Oscary 2020 kursy bukmacherskie

kursy na oskary 2020

10 lutego odbędzie się 92. ceremonia wręczenia Oscarów. W tym roku zadebiutowały już wszystkie znaczne produkcje, dzięki czemu, możemy śmiało podjąć próbę wytypowania filmu oraz aktorów nagrodzonych prestiżową statuetką. Do sieci trafiły już Oscary 2020 kursy bukmacherskie LVBet. Niektóre filmy pokrywają się z wczesnymi, przedpremierowymi prognozami. Na liście znalazły się także inne produkcje, których wcześniej nie brano pod uwagę.

WARUNKI BONUSU KOD PROMOCJI
BONUS ZA REJESTRACJĘEKSKLUZYWNE 20 PLN
LVBET KOD PROMOCJI JOHNNYVIP
BONUS VIPBONUS EKSKLUZYWNY DO 1500 PLN
ZNIŻKOWY BONUSOWY AKONOMINACJA MULTIKOZAK
JESIENNY TURNIEJPULA NAGRÓD DO 20 000 PLN
DODATEK LV PUNKTY100 PKT. = 5 PLN
PROMOCJA DLA KIBICÓWDARMOWE 50 PLN NA ZAKŁADY
LEGALNY BUKMACHER TAK
BEZPIECZNY KUPONPOSTAW KUPON 5 + 1 I ODBIERZ ZWROT 50 PLN JEŻELI JEDNO ZDARZENIE OKAŻE SIĘ NIETRAFIONE


Zakłady na najlepszy film


Graczy w pierwszej kolejności interesują oczywiście zakłady na najlepszy film. Postanowiliśmy sprawdzić, jak w tej kategorii rozkładają Oskary 2020 kursy bukmacherskie. Choć nie ogłoszono jeszcze oficjalnych nominacji, możemy wskazać filmy, które niemal na pewno, znajdą się na liście: The Irishman, 1917, Marriage Story, Joker, Once Upon a Time… in Hollywood oraz Parasite. Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej może nas oczywiście zaskoczyć, ale wszystko wskazuje na to, że powyższe produkcje muszą się znaleźć wśród nominowanych filmów.


Wiele z powyższych tytułów jeszcze przed premierą znalazło się we wczesnych prognozach fanów. Zaskoczeniami są filmy 1917 czy Marriage Story, jednak ich obecność w gronie faworytów jest w pełni uzasadniona. Oskary 2020 typy bukmacherskie wyróżniają przede wszystkim dwa filmy, które mają mieć największe szanse na otrzymanie statuetki za najlepszą produkcję. Parasite oraz The Irishman odznaczają się najniższymi kursami. Wysoko na liście oczekiwań znajduje się także Once Upon w Time in Hollywood. Mamy niemal stuprocentową pewność, że te filmy otrzymają nominację.


Oscary 2020 typy bukmacherskie na aktorów i aktorki


Możemy także śmiało pokusić się o wskazanie aktorów i aktorek, którzy otrzymają nominację. Tutaj jednak, Oscary 2020 kursy bukmacherskie nie wskazują nam tak wyraźnych faworytów, co w przypadku samych filmów. Jeśli chodzi o role męskie, duże szanse na pewno ma Leonardo DiCaprio za kreację stworzoną w filmie Once Upon a Time in Hollywood. Murowana wydaje się także nominacja dla Adama Drivera za występ w filmie Marriage Story. Czytając typy na Oskary 2020 możemy przeczytać, że aktor rok temu zdobył pierwszą w życiu nominację, a w tym roku ma realne szanse na otrzymanie statuetki. Na chwilę obecną, zdecydowanym faworytem jest jednak Joaquin Phoenix za tytułową rolę Jokera.


Wśród aktorek, grono faworytem jest znacznie szersze, na co wskazują znacznie niższe Oscary 2020 kursy bukmacherskie. „Pewniakiem” na ten moment jest Renee Zellweger za rolę w filmie Judy. Wysoko notowane są również szanse Jodie Turner-Smith za występ w Queen & Slim. Stosunkowo niskie kursy na Oskary 2020 w gronie nominowanych upatrują także Cynthię Erivo oraz Charlize Theron. Już za kilka dni powinniśmy poznać wszystkie nominacje, dzięki czemu, typy na Oskary 2020 będą dużo precyzyjniejsze niż w chwili obecnej.


Gdzie możemy obstawiać Oskary 2020 zakłady bukmacherskie?


Obstawianie gali jest możliwe w sekcji zakładów specjalnych oferowanych nam przez serwisy Fortuna oraz Lvbet. Możemy już teraz obstawiać Oskary 2020 zakłady bukmacherskie, jeśli mamy swoje mocne typy. Na ten moment możemy bowiem liczyć na znacznie wyższe kursy na Oskary 2020. Nie ulega wątpliwości, że po ogłoszeniu nominacji, kursy te będą automatycznie niższe, ponieważ zawęzi się grono kandydatów. Z drugiej strony, obstawiając Oscary 2020 zakłady bukmacherskie na tak wczesnym etapie musimy liczyć się z dużym ryzykiem wystąpienia pewnych niespodzianek. Szczególnie, że Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej lubi czasem spłatać figla kinomanom.


Kiedy przyznane zostaną prestiżowe nagrody filmowe?


Na początku przyszłego roku ogłoszone zostaną nominacje we wszystkich kategoriach. Wówczas, oferta na 2020 zakłady bukmacherskie będzie znacznie bogatsza niż w tej chwili. Na pewno pojawią się również polskie akcenty, jak chociażby film „Boże Ciało”. Transmisja Gali Oskary 2020 będzie dostępna za darmo za pośrednictwem Telewizji Polskiej. Przypomnijmy, że 92. ceremonia wręczenia Oskarów odbędzie się już 10 lutego. Warto zatem już teraz przeanalizować dostępne typy bukmacherskie i zastanowić się nad stworzeniem kuponu, póki kursy dostępne u legalnych bukmacherów są tak atrakcyjne.

Autor: ikodpromocyjny.pl

Opublikowano: 10.01.2020