartuje kolejna edycja Tańca z Gwiazdami. Znani celebryci po raz kolejny staną do walki o kryształową kulę. Zmagania jak zwykle będą śledzić telewidzowie, którzy mają największy wpływ na ostateczną klasyfikację programu. Dużą popularnością cieszą się również Taniec z Gwiazdami zakłady bukmacherskie, które pozwalają wskazać nam swoich faworytów do zwycięstwa. Kto w nadchodzącym sezonie ma duże szanse na zwycięstwo?


Uczestnicy Tańca z Gwiazdami w X edycji


W kolejnej edycji programu wystąpi jedenastu uczestników, którzy zostaną połączeni w pary z profesjonalnymi tancerzami i otrzymają staranne przeszkolenie w różnych stylach tanecznych. Oto uczestnicy Tańca z Gwiazdami, którzy zaprezentują się jurorom i telewidzom w kolejnej edycji: Barbara Kurdej-Szatan, Magda Bareda, Ola Kot, Damian Kordas, Akop Szostak, Reni Jusis, Adam Małczyk, Joanna Lazer, Monika Miller, Sandra Kubicka oraz Rafał Szatan. Wstępne Taniec z Gwiazdami kursy i typy wskazują nam już faworytów w walce o kryształową kulę.


Analizy na Taniec z Gwiazdami


Wielu graczy lubi sobie zrobić przerwę od zakładów sportowych i raz na jakiś czas postawić zakład specjalny. Analizy na Taniec z Gwiazdami powinny uwzględniać główne czynniki, takie jak: rozpoznawalność uczestników, ewentualne umiejętności taneczne, charyzmę i medialność. Jeśli interesuje nas Taniec z Gwiazdami obstawianie, musimy pamiętać, że to telewidzowie mają główny wpływ na to, kto zostanie zwycięzcą. Nie bez znaczenia są również oceny ze strony jury. Sprawdźmy, kto zdaniem bukmacherów i graczy ma największe szanse na zwycięstwo w programie.

Kursy i typy na Taniec z Gwiazdami


Obstawianie Tańca z Gwiazdami jest możliwe za sprawą obszernej oferty na zakłady specjalne w serwisach Fortuna oraz Lvbet. Mimo, że pierwszy odcinek dopiero przed nami, już teraz klarują się zdecydowani faworyci Tańca z Gwiazdami. Bardzo wysoko oceniane są przede wszystkim szanse Barbary Kurdej-Szatan (kurs 2,70), która ma dobre przygotowanie oraz cieszy się sympatią wielu fanów. Taniec z gwiazdami kursy i typy w gronie faworytów wymieniają również: Magdę Baredę (4,00), Damiana Kordasa (6,00) oraz Olę kot (8,00). Naszym zdaniem, warto rozważyć Dancing with the Stars zakłady bukmacherskie na zawodnika MMA, Akopa Szostaka.


Obstawianie Tańca z Gwiazdami


Gracze mają do wyboru różne warianty obstawiania. Najpopularniejsze są zakłady na Taniec z Gwiazdami w aspekcie głównych faworytów do zwycięstwa. W serwisie Fortuna możemy również stawiać zakłady H2H na to, kto okaże się lepszy w bezpośredniej rywalizacji. Lvbet proponuje nam kursy i typy na Taniec z Gwiazdami na to, kto zdobędzie kryształową kulę. Rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jeśli chcemy cieszyć się większymi emocjami, Taniec z gwiazdami obstawianie to ciekawa forma rekreacyjnych zakładów na wydarzenia rozrywkowe. Warto zatem zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu i przekonać się, czy nasze przewidywania są słuszne.


Gdzie obstawiać Taniec z Gwiazdami zakłady bukmacherskie?


Zakłady na Taniec z Gwiazdami znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów Lvbet oraz Fortuna. Oba serwisy mogą pochwalić się ciekawymi promocjami i bonusami dla graczy, dzięki czemu, obstawianie okaże się bardziej lukratywne. Warto również zwrócić uwagę na wysokie kursy na głównych faworytów do zwycięstwa. Taniec z Gwiazdami zakłady bukmacherskie to dobra okazja by wykazać się umiejętnościami typerskimi również po za światem sportu. Dobra analiza wszystkich uczestników na pewno pozwala znacznie zawęzić grono zdecydowanych faworytów. Mamy nadzieję, że typy na Taniec z Gwiazdami okażą się trafione i przyniosą graczom duże wygrane.


Transmisja Tańca z Gwiazdami


Start kolejnej edycji już w sobotę 13 września. Nowe odcinki będą emitowane w każdy piątek o godzinie 20:05. Transmisja Tańca z Gwiazdami będzie dostępna na kanale Polsatu, a odcinki możemy znaleźć także na platformie internetowej IPLA. Czy typy na Taniec z Gwiazdami w aspekcie głównych kandydatów do zwycięstwa okażą się trafione? O tym przekonamy się już 22 listopada wraz z finałowym odcinkiem. Taniec z Gwiazdami i zakłady bukmacherskie możemy obstawiać w serwisach Fortuna oraz Lvbet po korzystnych kursach.

Data Publikacji: 11.09.2019

Autor: ikodpromocyjny.pl