Zakłady na V4 Future Sports

v4 furture sports typy


Fani esportu w Polsce zacierają ręce przed ważnym turniejem jakim jest V4 Future Sports Festival, który w tym roku odbędzie się w Budapeszcie. Kibice mogli będą wspierać dwie polskie drużyny biorące udział w rywalizacji: Virtus.pro oraz Adwokacik. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-22 września, a mecze będziemy mogli oglądać za pośrednictwem funkcji STS TV w serwisie największego polskiego bukmachera.


Podstawowe informacje na temat V4 Future Sports


Jest to oczywiście turniej Counter Strike: GO, w którym udział biorą zespoły z Węgier, Czech, Słowacji oraz Polski. W sumie do rywalizacji przystąpi osiem drużyn, a nagrodą jest pula 300,000 dolarów. Esport od kilku lat przeżywa bujny rozwój i coraz popularniejszy staje się także w świecie zakładów bukmacherskich. Firma Star-Typ Sport stara się angażować w podobne inicjatywy esportowe, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.


Przebieg turnieju V4 Future Sports


Rywalizacja rozpocznę się od fazy grupowej. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy po cztery zespoły. Każda ekipa walczy o skompletowanie dwóch zwycięstw, a mecze w fazie grupowej będą rozgrywane do dwóch zwycięskich map. Zespół, który jako pierwszy uzyska bilans 2-0 wyjdzie z pierwszego miejsca. Pozostałe drużyny powalczą o bilans 2-1. Drużyna z dwoma porażkami odpada. Najlepszy zespół automatycznie awansuje do półfinału. Drużyny z drugiego i trzeciego miejsca obsadzą mecze ćwierćfinałowe, które wyłonią pozostałych dwóch uczestników półfinału.


W fazie pucharowej również będziemy obserwować mecze do dwóch zwycięskich rund. Zwycięzca turnieju może liczyć na spory zastrzyk gotówki – 150 tysięcy dolarów. 70 tysięcy otrzyma drużyna na drugim miejscu. Ekipy, które odpadną w półfinałach mogą liczyć na 20 tysięcy. Pula nagród w turnieju V4 Future Sports stoi na przyzwoitym poziomie, jednak w świecie największych turniejów Counter Strike’a nie są to zawrotne kwoty. W największych turniejach ranki major pula nagród może wykraczać grubo po za próg miliona dolarów.


Analiza grup na V4 Future Sports


W grupie A rywalizować będą zespoły: mousesports, Tricked Esport, E-Rivals oraz Virtus.pro. W tym zestawieniu najmocniej wygląda mousesports, które jest zdecydowanym faworytem do awansu z pierwszego miejsca. To także silny kandydat to wygrania całych zmagań. Polska ekipa Virtus.pro ma spore szanse powalczyć w tej grupie o drugie lub trzecie miejsce.


Bardzo mocna jest obsada grupy B, w której zmierzą się: MIBR, adwokacik, Ninjas in Pyjamas oraz GAMERZONE.gg. Tutaj o pierwsze miejsce najprawdopodobniej powalczą ekipy MIBR oraz Ninjas in Pyjamas. Reprezentanci Polski mogą natomiast powalczyć z GAMERZONE o trzecie miejsce. Przed naszymi drużynami ciężkie zadanie, jednak liczymy na to, że przynajmniej jedna z naszym ekip zdoła powalczyć o miejsce w czołowej czwórce.


V4 Future Sports transmisja online


Bukmacher STS stara się angażować w świat esportu. Firma jest oficjalnym sponsorem drużyny x-komAGO, a także wspiera jednego z najlepszych zawodników CS:GO w naszym kraju: Pawła „Innocenta” Mocka. W przeszłości, STS współpracował również z Polską Ligą Esportową. Teraz, bukmacher dołączył do grona oficjalnych sponsorów V4 Future Sports. Dzięki temu, fani będą mogli obstawiać ekskluzywne zakłady na ten turniej, a także oglądać transmisje na żywo dostępne za pośrednictwem funkcji STS TV.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Data: 19.09.2019